pista napísal:
Vnucka je presvedcena, ze dokazem vsetko

zastav putina, lukašenka, erdogana a všetkych maocetungov sveta
04.08.2022 - 10:11:43
11
Raz to mozno pochopis, ked sa na teba vnucka pozrie s takou nadejou v oku ... a neprestane ani ked uz ma 21 ... aj keby si sa mal roztrhat snazis sa nesklamat :-) :-) :-)
04.08.2022 - 15:07:42
015
bodaj by si mal pravdu a ja sa toho dožil :-)
05.08.2022 - 10:34:17
00
Predbežná otázka do fóra. Bol by záujem o predplatné Stravy za výhodnejšiu cenu? Sám som to našiel na internete, testujem na sebe zatiaľ všetko funguje. Jedná sa o kupón na Strava Premium na dobu 12 mesiacov, cena 35 eur. To isté som zaplatil aj ja, mám to od 1.augusta a bez problémov. Do súkromných správ sa ozvali dvaja, zatiaľ každý odmietol keď som popísal ako som to kúpil (cez whatsapp komunikácia v nemčine, platba paypal, prišiel mi kód, ten som zadal na web stránke stravy po prihlásení a je to). Ak by sa našlo viac záujemcov, môžem to sprostredkovať, ak by nás bolo 10 idem do toho, kúpim 10 licencií a kto mi pošle 35 pošlem mu kód plus inštruktáž ak by nevedel kde to zadať na web stránke. Je to úplne jednoduché.
Normálna cena mi bola veľa, toto som bol ochotný zaplatiť, som spokojný tak zdieľam. Nemusíte sa báť že by som na tom zarobil (aj keď by som neodmietol ale nevidím to reálne).
15.08.2022 - 14:11:39
00
Pred nedávnom bola (možno ešte je, neviem?) oficiálna akcia na predplatné za 39.99/rok....tak kto už nemá "brazílsku" cenu a nevyužil oficiálnu za 40, tak sotva pôjde do niečoho "pochybného" za 35....
15.08.2022 - 14:41:11
00
Tiež mám za 39€. Len ja som odmietol predĺženie a ako dôvod prechodu na free verizu som uviedol cenu. Po pár týždňoch sa ozvali už s rozumnejšou cenou. No a neodolal som 😀. A to som už všetky jazdy presunul do SW Golden Cheetah.
15.08.2022 - 15:09:02
00
no aj tak cenné info, aspoň viem že kto má platenú stravu má to poriešené, kto nemá asi ani nebude chcieť mať.. ja som brazílsku cenu nestihol, to som ešte len pomaly začínal chudnúť a nie to pravidelne jazdiť..
15.08.2022 - 15:50:05
00
Ahoj! Chcem sa opýtať, ako sa dá brániť voči tomu, keď ma niekto neprávom označí na strave, že som zle zadala aktivitu. Totiž som jedného egomaniaka zhodila z trónu na jednom segmente a dotyčný to takto riešil. Potom som to len zmenila z horského bicykla na jazdu na bicykli a už to tak ostalo. Ale aj tak by ma zaujímalo, či sa voči tomu dá nejako ohradiť.
15.08.2022 - 20:28:50
01
Tak ze si to nebudete vsimat su to iba cisla nejde o nic :) alebo dajte fotku biku s pozadim ze ste tu boli na tejto rakete tak nemoze nikto nic namietat iba ticho zavidiet aka ste dobra ;)
15.08.2022 - 21:29:36
00
stravu netreba žrať, je to iba jedlo
15.08.2022 - 23:29:24
03
Ach toto som čakala takúto odpoveď, že zase niečo žeriem. No nie nežeriem. Poteší ma keď zvládnem nejaký segment, ale nejazdím kvôli tomu. Len som mala takúto skúsenosť a ide o to, že ma niekto obvinil z klamstva a nie je to pravda. Zjavne sa s tým nič robiť nedá. Tiež nemám potrebu sa všade fotiť jak nejaký influencer.
16.08.2022 - 09:27:27
010
Ešte si treba pozrieť či si išla celý segment. Ja som sa raz pokúšal na jednom kopci o KOM a furt mi pár sekúnd chýbalo a to som šiel vypľuť dušu. Potom pozerám, že všetci na top priečkach nešli priamo cez segment ale o križovatku vyššie a tak si skrátili čas. Keď som to zopakoval podľa nich, tak som mal hneď KOM :lol: Prípadne sa pozri či si nemala omylom skratku :)
16.08.2022 - 09:52:28
03
To su fakt reakcie toto: baba sa opyta konkretnu technicku otazku a dozvie sa, ze sa vlastne nema pytat, lebo Strava su len cisla (pripadne "vtip" o tom, ze stravu netrebe zrat, idem sa popucit od smiechu). Ano, su to len cisla, ale nechajte na inych aby usudili ako dolezite pre nich su. Vrr, nemam rad toto.
16.08.2022 - 09:56:32
011
Dôležité je hlavne či slečna reálne ten segment aj prešla tak ako ostatní. Čiže nebol to ebajk, auto, šla reálne po trase segmentu a nie, že ju priradilo na vedľajšej rýchlejšej ceste. Vtedy je dobré na to dotyčnému napísať, že sorry si čajíček a reálne ťa tam obrala o KOM baba - takýto variant je reálny v 0,1% prípadov, ale môže to tak byť ak sa jedná o nejaký trápny segment, kde nik poriadne nejazdí. Potom je dôležité si do profilu jazdy nahrať správny bicykel ideálne aj s presným modelovým označením ak už si teda niekto nemieni robiť fotky. A dôležité je aj označenie akým záznamovým zariadením bol robený záznam. Staršie prístroje prípadne strava v mobiloch často urobia v zátačkovom úseku priamku a potom osoby s presnými Garminmi a pod nemajú šancu. Mne sa často stáva, že prídem dolu o 20 sek skôr ak parťáci a vo finále mi vyhodnotí o 1s horší čas ako im.
16.08.2022 - 10:09:42
02
OK, tak pre poriadne vysvetlenie. Stravu používam tak, že mi do nej sťahuje dáta z garmin. Išla som si po trase a zachytilo mi segment, na ktorom som mala v ženskom rebríčku najlepší čas. Bola som označená. Potom si to tá leaderka išla znovu a prekonala ma. Tak ja, že ju idem nasrať, išla som znovu po trase a na to stúpanie a dala som to. Bike mám správne označený, jazdím na klasickom hardteilovom cube. Tento raz ma už neoznačila, ale naznačila, že to nie je možné, aby som to dala v takom čase. Toto naozaj neviem, ako funguje zachytávanie na segmente. Ak ma tam nejako zle zobralo, tak to nemám ako ovplyvniť a jasné, beriem, ale nebolo to schválne z mojej strany. Tento príbeh ženskej spolupatričnosti a prajnosti dopadol, tak že baba segment vymazala :D :D :D
16.08.2022 - 10:37:57
015

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up