a kto organizuje ten "legendarny" vyjazd? :) na chatu pod suchym sa mysli dufam cez jedlovinu a nie po starej ceste :roll: , ale inak to znie zaujimavo za predpokladu pohodoveho tempa...
16.03.2006 - 16:30:22
00
neorganizuje to nikto proste sa ide tak o 9.00 z domu alebo neskôr kto ako chce a cez jedlovinu samozrejme, hore sa posedi da sa par piv alebo nieco ine, ti co to prehnali uz tazko dôjdu dole a na polom okolo strecnianskeho hradu po zvaznici a potom do visnoveho na pivo atd.
dobra akcia :P
takto to tam vypada na 1. máje bez komunistických pohlavárov
bohvie ci niektori neboli.

Prílohy:

IM000726.jpg
IM000726.jpg 161.29 KiB thumb_up1thumb_down

16.03.2006 - 16:35:10
01
takze neorganizovany vyjazd s neorganizovanym stretnutim na pive? :) no pravdupovediac som este obidva tieto kopcuriky v jeden den nesiel, ale sak daj datum a niekde sa uz len stretneme, vyrazim radsej o siedmej aby som stretol aspon niekoho :lol: ...a s tym pivom neviem, na biku som dal pivo iba raz, a to v lete, no a necitil som sa najistejsie :? no ale vy "trenovanejsi" si dajte :wink:
16.03.2006 - 16:54:05
00
obavam sa ze az do toho 1. maja tam veru tak skoro nepojdem aj minuly rok bol este nejaky sniezik smerom na polom na miestach kde nesvieti slnko. ale inak v pohode ked bude teplejsie mozeme ist stretavame sa na moste pri kniznici. tak o 10.00 aj neskôr podla toho ako je teplo. :P
16.03.2006 - 16:57:40
00
chata pod suchym ma vobec za srdce nechytila.....isiel som po tej kamenistej ceste az hore a mal som dost....asi som mal ist cez stary hrad :oops: ....ale aj tak...boli ste niekedy na mincole?....ak nie vrelo odporucam..... 8)
16.03.2006 - 17:28:27
00
pockaj ty si kedy zacal jazdit ved sa tu o tom bavime uz roky. ale nie preco sa ti nepacila cesta na suchy okolo hradu to len tak niekto nevyslape.
16.03.2006 - 17:30:49
00
no teda uprimne povedane by som chcel vidiet toho borca co by to po starej ceste (alebo nebodaj po hrebeni!!) vyslapal cele v sedle....aj ked ides z jedloviny, tak je tam kusok na tlacenie, isiel som to teraz na jesen a bolo sice mokro ale ani za sucha to nieje na sedenie....btw siroky_zaber dik za doporucenie ;) si si mal skusit z chaty pod suchym smerom dole po hrebeni, mozno by ta to chytilo viac...
16.03.2006 - 17:45:24
00
to bobo, katko: ste sa dnes nejak rozchatovali :) inak som tiez zvedavy ako to bude na 1.maja este so snehom v takychto lokalitach. zaujimalo by ma ci uz niekto siel z chaty este dalej po hrebeni? teda vytlacit zjazdovku a dalej smerom na sedlo prislop pod suchym a dalej este sedlo pod suchym. celkom ma to na leto laka. ten zjazd po zelenej do turcianskych klacian by tiez mohol stat zato.
16.03.2006 - 19:48:27
00
hehe, no trosku......inak nad tym zjazdikom sme minule uvazovali, ked sme to slapali pesi, len sme nemali jasno ako obist suchy, lebo sak ta zelena zacina az za suchym, ci nie? nemam tu mapu teraz...ale ja som chodil vzdy cez suchy a ten by sa mi tlacit teda nechcelo.....ak sa to da obist, tak zjazdovecku nad chatou vytlacim rad :)
16.03.2006 - 20:15:59
00
jo toz ja mapu pri sebe mam a z sedla prislop.... ide zlta znacka popod suchy az do sedla pod suchym a aj vrstevnice ukazuju ze by to mohlo ist az na taky kusicek. :) ale ten je fakt kratky.
16.03.2006 - 20:38:12
00
to robo: no ja so uz tadial isiel a to naopak z chaty pod klacianskou magurou a poviem ti o nic neprides. nad klac. magurou je to stale mokre lebo je tam taky prales s medvedikmi, popod suchy ok ale potom uz len prenasas bike okolo velkych korenov a tak naposledy som to siel pesi na jesen a utvrdil som si tento nazor. inak siel som aj z vrutok kolo vahu k pltovisku a nejakou janosikovou dolinou a to bol tiez zaberak, vraj tiez hufy macikov ja som ich ale nestretol.
takze nedoporucujem
17.03.2006 - 07:45:17
00
to katko: no nepotesil si ma teda. diky za odporucanie kazdopadne
17.03.2006 - 07:48:07
00
inak je to skoda lebo keby tam bola nejaka dobra cesticka bolo by to fajn lebo zjazdik z klac. magury po zjazdovke je velmi fajn computer mi tam nameral sklon 40% a rafky sa varili jedna radost.
17.03.2006 - 07:51:33
00
pockaj ty si kedy zacal jazdit ved sa tu o tom bavime uz roky. ale nie preco sa ti nepacila cesta na suchy okolo hradu to len tak niekto nevyslape.
-tak aktivnejsie jazdim uz styri roky a mozem povedat ze okolie ziliny celkom slusne poznam...na suchy-teda chatu pod suchym...(lebo ma dost vytaca ked ktosi tvrdi ze ide na suchy a pritom len ku chate :twisted: -teda bol som aj tam aj tam...)ma cesta nejak zvlast nelaka, pekne zacina byt az pekna az pod suchym....siel som cezu jedlovinu...teda popod jedlovinu, kde akurat musli robit vyrub a na zjazde som sa skoro napichol na konar... :oops: ...a domov potom cez dolinu kur...ale chcem sa vratit k niecomu inemu...co poviete na lucansku malu fatru?...stary dobry polom,mincol a velku luku?....myslim ze to ma nieco do seba :P ....a moja oblubena trasa je v poslednom case sulov cezpodhoria a krizovu cestu....zjazd naozaj parada...perfektne sa tam da vyhrat na biku...take provizorne klopky :lol: ...fakt parada.....inac a ake su vase oblubene trasy?
17.03.2006 - 17:10:14
00
Je Turie - Martinské hole tam kde končia vleky - Piatrová - po novej zelenej značke na Javorinu - Višňové :lol:

Ja chcem jar! chcem jar!!
17.03.2006 - 20:37:31
00
keyboard_arrow_up