jazdite niekto konkretne toto sedlo na MTB? ake su skusenosti s tou dierou?
31.08.2010 - 16:44:45
00
keď prší tečie cez ňu voda
31.08.2010 - 16:52:40
00
no to som si aj myslel,aj som sa o tom docital, a co posed? netlaci to okolo tej diery nejak viac ako pri sedle bez?
31.08.2010 - 16:58:23
00
na takúto úvahu (ak ju správne chápem) absolútne netuším ako si prišiel, z hladiska nejakého väčšieho tlačenia (akože hrana diery) ani nevieš že tam tá diera je, ak vieš kúp si gate s dobrou vložkou miesto bavlnených slipov..
čo sa týka tlakov vlastne pod váhou tela tak tam pomáha odlahčovať
ale treba skúsiť akú máš riť ja na ňom vydržím kludne 8 hodín aj 2 dni po sebe
31.08.2010 - 17:40:37
00
Mne jedno príde tento týždeň, takže dúfam že sa tvoje pocity potvrdia :D
31.08.2010 - 18:17:50
00
jazdite niekto konkretne toto sedlo na MTB? ake su skusenosti s tou dierou?

Jazdim uz dva roky SI SLR XC GF a lepsie sedadlo som nemal. Na cestaku mam Fizik Nisene a po viac ako styroch hodinach uz neviem na nom obsediet. Na SI SLR nemam problem ani po viac ako 6 hodinach (Horal, Kralovsky MTB maraton). Je pravda, ze je tvrde, ale ked ti sadne na rit a zvyknes si na tu tvrdost ine nebudes chciet.
31.08.2010 - 18:55:06
00
na takúto úvahu (ak ju správne chápem) absolútne netuším ako si prišiel, z hladiska nejakého väčšieho tlačenia (akože hrana diery) ani nevieš že tam tá diera je, ak vieš kúp si gate s dobrou vložkou miesto bavlnených slipov..
čo sa týka tlakov vlastne pod váhou tela tak tam pomáha odlahčovať
ale treba skúsiť akú máš riť ja na ňom vydržím kludne 8 hodín aj 2 dni po sebe



k tomuto len tolko, ze cyklogate mam dvoje, cyklistike sa venujem uz niekolko rokov, takze bavlnene slipy nosim jedine do mesta :D ..neboj nic..len som zatial mal stale plne sedlo a rozmyslam o tomto...co to som cital na forach inde,a sem tam niekto napisal,ze to zvyklo tlacit prave okolo tej diery..tak preto bola otazka tak sformulovana..ide mi o nejake skusenosti riadnych "bikerov" ktory co to na zadku uz maju naslapane s tymto SLR-kom gel flow :D :D


btw..co sa tyka opotrebovania, ake mate skusenosti? ten potah a gel vydrzi aspon zo 2 riadne sezony bez padov? ;-)
31.08.2010 - 19:58:58
00
podobna skusenost ako lakko, SI SLR XC GelFlow odporucam, ale kazdy ma inu rit takze najlepsie ak niekde vyskusas
31.08.2010 - 21:16:41
00
keyboard_arrow_up