Hellou! Jazdi teraz v okoli niekto na biku, ako to vyzera v lese alebo tak? Vo vyssich polohach je asi vela snehu, a kde nie je sneh je zase vela blata ??? ci nie?
10.12.2005 - 22:04:25
00
dnes (11.12) gbelany-sedlo ziarce-kotrc.lucka-zastranie-stranik-teplicka(po zjazd.trati) a slo to. pohoda iba otvorene priestranstva vo vyske 550+ uz su neprejazdne. lesy su v pohode.vsetko je zmrznute vacsinou min snehu.aj lesna pasaz zjazdu od maleho stranika zmrznuta a takmer bez snehu. krasny vikend snad tak bude aj buduci
11.12.2005 - 18:01:09
00
Nazdar Žilina. jazdíte aj Čadcu a okolie? Chystáme sa cez leto do Oščadnice a zišiel by sa nám nejaký doprovod...
16.12.2005 - 11:27:32
00
cez leto je siroky pojem. som zo za ale poznam racu,beskydy a javorniky. skratka od ca na juh to poznam dobre. od jari sa ale chystam zautocit aj na region od cadce na sever. a samozrejme co poznam ukazem a co nepoznam rad sa pridam.
18.12.2005 - 15:58:17
00
V okoli Cadce a hlavne Javorniky ved to su bikersky raj. Da sa tam vsade jazdit a neda sa zabludit, staci pozriet do mapy.
18.12.2005 - 20:07:28
00
A dnes ste jazdili Bikery zo Ziliny?Ked ano tak kade.
18.12.2005 - 23:00:40
00
zimna klasika. trnove-rosina-popolcek-lesopark-hajik-hradisko. bol aj pokus o zastranie ale este nebol dostatocne uslapany podklad.
18.12.2005 - 23:26:48
00
ja som sa dnes tiez bol vyvencit, krasne vsetko primrznute, ziadne plackanice, lesopark, rosina, visnove a tam sme sa vyblaznili hore na letisku a po lukach a spoteni sme sli domov :) vsetko krasne drzalo, problem bol len ked sa pod tym rozkosnym prasanom objavila vrstva polo-utlaceneho snehu, vtedy to nejak neslo :) akonahle som stratil rychlost tak som skoncil...ale dole kopcom to bola paraada....inak na udupanom snehu na ceste alebo hocikde som mal pocit ze valivy odpor je uplne minimalny, strasne dobre sa po tom islo, problem je v tom ze taketo snehove podmienky su raz-dva krat za zimu, potom uz je viac vrstiev snehu a da sa jazdit len po cestach pripadne riadne udupanych chodnikoch a potom este samozrejme dole kopcom :) ...inak slapat do kopca sa dalo po akejkolvek autostope aj makksiej, co ma dost prekvapilo....ale mozno to bolo tym ze sa mi nechcelo dofukovat zadny plast....skoda ze su po lete tie mosquita take zjazdene, idealny zimny plast, podla mna ..
19.12.2005 - 00:22:13
00
to Robo
Ešte neiem presne kedy lebo neviem ako sa z roboty uvoľním ale určite prídeme lebo tam mám rodinu. Tak v "lete" sa určite stretneme ak sa nič medzi tým nestane!
21.12.2005 - 11:40:37
00
čaute Bikery....
nebol niekdo z vas čo tu píšete na jednej akcii - šprint Polom,
oktober 2005 ? Dajte vediet
30.01.2006 - 23:14:18
00
Zdravim ZA. Tak co, jazdi niekto na biku aj v takychto podmienkach, teraz sa to trochu posralo, ale kym dlho nesnezilo a mrzlo boli, myslim si celkom idealne podmienky na jazdenie v zime. Len treba vediet kde sa v zime da jazdit. Dajte niekto nejake tipy...... :idea: V lesoparku poznam kazdy chodnik, celkom dobre je to v okoli rosiny a visnoveho a hlavne vo visnovskej doline....
09.02.2006 - 16:47:09
00
zjazdne je vacsinou hradiso z obidvoch stran (od hajika aj zo zavodia okolo cintorina) potom v zastrani sa tiez da nieco vymysliet (popod zjazdovku z maleho stranika do teplicky, alebo aj sankarska draha-odbocka vlavo z asfaltky do teplicky) ako si spominal tak aj to visnove (popolcek, vacsinou sa da dostat az k vleku, prejazd do trnoveho odtial niekedy aj cez kopec a zahradky v mojsovej lucke). tuto zimu som sice nutene vynechal biking (problemy s tlmicom) ale buducu zimu to uz nespravim. a inak ked mrzlo a bolo pekne pocasie tak sme boli par krat pozret na bikoch na raci. dostat sa tam da komplet po starej ceste a tie prekvapene pohlady lyziarov celkom stoja za to :)
10.02.2006 - 08:57:04
00
:D To si viem predstavit, pohlady tych lyziarov. To ste jazdili normalne po zjazdovke?
12.02.2006 - 17:49:49
00
no to nebolo tak ze sme isli jazdit na zjazdovku!:) proste sme sa tam len doviezli kusok vytlacili (kym nas to neprestalo bavit) a pustili sa dole ale ziadny HC.ale kazdopadne aj sediet v bufete medzi lyziarmi bola sranda...
12.02.2006 - 19:07:17
00
čaute Bikery....
nebol niekdo z vas čo tu píšete na jednej akcii - šprint Polom,
oktober 2005 ? Dajte vediet

bol som na tej akcii nebolo to zle na prvy krat klobuk dole, planuje sa aj
jarna verzia ale od strecna po starej ceste to bude pekna kava tak zjari
uz teraz sa tesim. inak organizuje to cyklo pozitiv klub za - www.cyklo-pozitiv.sk
02.03.2006 - 11:52:45
00
keyboard_arrow_up