Zdravim.

Mate niekto skusenosti s touto vidlou? Doteraz fungovala ako ma, ale teraz sa mi stava taka nemila vec, ze pri jazde cez nejake sutre alebo korene, skratka ked ta vidla dostane rychlo do tela tak sa z ozve dost hlasite "KLAP". Akoby pruzina klepla o nohu, alebo ja neviem. Zda sa mi to cudne.

No a druha vec je tlmic, ked ho nastavim na max (myslim olejovy tlmic, ma to aj nejake vzduchove dotlmenie, ale s tym som sa nehral), teda myslim akoze na najpomalsi odskok, tak sa to dost zadrhava cely chod. A je to strasne "tuhe". Ked je na minime tak je vsetko v poriadku. Moze to byt len zimou?? Jazdil som ked bolo tak okolo nuly.

Doteraz som ani jedno ani druhe nespozoroval...
27.11.2005 - 15:45:33
00
este dodam ze ta vidla je rocnik 2004
27.11.2005 - 15:46:57
00
ten pomaly zadrhavajuci sa chod vidlice pri spatnom chode suvisi s tym, ze ak mas vidlicu pretlmenu, to znamena, ze mas tlmenie na max a zaroven je vonku zima, tak sa ten olej zmeni na kasu...preto odporucam, bud zredukovat utlm alebo dat tam olej z nizsou viskozitou...okrem toho hlavne na starsich vidlach odporucam namazat stieracie gumicky glycerinom...teda ak jazdis pod nulou...
27.11.2005 - 19:16:29
00
keyboard_arrow_up