keby som jazdil DH, nic nepoviem, ale pri XC a este nejazdim az take extremi, no vsak dobre kazdy ma na to iny nazor, ja ten svoj zatial nezmenim :!:
21.02.2007 - 08:17:32
00
keby som jazdil DH, nic nepoviem, ale pri XC a este nejazdim az take extremi, no vsak dobre kazdy ma na to iny nazor, ja ten svoj zatial nezmenim :!:

Rob ako myslis ... v konecnom dosledku je to Tvoje zdravie a Tvoj zivot ... ja som kedysi tiez tvrdil, ze prilba je blbost a netreba mi ju (ale to som bol mlade ucho) kym som sa nevytrieskal na trase, ktoru som tiez poznal ako vlastnu dlan, lebo som po nej dlhe dlhe roky behal peso a aj na biku ... a dnes bez prilby proste na bike nejdem ... nezelam Ti nic zle, ale az sa raz vytrieskas a rozbijes si hlavu, potom mozno uz bude neskoro menit nazor na to, ci je prilba zbytocnost.
21.02.2007 - 08:32:18
00
veru veru...je to vlastne kazdeho vec na kolko je zodpovedny k samemu sebe,no ludi na ktorych mi zalezi budem stale presviedcat o potrebe mat prilbu na hlave :!:
21.02.2007 - 09:25:43
00
Každý biker by mal mať nahradnú dušu pumpu(bombičku)menej zruční montpáku,lepenie,nitovač,mobil,300korún v prípade núdze.
Martinux-no comment.Tvoje vyjadrovanie sa začínajú podobať skupinke ludí ktorú automaticky preskakujem pri čítaní príspevkov.Už si sa pripojil k mojej čiernej skupinke. 8)


Naposledy upravil Marek69 dňa 21.02.2007 - 11:12:54, celkovo upravené 2 krát.

21.02.2007 - 10:05:06
00
Presne tak, najhorší pád na biku, som mal na trase ktorú dokonale poznám - cestou zo záhrady. Dážď alebo erózia na polnej ceste vyhĺbil takú svinskú úzku hlbokú ryhu zakrytú trávou. Pred týždnom tam nebola. Je to pod kopcom takže rýchlosť bola slušná a koleso mi tam pekne zapasovalo a zaseklo sa tam. No a potom som si tam ešte dva dni chodil hľadať súčiastky čo som zistil že mi tam po páde odleteli :lol:
Odtedy keď mi niekto povie, že som blbý tak mu odpoviem že to preto lebo som spadol na hlavu.
21.02.2007 - 13:17:24
00
a co opciansky? zatial ho nik z vas nespomenul...
21.02.2007 - 13:18:02
00
oBBBBBBBBBciansky myslis???????????????????????????
21.02.2007 - 13:20:24
00
ved ludia su z oPice, nie? tak to kludne moze byt aj oPciansky... :P
sory bol to spodobovaci preklep... :oops:
21.02.2007 - 13:22:36
00
Ja mam pri sebe vzdy doklady, nejake peniaze, nahradnu dusu, veci na lepenie, nejake imbusy (najnutnejsie) a blikacku. Prilbu nespominam, lebo bez nej proste na bike nejdem ... a v lete este nepremokavu bundu a nahradne tricko, ak idem na dlhsiu trasu (zatial som si nestihol kupit termopradlo a dres) ... do buducna planujem este nitovacku ... a kedze si vzdy beriem vak, atk obcas aj fotak nosim :)


Naposledy upravil Tramp dňa 21.02.2007 - 13:28:23, celkovo upravené 1 krát.

21.02.2007 - 13:26:14
00
stavaju sa aj horsie veci. napr. v Afrike umieraju deti od hladu.
obciansky, ked v lese chytis policajta traktoristu tak je to problem. boli uz rozni fizli. ja si beriem penazenku s dokladmi a lovasmi takze pre mna no problemo 8) 8)
21.02.2007 - 13:27:03
00
To uz bude ako vystroj mestskeho skauta - mobil, penazenka,kluce. :lol:

Ja mam na biku pod sedackou kapsicku s nahradnou dusou a lepnim+dake drobnostky. V zadu a v predu blikacku (ked idem do lesa davam to dole), pumpu a to je asi vsetko. Teda este predny blatnik na rame. :lol: Myslim ze ziadne zbytocnosti - teda aspon pre mna.
21.02.2007 - 13:38:29
00
Každý biker by mal mať nahradnú dušu pumpu(bombičku)menej zruční montpáku,lepenie,nitovač,mobil,300korún v prípade núdze.
Martinux-no comment.Tvoje vyjadrovanie sa začínajú podobať skupinke ludí ktorú automaticky preskakujem pri čítaní príspevkov.Už si sa pripojil k mojej čiernej skupinke. 8)


no neviem, ja druhych na tomto fore neurazam, ale iba vyjadrujem na danu vec svoj nazor a ked ma niekto iny, nuz tak ho kvoli tomu vari nezabijem :?: :roll:


Naposledy upravil Martinux dňa 21.02.2007 - 13:48:24, celkovo upravené 1 krát.

21.02.2007 - 13:47:52
00
Ja nosím Camel s 2l rezervoarom, nahradnú dušu. lepenie, imbusi, náhrad.lanko na brzdu, rýchlospojku na retaz + nitovačku, nejaku tatranku a kopec dobrej nálady. a bez prilby nejdem von ani bicykel doštelovať.
21.02.2007 - 13:48:11
00
Ja mam pri sebe vzdy doklady, nejake peniaze, nahradnu dusu, veci na lepenie, nejake imbusy (najnutnejsie) a blikacku. Prilbu nespominam, lebo bez nej proste na bike nejdem ... a v lete este nepremokavu bundu a nahradne tricko, ak idem na dlhsiu trasu (zatial som si nestihol kupit termopradlo a dres) ... do buducna planujem este nitovacku ... a kedze si vzdy beriem vak, atk obcas aj fotak nosim :)


radost s tebou jazdit, moj ujo vozil autom aj nahradny alternator a cuduj sa svete, fakt ho raz vyuzil ... :), ale fakt, na mna toho vozis uz prilis
21.02.2007 - 13:49:43
00
Ja mam pri sebe vzdy doklady, nejake peniaze, nahradnu dusu, veci na lepenie, nejake imbusy (najnutnejsie) a blikacku. Prilbu nespominam, lebo bez nej proste na bike nejdem ... a v lete este nepremokavu bundu a nahradne tricko, ak idem na dlhsiu trasu (zatial som si nestihol kupit termopradlo a dres) ... do buducna planujem este nitovacku ... a kedze si vzdy beriem vak, atk obcas aj fotak nosim :)


radost s tebou jazdit, moj ujo vozil autom aj nahradny alternator a cuduj sa svete, fakt ho raz vyuzil ... :), ale fakt, na mna toho vozis uz prilis


Myslím že až na to náhradné tričko sa to dá v pohode pochopiť.Tramp to vysvetluje že nemá termo prádlo keď si ho kúpi tak už to náhradné bavlnené tričko nebude potrebovať. Ja to beriem. :wink:
21.02.2007 - 13:54:25
00
keyboard_arrow_up