moje osvedcene prislusenstvo : zaplaty-samolepky, dusa, pumpa, mont-paka, rychlospojka a shimano cap a nitovac pre retaz, sada imbusov, Septonex a obväz, voda a nejaka sladkost, podla potreby nejake oblecenie

toto cele v Camel vaku a som 8)


Presne to iste, okrem Camel vaku..... :D
Kamarat ma kedysi vysmial, a ked som mu dva krat zalepil kolo (dost daleko od civilizacie), tak zacal nosit aj on....
20.02.2007 - 08:34:00
00
Stretli sme jedneho cecha na lyziarskom svahu - taky dedinsky opusteny, neviem, ako sa hore vyskrabal na full-e , ale praskla mu retaz a ked sme mu ju s kamosom opravili, neviete si predstavit, aky bol rad.
20.02.2007 - 08:40:06
00
Ja toho moc na biku nemam akurat tachac a zadny blatnik, secko potrebne na opravu kolesa mam vo vaku, vacsinou nahradnu dusu ak idem dalej tak aj lepenie , este mam okuliare ak sa to rata+mobil


Naposledy upravil zombi dňa 20.02.2007 - 14:21:38, celkovo upravené 1 krát.

20.02.2007 - 11:12:17
00
tak potom musis vyzerat na bike- u ako "blavak v Tatrach"
a neviem si predstavit co robis, ked pride mensie stupanie
urcite polovicu s tych veci by som nechal v pivnici- moj nazor, no len ja mam namiesto tych veci prilbu a pevne nervy (ked vidim to blato na biku :cry: )


uz ta vidim ako odlahceneho machra nesuceho na chrbte svoj bike kdesi v kopcoch mina "blavak v Tatrach" :P
o prilbe sa ani nezmienujem, ta nie je prislusenstvo, to je samozrejmost, to je akoby si pisal, ze si na vyjazd oblecies gate

mimochodom, spytaj sa hocktoreho skuseneho horala ako ide vybaveny na turu, to len "cepri" chodia nalahko aby vladali slapat do kopca

kto vie co je to "ceper" ?
20.02.2007 - 11:12:31
00
tak potom musis vyzerat na bike- u ako "blavak v Tatrach"
a neviem si predstavit co robis, ked pride mensie stupanie
urcite polovicu s tych veci by som nechal v pivnici- moj nazor, no len ja mam namiesto tych veci prilbu a pevne nervy (ked vidim to blato na biku :cry: )


uz ta vidim ako odlahceneho machra nesuceho na chrbte svoj bike kdesi v kopcoch mina "blavak v Tatrach" :P
o prilbe sa ani nezmienujem, ta nie je prislusenstvo, to je samozrejmost, to je akoby si pisal, ze si na vyjazd oblecies gate

mimochodom, spytaj sa hocktoreho skuseneho horala ako ide vybaveny na turu, to len "cepri" chodia nalahko aby vladali slapat do kopca

kto vie co je to "ceper" ?


Nie "cepri" , ale frajeri, ktory sa vozia dokolecka pri maminke maximalne na namesti a balia baby, uz ho vidim ako ide v tricku a krataskoch 30km v horach s jednou prilbou.
www.strihvidea.szm.sk
20.02.2007 - 12:01:18
00
ako tak kukam, tak skoro nikto este nespomenul mobil. podla mna je to nevyhnutnost a super poistka ked ide niekde daleko.
20.02.2007 - 14:08:43
00
no mobil je dobra vec. pokial som sa na biku nez**bal a nezarobil som na displaji 4 papire
20.02.2007 - 14:11:33
00
zakon schvalnosti hovori, ze mobil potrebujes prave vtedy ked nemas signal, vecsina dolin /a cim uzsia a hlbsia tym viac/ GSM signal proste nema
ale pravda je, ze vo vaku nosim aj mobil
20.02.2007 - 14:19:21
00
To Gejza: 1. tym "blavak v tatrach" som myslel mat na sebe 5l batoh- minimalne
2. az si zbadal, tak trochu nizsie som napisal, ze co by som si zobral ja
mimochodom chodim najviac na 2 hod.(sam) a ked ideme viaceri, tak 3 hod., ale turu este neplanujem
To focus3ccd: az si nezbadal, takych frajerov- sracov neznasam, taky su iba z mesta
apropo pre oboch: prilbu nosim malokedy a skoro stale mam Hydrapak a v nom vodu, mobil, kluce od domu a to je vse, lebo sa mi este nestalo, ze by sa nieco v lese dosralo a defekty- tie zbadam az doma
tak si ma nemylte s chlapcami s KE

:evil:
20.02.2007 - 18:06:52
00
Tak prilbu nosis malokedy? Co myslis, ako dlho ti to vydrzi? : )
20.02.2007 - 18:27:45
00
resp. nosim ju na kratke vyjazdy, ktore som uz isiel zo 20 krat, takze ich poznam ako vlastnu dlan :evil: a neviem ci by si nosil taku korytnacku na kazdy vyjazd
a vobec, dnes mam zlu naladu: chodit na taku "skolu" kde sa uz pomaly clovek nedostane do satne kvoli zamku(FAB-ke) upchatom papierikom, to sa clovek musi doslova prepilit do vlastnej satne a to vsetko po 8 hodinach v skole :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :x :x :x
20.02.2007 - 18:34:29
00
Po mojich skusenostiach by si ju nosil aj do skoly. :> Prilba ti moze zachranit zivot alebo ta uchranit od vozicka.
20.02.2007 - 18:59:04
00
plný súhlas s Dijckom
20.02.2007 - 20:03:26
00
bez prilby nepojdem na bicykli ani na rozky!!! je este plno zabednenych ludi ktori si myslia ze su nesmrtelni...tu nejde o to kto je aky majster na biku ale o to kto ma ake stastie...uz dvakrat mi prilba zachranila zdravie ( ak nie zivot ) a ani raz to nebola moja chyba...takze tak...
20.02.2007 - 23:37:24
00
resp. nosim ju na kratke vyjazdy, ktore som uz isiel zo 20 krat, takze ich poznam ako vlastnu dlan :evil: a neviem ci by si nosil taku korytnacku na kazdy vyjazd
a vobec, dnes mam zlu naladu: chodit na taku "skolu" kde sa uz pomaly clovek nedostane do satne kvoli zamku(FAB-ke) upchatom papierikom, to sa clovek musi doslova prepilit do vlastnej satne a to vsetko po 8 hodinach v skole :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :x :x :x

Zase si ukazal len svoju frajerinu a sprostost. Tu nejde o pocet kilometrov, ani kolko krat to mas zjazdene. Ide presne o to, co tu chalani nadomnou napisali.

plny suhlas.
21.02.2007 - 08:02:59
00
keyboard_arrow_up