cafte no za prve chcem podotknut ze v oblasti bikov sa moc nevyznam, tak preto sa tu obraciam na vas lebo dufam ze par "manikov", ktory sa do toho vyznaju sa tu najde a poradite mi...takze dlhsiu dobu som nejazdil, ale pred nedavnom som sa rozhodol kedze sa blizi to leto, ze si kupim novy bike.nabehol som s kamosom do obchodu a zacali sme si ich obzerat, kamos si asi po pol hodinke vyhliadol specialized hard rock disc pro a kupil si ho, mne asi najviac padol do oka chucker 1.0 model 2008, ale kedze je to bike skor tak na freestyle/dirt tak som nevedel ci sa bude pre mna moc hodit tak som si nechal este par dni na rozmyslenie.no a tu prichadza ta cast v ktorej by som od vas potreboval poradit.proste hladal som bike ktory bude vhodny na nejaky ten lahsi downhill,lesne cesty,mensie bunny jumpy proste ziadny extrem ale zaroven sa na nom bude treba dat ujist bez problemov aj 50km po hradzi alebo tak...myslim ze pre takyto styl vyuzitia by bol vhodny aj ten hardrock ale ked mne sa tak neuveritelne paci ten agresivny vzhlad tohoto GTcka :oops: ...no tak co myslite, bude pre mna vhodny tento chucker,mate s nim nejake skusenosti?
22.03.2008 - 13:54:56
00
na Chuckerovi 50km urcite nebude v pohode, je to bike vylozene na technicke jazdenie. Ak sa ti paci GT tak sa poobzeraj po Avalanche to by dost sedelo na popis tvojich poziadaviek, al. si vyhliadni iny AM hardtail. V dnesnej dobe je dost velky vyber aby si nasiel bike co sa ti bude rovnako pacit ako Chucker ale ktory aj vyuzijes.
22.03.2008 - 14:20:13
00
50km slapat po hradzi na chuckrovi :?: :P ujasni si najpr co chces jazdit
22.03.2008 - 14:20:22
00
jj o toto mi prave islo...zombi ved prave ja mam jasne ze co chcem jazdit ale nebolo mi jasne ci na to vyhovuje chucker...na avalanche som sa uz pozeral ale proste neoslovil ma tak na prvy pohlad jak chucker...tak teda myslim ze uz len z tychto dvoch komentov je dost jasne ze chucker neni pre mna vhodny tak teda neviete mi poradit nejaky ten bike ktory by mal "look" chuckera,bol pohodlny na dlhsiu jazdu ale na druhej strane by sa na nom dalo aj vyblaznit v lese a mal cenu okolo tych 20k???ak o niecom takom viete pls hodte mi nejake linky dik :wink:
22.03.2008 - 14:30:11
00
tazko povedat ktory , v tej cene budes mat vzdy poddimenzovanu vidlu . nad jazdenym si neuvazoval?


Naposledy upravil zombi dňa 22.03.2008 - 14:48:24, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2008 - 14:46:32
00
uz na zaciatku som sa zmienil ze som laik takze zbytocne plytvas na mna slovami ako "poddimenzovana vidla" :D :oops:
22.03.2008 - 14:48:00
00
uz na zaciatku som sa zmienil ze som laik takze zbytocne plytvas na mna slovami ako "poddimenzovana vidla" :D :oops:
proste vidla na 2 veci : na nic a na ho...
22.03.2008 - 15:09:45
00
santa cruz chameleon
http://www.santacruzmtb.com/chameleon/

hups, nevsimol som si limit:) no ale do ceny ramu sa vojdes :P
22.03.2008 - 15:27:42
00
no musim uznat ze ten chameleon vyzera paradne a aj podla popisu by mi vyhovoval ale neviem ho nikde najist na nejakej slovenskej stranke kde by som videl aj cenu a docela pochybujem ze bude okolo 20000sk...

edit:h no uz si si to doplnil aj ty...omg teraz si ma navnadil nanho a hned studena sprcha...no nic nevies o dacom "podobnom" okolo tej dvacinky ? :shock:
22.03.2008 - 15:36:42
00
s chameleonom mozes jazdit prakticky vsetko, podla toho ako ho vyskladas, tak ak mas perspektivu, ze budu peniaze tak setri:).
inak za 20 tam budu bud vecka, alebo slabucka vidla, alebo slabe osadenie, teda nic moc.
celkovo za taku cenu by som velmi nehladal bajk na vsetko, lebo budes mat z kazdeho nieco a vlastne nic. na hrazdzu si kup nieco obycajne za par supov, alebo potom dlhhu sedlovku:)
22.03.2008 - 15:44:39
00
inak kolko stoji vobec ten chameleon(nikde som to nenasiel)?tak ako peniaze budu ale nechce sa mi tolko setrit a uz vobec nechcem zas tolko penazi vyhadzovat za bike...ako som pisal nebudem jazdit ziadne extremy takze si myslim ze az tak kvalitny/drahy bike nepotrebujem a kebyze chcem bike iba na "hradzu" tak si samozrejme kupim nejaky lacny sunt...ale ja som chcel bike na jazdenie prevazne v meste,v lese ale aby sa na nom dala aj sem tam v pohode ujist nejaka dlhsia trasa(ta hradza to bol len priklad...),ako takychto bikov najdem okolo tej dvaciny dost(specialized hardrock,GT avalanche,kona blast deluxe...) ale dost si potrpim na to jak by ten bike mal vyzerat a preto hladam nieco podobne ako chucker(ta biela kostra ma dostala...)
22.03.2008 - 16:07:30
00
tusim ten chameleon stoji oficialne okolo 18k (ram)
22.03.2008 - 16:12:29
00
no ram mi je nanic...nanom sa moc nepovozim :D ...len tak zo zvedavosti nevies kolko stoji "cely"??inak co poviete na tieto tri? Specialized / GT / Kona ?ktory z nich je najlepsi?
22.03.2008 - 16:30:00
00
Najskor ta Kona....
22.03.2008 - 17:56:04
00
mozes byt troska konkretnejsi...preco?
22.03.2008 - 18:02:36
00
keyboard_arrow_up