Ahojte, sme novy bicyklisti, no s priatelkou rozmyslame ze by sme chceli ist z Trenčín do Partizánskeho, no nemame krosove bike ani touring ale horske Author Solution 08 DISC, neviem teda ake su recenzie, no jazdi sa nam celkom fajn a viem ze je to fakt dlha trasa no hadam to nejak zvladneme aspon tam a na druhy den naspat.
Ale po ceste do BN a podobne sa nam velmi nechce lebo tam je strasne vela aut, tak ci nie je nieco jednoduhsie, po poli alebo podobne, nech sa riadne unavime:-)
Alebo ak nam viete odporučiť niečo dobre okolo Trenčína. Nejake aj lesne cestičky lebo tu chodiť po ceste je fakt blaznovstvo:-)

Velmi pekne dakujeme
Jozef
28.08.2009 - 00:10:44
00
pozri do turistickej mapy povazsky inovec a strazovske vrchy,skoro vsetky tur,trasy naznacene sa daju jazdit na bajku.... :wink:
28.08.2009 - 06:12:40
00
ahoj,. no v elektronike sa vyznam, kamerove systemy, zabezpecovanie, pc aa pno ineho ale v mapach ma vrtevnice idu zabit, mozes mi prosim nejaku turisticku odporucit? najlepsie aby som si vedel dat do GPSka napr Garmin mobile XT slovak TOPO 2.

a Je nejaka znacena cyklotrasa aj v okoli trencina, nie po cestach 1. tiedy?
28.08.2009 - 12:08:12
00
Po bočných cestách:

Trenčín - Soblahov - Mníchova Lehota - Radar - Tr. Jastrabie - Svinná (nie po hlavnej ale po vedlajšej, ktorá ide súbežne s ňou, t.j popri vodnej nádrži) - Veľká Hradná - Malá Hradná - Ruskovce - Veľké Držkovce - Dvorec - Veľké Chlievany - Biskupice - Bánovce nad Bebravou - ďalej neviem, do Partizánskeho nechodím.

Ja si to občas struhnem medzi týmito dedinami po poľných cestách. Krajina je mierne zvlnená, viac sa namakáš ako keby si išiel po hlavnej ceste TN - Bánovce ale zas máš kľud.
29.08.2009 - 21:04:28
00
super, dakujem velmi pekne:-)
29.08.2009 - 21:23:11
00
keyboard_arrow_up