Zacal som jazdit na maratony a tak by som si chcel prekonvertovat moj Epic Evo na remote lockout.
Viem ze musim:
- vymenit tlmic vo vidlici
- vymenit cely zadny tlmic

Hladam idealne riesenie. Moje kriteria su:
- vizualne efektna integracia s ovladanim na teleskopku
- nemenit celu vidlicu - teda zostat pri RS SID
- idealne 3 polohy
* rozmer tlmica 190*40.

Zvazoval som:

* RS Twistloc
Najpriamociarejsie riesenie ale ma par zaporov:
- len dve polohy
- kable su hnusne vyvedene ponad brzdu - Sidluxe v remote verzii a v tomto rozmere nie je a nikdy ani nebol dostupny v eshopoch. Snad teraz ked to zacal montovat v lockout verzii Santa Cruz a Cube sa to nejak bude dat zohnat.

* Scott Twinloc (idealne keby som zohnal novu 3 packovu verziu)
Tam si ale nie som vobec isty kompatibilitou. Co som ale odpozoroval:
- Scott Twinloc je vraj kompatibilny s Nude a Float DPS tlmicmi. Pre RS SID sa da kupit 3 polohovy tlmic pre Twinloc. DT Swiss remote funguje s Fox vidlou a DPS tlmicom. Z toho mi teda analogicky vychadza, ze aj Twinloc by mal fungovat s DT Swiss tlmicom. Je to tak? Pytam sa lebo jediny dostupny tlmic v remote verzii v mojom rozmere je DT Swiss.
- Twinloc sa dodava s redukciami pre Fox/RS vidlice. Je to iba kvoli rozdielnemu tahu strednej polohy vidly? Alebo to ovplyvnuje aj kompatibilitu s tlmicom?


* DT Swiss Two-in-One
- Kombinaciu SID a DT Swiss tlmic montuje do jednej verzie Superior. Tam ale vidla predpokladam ide len v 2 polohach?
- Vizualne to nie je najkrajsie ale nejak by som to prezil, ak by sa to dalo vyspekulovat tak, aby vidla mala 3 komory.
- DT Swiss tlmic je push-to-lock alebo push-to-unlock?

Budem rad ak mi niekto zodpovie hociktoru z mojich otazok, pripadne poradi nejaku inu alternativu.
04.10.2021 - 12:53:53
01
keyboard_arrow_up