Hele lidi, dnes som isiel okolo Kaktusbiku (alias Shitshop) a vo vyklade visela krasna kona coiler. Uz minuly rok som uvazoval o kupe coileru, no odradil ma zdvih "len" 130mm. Akosi mi tam chybala nejaka rezerva. Teraz mi uz nechyba a mam pocit, ze by sa na tom dali stvarat poriadne zverstva, sak to ma 150mm vpredu aj vzadu. A je lahky, takze s nim mozem jazdit aj do dediny na pivo :-)))
Lidi, co nanho vravite??? Ma niekto skusenost? Nechcem oplieskat 62 papierikov na shit. Diky
05.02.2005 - 23:05:28
00
Vyzera velmi good.Hned by som bral kebyze mam nan.Pokial niesi total hardcore myslim ze 05 verzia je velmi zdatna na freeride.Vsak aj dostala tento rok ram stinkyho.Ber,jednoznacne.
06.02.2005 - 10:32:22
00
Ziaden Hardcore nie som, skor take endurko. Nie vzdy sa mi vydari drop a na sucasnom biku chodi zadna stavba az na doraz.. takze chcem mat nejaku istotu
A inak prachy nejsu dnes uz problem. Banka da solidny uver na 2 roky, celkovo preplatis asi 2 litre, co nie je vela.
06.02.2005 - 12:27:18
00
Ten bajk je super,vezmi ho.Kvalitny,vyborna znacka a cena je k nemu naozaj super.Coze?!? prachy nie su problem ??Hmm ked to rozpocitam tak hmm,eee noo je to viac nez 2 litre mesacne a moje vreckove su 2 stovky takze.Ale ten bajk vezmi ,on je sam o sebe dost sympaticky.On je omnoho drsnejsi nez enduro a pri tom urcite znesie nake vylety.A je to kona,je to cool :) .Vezmi.
06.02.2005 - 19:08:27
00
Kto vravi, ze to budem platit ja ?!?
Image je na nic, aj ked je coolovy...A ze vydrzi vela, to verim. Nepojdem casto na dno schopnosti toho biku, chcem mat nudzovu rezervu, aby som sa nezrakvil na drope, na nejakom konari ci nebodaj "kamienku" ;-))))))
06.02.2005 - 19:39:02
00
Aj ja som chcel COILERa, ale akosi ma odradza, ze taky isty bike bude mat daky lojzo, co je schopny akurat sa tu vyplakavat do fora.
18.02.2005 - 14:11:28
00
No a ? Tak ho prestriekaš alebo čo !
18.02.2005 - 17:01:40
00
Asi nie, ja len strasne nemam rad take neobjektivne kecy (ako Johnyho) - v tomto pripade na margo kaktusakov. Podla mna je to dobry obchod. Predavaju tam chalani - bikeri, vo veciach sa vyznaju a maju na ne svoj nazor. Ci sa zhoduje s tvojim je druha vec, ani ja si nevyberam veci podla nazorov a potrieb niekoh ineho.
21.02.2005 - 10:25:41
00
AD1: Nie som daky Lojzo
AD2: Kto sa tu vyplakava??? To akoze myslis pisanie do fora???

FAKT NEWIEM WARUM...

Vpodstate mas pravdu, som voci nim zaujaty, uznavam, ze sa vyznaju viac ako mnohi bikeri, no mal som na nich smolu. Vzdy arogantny. Keby nemali dobry tovar, kvalitny (hoci pomaly) servis tak by som na nich zvysoka
(domysli-si-vhodny-vyraz-adekvatny-tvojmu-veku)...

A myslim, ze vo fore je dovolene vyjadrit nazor, ziadat nazor ostatnych a to som aj urobil. Zial, musis uznat, ze nie som jediny na svete s takymi skusenostami, ja zase musim uznat, ze su aj ludia s inymi skusenostami... Bohvie preco...

A potesim ta:
Coilera si v klude kup. Je dobry, no ja sa pozeram na ine biky.

Este otazocka:
V akom vztahu si s kaktusakmi (su to tvoji sponzori?) ???
21.02.2005 - 23:11:53
00
He he, to skvor ja som sponzor kaktusakov a za tie moje caste drzky by som mohol byt sponzorovany akurat tak relaciou "natoc to". Som rad, ze si sa ozval ty a ze pises uz s trochu chladnejsou hlavou. Nikto ti tvoj nazor neberie, len by som ta rad videl, ako by is sa prezentoval nazivo, ked nie si zasity doma za kompom.
Co sa tyka bikov, Coiler samozrejme super, pozeral som vsak aj Speslik, nove Enduro vyzera super, mal by sa dat kupit aj samostatne ram, len ta cena ...
22.02.2005 - 12:39:37
00
"len by som ta rad videl, ako by is sa prezentoval nazivo"

To som trosku nepochopil .... bo svoje nazory prezentujem vzdy rovnako, nezalezi na okolnostiach. Pred hodinou som bol peso v Kaktuse a to bola moja 1. prijemna navsteva. Neotravovali, nechali ma pozriet si biky aj komponenty, jeden teepek sa ma opytal, ci pomoze...

Som spokojny, no moj celkovy nazor to az tak velmi nezmenilo.
Zda sa, ze si tiez z blawy a uzivas si prazdnin :-)

A otazocka na zaver :
Co ty stvaras pri tych drzkopadoch??? Moje tigre su zvacsa bez poskodenia biku, nanajviac ohnem rafik.
22.02.2005 - 14:01:41
00
keyboard_arrow_up