Ešte jedna vec ma napadla. V rámci povolenia budeme môcť aj vyznačiť trasu? /Značky na stromoch/
Lebo keď na to pozerám tak určite by to bolo vhodné keďže počas roka /listy, sneh, tráva .../ sa track môže strácať pred očami a ludia by mohli trebárs originálnu trasu pozmeňovať čo by určite nebolo dobré.
10.02.2009 - 14:07:52
00
Laco,na pionierov typu lapaloma sa vybodni,treba osloviť bratislavských SloMBAkov,pre nich by to mala byť povinnosť.
Keď bude pevný termín rád sa zúčastním.
10.02.2009 - 14:09:42
00
ma niekto moznost aj na naradie alebo vlastne? aby sa tam nezislo 8 ludi na lopatu..
10.02.2009 - 14:10:09
00
dobrá pripomienka .... náradie,skoro všetkého druhu mám, ale na takýto druh prác žial nie.
10.02.2009 - 14:14:15
00
Ešte jedna vec ma napadla. V rámci povolenia budeme môcť aj vyznačiť trasu? /Značky na stromoch/
Lebo keď na to pozerám tak určite by to bolo vhodné keďže počas roka /listy, sneh, tráva .../ sa track môže strácať pred očami a ludia by mohli trebárs originálnu trasu pozmeňovať čo by určite nebolo dobré.

Aj o tom sme sa bavili, bude samozrejme mozne i trasu vyznacit, len potrebujem od Slovenskeho Cykloklubu znacu na singletrack... Uz na tom pracujem... dal som info na Slovensky Cyklokub, budu sa to snazit cim skor poriesit.... Pravdepodobne to bude biely stvorec a zelena gulicka vo velkosti cca 100 mm. Uz nechcem robit ziadnu partizancinu, nech je to komplet tak, ako ma byt...
10.02.2009 - 14:17:17
00
dobrá pripomienka .... náradie,skoro všetkého druhu mám, ale na takýto druh prác žial nie.

Ako som uz pisal, motorovu pilu, krovinorez nam zapozicaju aj Mestske lesy... Lopatu, hrable a pod dufam, ze zozenieme...preto bude vhodne sa pred akciou dohodnut, kolko asi ludi pride, a podla toho doniest i naradie... Ja tiez mozem doniest pilku, macetu...pripadne i ine veci...
10.02.2009 - 14:19:28
00
Presne o tom to má byť. Ak povolenie a vynaložená námaha tak nech je všetko presne tak ako má byť. Kýbel farby môžem kúpiť a šablonu spraví Roman. hehe
Vidíte ako viem pekne zadelovať prácu! hehe
P.S. O tých pionieroch píšte opatrne lebo stále nebola u niektorých pochopená pointa. /Stojím za Lapalomom a Cicou/ To že chalani toto povedali /aj ja/ neznamenalo že nie su ochotný pomôcť. hehe
10.02.2009 - 14:21:33
00
s tým zadelovaním opatrne .... aby bol niekto, kto bude aj robiť :lol:

PS: môj názor poznáš .....
10.02.2009 - 14:25:49
00
Niekto tu odomna chce, aby som nieco zorganizoval, Ty, a cicamica zas s tym ma problem...:o(

:D
10.02.2009 - 21:53:13
00
Ako to vyzerá z obnovou trailu? sneh už zlieza tak by sme mohli niečo robiť ...
28.03.2009 - 17:25:45
00
Vcera som o tom hovoril s Lacom, snad 19.4 (po Sv. Jurskom) rano by sme mohli nieco spachat...
Dnes som bol na Kamziku a okoli, cesty su pomerne suche a po snehu ani stopy. tak by sa mozno mohlo aj skor (ak nebude prsat...)
28.03.2009 - 20:28:57
00
Ahojte
asi som Ťa Laci trochu predbehol. Dúfam že sa nenahneváš. Bol son včera 03.04.2009 trochu upravovať singláč. Z vjazdu som odstránil ten kmeń. Bolo ho treba vykopať lebo mal aj druhu vetvu zhruba rovnako silnú a tá bola cela zapichnutá v zemi. Poodstrańoval som vetve z chodníka aj lístie asi na dľžke cca 300 m . Nemal som hrable s ktorýmí by to šlo podstatne lepšie. Cez víkend si pojdem pre hrable do záhrady a nabehnem tam s hrablami
Jozef
04.04.2009 - 07:19:49
00
Ahojte
asi som Ťa Laci trochu predbehol. Dúfam že sa nenahneváš. Bol son včera 03.04.2009 trochu upravovať singláč. Z vjazdu som odstránil ten kmeń. Bolo ho treba vykopať lebo mal aj druhu vetvu zhruba rovnako silnú a tá bola cela zapichnutá v zemi. Poodstrańoval som vetve z chodníka aj lístie asi na dľžke cca 300 m . Nemal som hrable s ktorýmí by to šlo podstatne lepšie. Cez víkend si pojdem pre hrable do záhrady a nabehnem tam s hrablami
Jozef

Dik Jozef,
ja sa tam planujem zastavit dnes poobede, a skusim poodpilovat nejake spadnute stromy az po krizovanie so zltou znackou, to je cca 1 km singletracku.
Rad by som sa dohodol s bikermi, ktory by mali zaujem o cistenie singletracku na buduci vikend, su sviatky a bude viac casu...
Ak by mal buduci tyzden niekto zaujem o cistenie singletracku, nech sem napise dohodneme den a co treba zobrat so sebou...
Laco
04.04.2009 - 07:57:39
00
Buduci vikend mozem, najlepsie doobeda...
04.04.2009 - 13:09:43
00
Takze, kto ma zaujem o pomoc pri obnove singletracku, moze sa pridat...
Stretneme sa v piatok 10.4.2009 o 10.00 hod. pri bufetoch Rotunda na Zeleznej studienke.
Doporucene naradie: hrable a ochranné rukavice... :wink: , porto: píla a krovinorez, ja zoberiem malu rucnu pilu.
Pripadni zaujemcovia o cistenie singletracku dajte vediet sem na stranku, nech to trosku skordinujeme s poctom brigadnikov.
A doporucujeme prist bez bike... :wink:
Dakujem, koniec hlasenia....
06.04.2009 - 15:34:20
00
keyboard_arrow_up