caute!
snazil som sa cez hladanie-ale fakt som to nijak nenasiel-alebo som mimon a neviem ake klucove slovo zadat :roll: ...
neviete niekto ako sas centruju kolesa mavic-teda ako zastavit pretacanie plochej spice??
dik za radu! :?
23.08.2008 - 13:10:48
00
osobne som to riešil kliešte a madzi ne a špicu nejaku handru ... inak to asi nepôjde :wink:
23.08.2008 - 13:17:04
00
skusim-kokos ani neverim,ze na tomto fore sa to este neriesilo,ved tie kolesa(a aj xmaxi) ma kopec ludi! :roll: ..no nic som nenasiel..
mam taku celkom slusnu 8micku...a doteraz mi to nevadilo (lebo som o tom nevedel)-mal som tam disky...-ano tie osudne co padli za obet horalovi sialenemu :lol: ...nuz skusim-ani mna nic ine nenapada.
23.08.2008 - 13:23:36
00
na maxoch sa neprekrúcajú lebo majú tie hlavičky na špicach čo sú v náboji trochu sploštené a ST majú okrúhle špice SL a SLR ploché ... to len tak na okraj :)

nech sa daríí 8)
23.08.2008 - 13:26:32
00
darilo sa-mam to !
po par spiciach-ma to uz znervoznovalo si stale tu handricku(co sa tam stale "plentala") podkladat a napadlo ma obalit klieste izolacnou paskou! :idea: ...a bolo...aj ked musim uznat ,ze s klasickymi okruhlymi to byvavalo jednoduchsie! :roll:
...ale musim povedat,ze po vsetkom co som si tu o crossridoch precital-ja som spokojny velmi-a to im davam riadne na pizzu :twisted: !-aj ked som teraz nasiel jednu hlavicku zaseknutu uz len o klobucik na nabojovom lozku-asi pri nejakom skoku trochu vyskocila-ale nie uplne.. :) ..
takze hotovo! :?
23.08.2008 - 14:09:48
00
keyboard_arrow_up