Z Piatrovej som narazil na novú zelenú značku. ( zelené bodky )
Ta nová zelená je taká pohodička.
Na začiatku je to trošku stúpanie ale potom je to také mierne.

Po tej starej zelenej som išiel iba 1x.
Je tam jeden dlhý strmí úsek ( červené bodky ) na ktorý som si netrúfal ale potom bola tiež pohodová.

Prílohy:

nova zelená.JPG
nova zelená.JPG 226.14 KiB thumb_up-1thumb_down

17.03.2006 - 21:12:10
00
TO: Siroky zaber: Konecne niekto kto vie co je dobre. Naco sa trepat s bikom na nejaky suchy a pod, ked ho tam stale treba tlacit. Uz som to vyskusal ale viac sa mi to pozdavalo napr. bez biku a v noci :) Lucanska mala fatra je omnoho lepsia, aj ked aj tam je to dost drsne, na hrebeni sa da dobre jazdit a tie zjazdy do dolin tiez stoja zato. Inac najradsej jazdim do sulova, perfektny zjazd je z Rohacskeho sedla po cervenej do sulova....
17.03.2006 - 22:33:37
00
nojo sulov. tiez sa mi tam pacilo ale posledny rok som to s nim ako lokalitou znacne prehnal a som sa ho prezral :) ja sa najradsej odoberam smerom javornikovym. total najradsej mam zjazd z chotarneho kopca do cadce po zelenej (bo kolo husarika stoji za hovno). hodne o tom co si clovek sam dovoli, rychlost, vlnky a je to dost dlhe, proste srdcovka.
17.03.2006 - 22:46:33
00
to joesea: uvidime co je to zac ale tie cervene bodky nie su az take strasne ked to neprezenies, par volnych sutrov ale treba mat rezervy i ked ja som tam uz parkrat cakal na dobitych kamosov.
to robo: ten zjazdik som este nesiel viac chodim na husarik ale vyskusam skusim to s niecim potom napojit z cadce aby to nebolo tak blizko od za.
20.03.2006 - 11:20:44
00
inak moja naj oblast je aj toto: objavil som takyto zjazdik po zelenej medzi malym javornikom a bukovinou strasne nenapadne v terene a na mape to vyzera biedne ale v skutočnosti super. potom z karlovic vyjazd na solan to je parada dole som nesiel ale musi to byt zazitok.

p.s. v tom obrazku ignorujte ciernu sipku!

Prílohy:

mapa_velka.jpg
mapa_velka.jpg 241.49 KiB thumb_up0thumb_down

20.03.2006 - 11:29:44
00
Co je Zilincania, co ste prestali bikovat? Co nove, kde nove, kde a co voda odniesla? :D
12.04.2006 - 21:56:16
00
oki tak sumar za vikend:
sobota -lietava-hrad-podhorie-pokus o sedlo rohac (zufalstvo 20cm snehu)-babkov-zbynov (okolo kriza celkom stavnate to tam veru bolo)-rajecke teplice.
nedela -zadubnie(z teplicky som este necel riskovat)-stranik- po zjazdovej po maly stranik (prekvapivo suche)-dielec-horny vadicov-skrizelne -povina (tu to bol pekny ulet, zo slnecnej strany kopec snehu a na povinu dolu total pohoda az dolu v doline sneh)-knm-neslusa-po modrej hore (zufaly pokus o vrchrieku,cim asi?)-po zltej dole spat do nesluse a spat uz veeeelmi lezernym tempom do za.
celkovo ale uz sa to konecne zacina podobat na normalny biking. pocitam ze do 2 tyzdnov uz bude dostupne secko kua.
12.04.2006 - 22:16:41
00
ked ja jazdim teraz v blave no :( a to sem pisat nemozem.... 8)
12.04.2006 - 22:32:49
00
....tusim nekonecna tema....
13.04.2006 - 07:32:34
00
inak zaujimalo by ma kolko bikerov ma v profile zilinu alebo za, mam ten pocit ze poriadne vela. a to pred casom tych bikerov v terene moc nebolo takze sa nam to tu slusne rozrasta a to zilina nie je nijake "stredisko" cyklistiky. :P
13.04.2006 - 09:05:22
00
podľa môjho názoru ma žilina jedny z najlepších podmienok na horskú cyklistiku spomedzi všetkých väčších miest na slovensku...opravte ma ak sa mýlim.....a to je konečne vidieť aj na počte bikerov...pekne sa nám to tu rozrastá...
to robo - s tým roháčskym selom si ma sklamal...chcel som si ho dať v najbližších dňoch :cry: .dufam že tie šity sa čo najskor roztopia...
a čo myslíte....je už dubeň v suchu či tam ešte niečo biele zostalo??...už sa teším na ten hravý zjazdík..... 8)
14.04.2006 - 09:28:16
00
to bobo, katko: ste sa dnes nejak rozchatovali :) inak som tiez zvedavy ako to bude na 1.maja este so snehom v takychto lokalitach. zaujimalo by ma ci uz niekto siel z chaty este dalej po hrebeni? teda vytlacit zjazdovku a dalej smerom na sedlo prislop pod suchym a dalej este sedlo pod suchym. celkom ma to na leto laka. ten zjazd po zelenej do turcianskych klacian by tiez mohol stat zato.


ja som isiel z ineho smeru - cez Varin popod horu do Belej a potom sedlo Priehyb,vyslap na Maly Krivan(cca 200m do vrchu namiesto uzamknutia letel bike do kosodreviny :) ),stretnutie s ochrancami (v pohode,iba ma upozornili,ze je to zakazane),potom dlho-predlho po hrebeni (cca polovica tlacenie biku :( ) ,na konci super zjazd a v chate Pod suchym vecera a biro. Odtial to uz poznate
15.04.2006 - 10:03:36
00
neviem ako kto ale kamos ma dnes volal na polom tak som mu zelal kopec zdaru. o jednej som mu brnkol ze ako bolo - do polovice cesty pohoda a zrazu 15 cm snehu a vyjazd nemozny, takze 1. maj sa trasie v zakladoch nepamatam v minulosti ze by sa tam neslo to by bol velky pruser. :P
15.04.2006 - 22:17:39
00
to by bola skoda, som sa tam celkom realne chystal, spoznat zilinsku elitu a tak :) ten termin je prvy majovy vikend alebo presne prvy maj? pockat, sak to tu bude sviatok, takze asi presne prvy maj, co? :)
16.04.2006 - 00:18:30
00
bobo presne 1. máj v pondelok. varianta zo strečna je tiez v hre ale uvidime, každopádne na chatu pod suchym sa nepojde určite, sneh je este pod jedlovinou pri rampe. :P no a ta elita neviem, tie fotky kde je sladek z velosprintu tu nedavam. hehe :P
16.04.2006 - 07:25:05
00
keyboard_arrow_up