caute.... ako som nedavno spominal a pital sa ci si mam kupit vidlu RST space free tak dnes som po niakom mesiaci co ju mam som ju rozobral a vycistil a premazal.... ale ako som odmontuval srubok zospodu tak sa mi jeden stale tocil ako ja som tocil z imbusakom... po case sa mi to podarilo vymontovat... na druhej nohe to islo bez problemov.... lebo tam je struna... a v tej nohe co mi siel tak tazko vymontovat ten srubok tak tam neni nic mala by tam bit olejova patrona... ale neni jej nikde tak teraz neviem co stym... kde zozenem patronu a tak dalej tak prosim poradte...a ako som sa tak dival tak samizda ze tam nejde patrona... ale iba sa tam naleje olej alebo co lebo na to srobku co je vnutri v nohach tak tam by malo bit tesieneni a neni tam je tam aj drazka vsetko ale tesnenie nikde ani olej nic :( tak teraz neviem co stym tak poradte prosim...
08.04.2009 - 21:17:57
00
odfot to.
v com bola zaskrutkovana skrutka, ked tam nic neni?
08.04.2009 - 22:17:50
00
foto dam az zajtra.... dnes uz nie... sak ako taka ticka tam bola ktora ma v sebe zavit... cosi takeho http://www.cykloshop.sk/tiahlo-pre-zmenu-zdvihu-na-80mm-pre-rst-space.html a tam to bolo namontovane..... a v druhej nohe je normane struna a tak... a v tejto by mala bit olejova patrona asi alebo co nwm poradte pls
08.04.2009 - 22:23:17
00
http://www.ivelo.cz/domaci-servis-vidlic/rst

ako sa tam píše
Aby bylo možné stáhnout monoblok vnějších kluzáků, je třeba povolit imbusové šrouby na jejich spodní straně. Ty jsou obvykle zapuštěné. Zároveň je potřeba přidržet matku uvnitř vidlice pomocí dlouhého imbusového klíče.


to je dôvod prečo sa ti tam čokoľvek pretáčalo :wink:
08.04.2009 - 23:49:40
00
ja viem ze ma do toho nic neni ale naco si ju vlastne rozoberal?
09.04.2009 - 07:07:17
00
precital som si tvoju prvu vetu... dalej som nepokracoval...
hotentoctinu citat nedokazem ;)
09.04.2009 - 07:18:40
00
presne to napadlo aj mna. naco si rozoberal mesacnu vidlu preboha?
a dalsia vec - to si ako myslel s tou patronou? chapem to tak, ze ked si ju tam nenasiel tak si pojdes niekde nejaku patronu zohnat a das ju tam? nepremyslal si nad tym ze ked tam nieje tak tam asi nema byt?


Naposledy upravil ja_michalko dňa 09.04.2009 - 07:50:33, celkovo upravené 1 krát.

09.04.2009 - 07:21:28
00
a ked tam ma byt tak ta odrbali.. cize isiel by som za tym ujom co ti ju predal..
09.04.2009 - 07:23:50
00
mno takto ten chalan co mi ju predal tak ten mal tu vidlu v servise.... a ze mu povedali ze tam cosi neni ci co... ale ze on sa tumu nerozumie(ten chalan) tak povedal ze dobre vpohode..... a tak... potom sme sa pitali toho chalana a ze on tam mal olej naliaty alebo tak niak to povedal.... a ten chalan co mi ju predal na nej nejazdil... iba ten chalan co ju mal este pred tym chalanom co mi ju predal..... a ak by bolo mozne tak by som tam cosi dal...
09.04.2009 - 15:25:16
00
kludne tam cosi daj..
09.04.2009 - 15:26:10
00
no tak toto su ine ksefty.. a to si inak zistil teraz az? alebo si to kupoval s tym ze tam nieco asi neni? aspon vies preco ju ten chalan od ktoreho si to kupil nejazdil :D
09.04.2009 - 15:31:22
00
mno takto ten chalan co mi ju predal tak ten mal tu vidlu v servise.... a ze mu povedali ze tam cosi neni ci co... ale ze on sa tumu nerozumie(ten chalan) tak povedal ze dobre vpohode..... a tak... potom sme sa pitali toho chalana a ze on tam mal olej naliaty alebo tak niak to povedal.... a ten chalan co mi ju predal na nej nejazdil... iba ten chalan co ju mal este pred tym chalanom co mi ju predal..... a ak by bolo mozne tak by som tam cosi dal...

tak toto je prispevok ako stvoreny do vykladnej skrine super-nespisovnych prispevkov.
chlapce ty si radsej ako na bike sadni nad slovencinu a uc sa co to da!!!
09.04.2009 - 15:38:13
00
no tak toto su ine ksefty.. a to si inak zistil teraz az? alebo si to kupoval s tym ze tam nieco asi neni? aspon vies preco ju ten chalan od ktoreho si to kupil nejazdil :D

ten chalan ju nejazdel lebo nemal poskladany bajk.... on staval pomali ale neposkladal... nemal ani kolesa... a on ze sa tomu nerozumie a ze on to ani nerozobera..
09.04.2009 - 16:34:52
00
tak toto je prispevok ako stvoreny do vykladnej skrine super-nespisovnych prispevkov.
chlapce ty si radsej ako na bike sadni nad slovencinu a uc sa co to da!!!

stava sa aj taky musia bit :D a ucit sa mi nechce neni cas...
09.04.2009 - 16:35:56
00
Keby len gramatické chyby, tak v pohode. Tým skomoleninám chýba forma.
09.04.2009 - 17:13:40
00
keyboard_arrow_up