nazdar, potrebujem poradiť
mám avid elixir 7 sl-verzia
doteraz 1300km išli brzdy super ale včera keď som bol na trénningu, žiadny problém som nezaznamenal a dnes keď som nasadol na bike tak predná brzda mi chodí dobre aj sa vracia ale len malý úsek chodu a v určitom momente brzda zastane ako keby doraz ale aj vtedy ak tam nebol kotúč(platničky sa nespojili) a piesty chodia oba rovnako a je to tvrdý doraz vtedy je to tuhé a nepôjde to ani o mm viac lebo predtým mala tá brzdy pri dotknutí kotúča taký gumovejší záver.
čo stým? pôjdem to zajtra reklamovať ale každá rada sa zíde....
14.05.2012 - 17:01:55
00
2x citam ale prd z toho. skus to opisat jednoduchsie .. paka sa ti nevracia? po stlaceni?
14.05.2012 - 17:05:56
00
nazdar, potrebujem poradiť
mám avid elixir 7 sl-verzia
doteraz 1300km išli brzdy super ale včera keď som bol na trénningu, žiadny problém som nezaznamenal a dnes keď som nasadol na bike tak predná brzda mi chodí dobre aj sa vracia ale len malý úsek chodu a v určitom momente brzda zastane ako keby doraz ale aj vtedy ak tam nebol kotúč(platničky sa nespojili) a piesty chodia oba rovnako a je to tvrdý doraz vtedy je to tuhé a nepôjde to ani o mm viac lebo predtým mala tá brzdy pri dotknutí kotúča taký gumovejší záver.
čo stým? pôjdem to zajtra reklamovať ale každá rada sa zíde....

mozno sa niekam dostala nejaka bublina, mne to robilo chvilu tiez zadna brzda sa nevracala uplne dala sa akoby este viac vytlacit od riaditok.. vsetko to malo taky gumovy chod, potom sa to stratilo no paky maju ajtak gumove dorazy. Este som ich nebol odvzdusnit maju 2 roky a vseobecne sa tie brzdy tak divne spravaju, raz su paky tvrde, inokedy zaberaju pri gripoch a potom zase stvrdnu :lol:
14.05.2012 - 17:07:50
00
páka chodí dobre aj sa vracia ale keď ju zatlačím tak ide len po určitú hranicu kde je úplne tvrdá a platničky sa ani nedotýkajú kotúča
14.05.2012 - 17:13:10
00
keyboard_arrow_up