No! Už len to mať fyzicky na papieri a počkať na lepšie počko. hehe
10.02.2009 - 11:55:03
00
Zatiaľ to vyzerá len na hlbšie blato :(
10.02.2009 - 11:56:11
00
dufam ze bude aj nejaky vhodny datum :)
10.02.2009 - 12:09:37
00
No! Už len to mať fyzicky na papieri a počkať na lepšie počko. hehe

Berte to tak, ze papier je... to je uz len formalita... teraz ide o to, dohodnut sa tu... aby sme nieco spolocne spravili pre dobru vec, nechcem tu agitovat...ale ak sa nedame dokopy, nikdy nic poriadne nevybudujeme, a teraz je velka sanca nieco pre nas vsetkych spravit...
Termin bude dobry...:o) Dam vediet dopredu... uvitam i cezpolnych... :D


Naposledy upravil Laco Findl dňa 10.02.2009 - 13:57:22, celkovo upravené 1 krát.

10.02.2009 - 12:40:59
00
laco len to prosim ta nedavaj do pozicie budovania vlasti .... bol som pionier kratko .. a vacsina na fore vobec ... ale pamatam si to velmi dobre ;-] ber to radsej tak ze kto pride, pride dobrovolne a nie pre pocit ze ak nepride bude sa na neho zazerat ... aj napriklad pomozem velmi rad ak to bude v case ked uz budem po operacii schopny .... ale ak budes hucat aka je to jedinecna prilezitost a ako ked sa teraz nezobudime tak nikdy ... tak stoho je mi rehotno asi ako z janosika v inom vlakne
10.02.2009 - 12:54:44
00
laco len to prosim ta nedavaj do pozicie budovania vlasti .... bol som pionier kratko .. a vacsina na fore vobec ... ale pamatam si to velmi dobre ;-] ber to radsej tak ze kto pride, pride dobrovolne a nie pre pocit ze ak nepride bude sa na neho zazerat ... aj napriklad pomozem velmi rad ak to bude v case ked uz budem po operacii schopny .... ale ak budes hucat aka je to jedinecna prilezitost a ako ked sa teraz nezobudime tak nikdy ... tak stoho je mi rehotno asi ako z janosika v inom vlakne

OK... nemam s tym problem... ja nemusim organizovat VOBEC nic...
10.02.2009 - 12:56:24
00
nuz prepac teda ... ja som dufal ze to budes brat lahsie nie smrtelne vazne ... ale dobre .... prepac mi ze sa ti tu do toho montujem uz o mne vo svojom vlakne pocut nebudes
10.02.2009 - 12:58:52
00
nuz prepac teda ... ja som dufal ze to budes brat lahsie nie smrtelne vazne ... ale dobre .... prepac mi ze sa ti tu do toho montujem uz o mne vo svojom vlakne pocut nebudes

Toto nie je o tom, ja to neberiem smrtelne vazne, ja s tym naopak nemam ziaden problem...ked to nebude, tak to nebude, ja som ukazal dobru volu, ukazal som ludom, ze sa tu da riesit i nieco ine, ako bezne bikovanie... Dnes som vybavil i oficialne riesenie tohto singletracku, minuly rok som vyznacil 73 km cyklotras... Samozrejme, ze nie pre mna, ale pre verejnost... ja to naozaj nepotrebujem... poznam este viac zaujimavych veci na bike, ktore takmer nikto nepozna...
Niekto tu odomna chce, aby som nieco zorganizoval, Ty, a cicamica zas s tym ma problem...:o( Tak co mam robit...??? Snazim sa Vas vsetkych seiozne informovat, a i dotiahnut k niecomu, co mozme spravit pre seba, pre bikerov...
Takze neviem, aky sposob komunikacie mam zvolit, aby vsetci boli spokojni...to mam zavret hubu, a nerobit nic...???


Naposledy upravil Laco Findl dňa 10.02.2009 - 13:10:24, celkovo upravené 2 krát.

10.02.2009 - 13:06:18
00
Daj vediet kedy a ak sa bude dat, rad pridem. Tiez mozem poskytnut krovinorez, krompac a tusim mam este 2 ryle (ale nie som si isty, musim ist pozriet...)
Uz aby bol sneh prec....

BTW: mokra poda sa lahsie prekopava ako sucha, takze by som s tym necakal do konca marca + cim menej listia (na stromoch), tym lepsie to bude vidno...ale to len tak na okraj ;-)
10.02.2009 - 13:08:17
00
Daj vediet kedy a ak sa bude dat, rad pridem. Tiez mozem poskytnut krovinorez, krompac a tusim mam este 2 ryle (ale nie som si isty, musim ist pozriet...)
Uz aby bol sneh prec....
BTW: mokra poda sa lahsie prekopava ako sucha, takze by som s tym necakal do konca marca + cim menej listia (na stromoch), tym lepsie to bude vidno...ale to len tak na okraj ;-)

Tiez som za, zacat s tym este skor, kym bude nebude vegetacia zelena... a zem ako tak vlhka... Urcite sa bude lahsie upravovat teren...
Kazda pracovna pomocka je vitana...
Dik
10.02.2009 - 13:14:53
00
laco, vyzerá to čoraz lepšie, teraz bude treba počkať, kým zase zlezie sneh a môže sa začať. možno by bolo dobré, keby si niektorí (vrátane mňa) ten úsek prešli a pouvažovať nad detailami, kde čo a ako upraviť. ide mi o to, dohodnúť sa na nejakej podobe toho trailu, aby z toho nebola síce jednostopá, ale nudná diaľnica. ja sa určite prihováram za nejaké prírodné prekážky, povedzme kľukatenie pomedzi stromy, nejaké šutre a podobne...
10.02.2009 - 13:17:03
00
laco, vyzerá to čoraz lepšie, teraz bude treba počkať, kým zase zlezie sneh a môže sa začať. možno by bolo dobré, keby si niektorí (vrátane mňa) ten úsek prešli a pouvažovať nad detailami, kde čo a ako upraviť. ide mi o to, dohodnúť sa na nejakej podobe toho trailu, aby z toho nebola síce jednostopá, ale nudná diaľnica. ja sa určite prihováram za nejaké prírodné prekážky, povedzme kľukatenie pomedzi stromy, nejaké šutre a podobne...

OK, nie je problem, mozme si to prejst, kto chce, moze sa pridat...
Umele prekazky si mozme vybudovat neskor... bude to ozivenie singletracku...
10.02.2009 - 13:21:20
00
Zase sme sa nepochopili.
citácia "hoďte se do klidu, posílam Wolfa" hehe
Laco Ak máš papierové povolenie tak určite sa partia na výpomoc nájde a nájdu sa aj nejaké termíny na fyzickú pomoc /toto Ti pár ludí už prislúbilo/. Ak tomu neveríš tak ser na to. Nemusíš sa stresovať Ty ani nikto iný.
Úplne zbytočne tu po sebe štekáme.
10.02.2009 - 13:25:16
00
2Laco: každý ma svoju pravdu ..... ale nedaj sa znechutiť.
kto bude chcieť prísť pomôcť, príde, kto nie, tak nech nechodí. Aký problém?

Som rád že sa našiel niekto kto má snahu a vedomosti niečo spraviť. Pioniersky prístup naozaj nieje vhodný, na druhej strane trochu spolupatričnosti by nezaškodilo aj okrem maratonov a posedávania po krčmách .... čo vy na to?

ak budem len trochu môcť určite prídem. Budujem si to aj pre seba aj pre iných.
10.02.2009 - 13:45:07
00
Zase sme sa nepochopili.
citácia "hoďte se do klidu, posílam Wolfa" hehe
Laco Ak máš papierové povolenie tak určite sa partia na výpomoc nájde a nájdu sa aj nejaké termíny na fyzickú pomoc /toto Ti pár ludí už prislúbilo/. Ak tomu neveríš tak ser na to. Nemusíš sa stresovať Ty ani nikto iný.
Úplne zbytočne tu po sebe štekáme.


Ja nestekam... :D
Sami viete, ako je problem nieco spravit... papierove povolenie mozem mat do konca tyzdna, v tom nie je problem...
A termin ? uvidime, ako bude pocasie...
10.02.2009 - 13:46:11
00
keyboard_arrow_up