Ahoj,
Chcel by som poprosit o radu nakolko sa moc nevyznam...Chcel by som sa spytať kt.z tychto dvoch bicyklov je "lepsi" nakolko cena je rovnaka pri nich...Jedna sa o CTM Quadra 2.0 2015 a CTM Terrano 3.0 2015 niekto laicky keby mi vedel vysvetlil preco sa prave ten ci onen viac oplati po pripade v tej cenovej relacii nieco ine lepsie ponuknut,ale zas uz to nechcem moc komplikovat.Dakujem a prajem pekny zbytok dna
09.03.2015 - 14:37:48
00
ahoj. pridám môj skromný názor.
na prvý pohľad je rozdiel medzi nimi vo velkosti kôl. kde terrano ma 26" a quadra má 27,5".
Ďalší rozdiel je vo váhe a to terano váži o 0,3kg menej.

čo sa týka vidlice sú na tom kvalitatívne rovnako, rovnaký počet prevodov, rovnaký rozsah prevodov
rozdiel je v radení a brzdách. kde na terrane je radenie altus 3x8 a brzdy shimano hydraulické, zatiaľ čo na quadre je radenie spojené s brzdovými páčkami a sú tam mechanické kotúčové brzdy. pokial by si chcel vymeniť za hydraulické, bola by nutnosť vymeniť nielen brzdy ale aj radenie.
prehadzovače alivio vs altus. alivio je vyššia trieda ale zase takú váhu by som tomu neprikladal.

zvyšok osadenia je rovnaký.
čiže najväčší rozdiel tu más vačšsie kolesá vs. hydraulické brzdy by som tak povedal.

aby sa vedelo, ktorý sa ti oplatí viac by chcelo vedieť tvoju výšku váhu a čo a s tým chceš jazdiť.
09.03.2015 - 17:21:38
00
Ahoj.Dakujem za nazor...Jazdit vacsinou rekreacne obcas behnut do hor,ale nic extra....Take lazo plazo :) ...Kolesa viem,ze je rozdiel skor mi slo o komponenty ci je tam nejaky rozdiel v kvalite,alebo je to porovnatelne...Vyska 175 vaha 90 aby som odpovedal este...
09.03.2015 - 19:01:35
00
no vlastne až na tie brzdy je to rovnake.
09.03.2015 - 19:39:20
00
keyboard_arrow_up