kdo ma SRSuntour Axon D-RL 2005,ako jazdi ta vydla?
20.06.2005 - 17:01:58
00
tak ako setky suntoury...
20.06.2005 - 20:48:43
00
no aku inu odpoved mozem od teba cakat?som zabudol ze ty mas sto kamaratov a kazdy jazdi inu vidlu.
20.06.2005 - 23:06:28
00
tuto som som nejazdil ani nikto z mojich kamosov ju na bajku nema a vedia preco...ale co som sa rozpraval s jednym typkom co sa v tom vyzna tak bez upravy tlmica a vymeny stieracich kruzkov je to nahovno vidla...a potvrdilo to vela ludi...ale ked si ty myslis ze ta vidla je super a ze ja tu chobotiny pisem tak si ju kup a uvidis...
21.06.2005 - 07:07:52
00
no ja ju nahodou mam a na moje xc vylety mi uplne staci, v tejto kategorii je to (nielen podla mna) spolahliva vydla, tlmi pekne, nekope, zehli paradne aj vo vacsich rychlostiach, jasne ze nie vsetko :) ...tolko moj nazor, pochybujem ze ti ju tu niekto z tychto vseveducich tazkych bikerov odobri, lebo predsa len nema zdvih 30cm a nestoji 50litrov a nie je to marzoska :)
21.06.2005 - 11:21:01
00
Sa mi vidi ze lokos je neaky chtrak... Pocital som tu uz vela diskusii a do vsetkeho len pindas. Mozno nie vsetci jazdia DH 70km/h cez sutre ako TY a investicia 20-30 litrov do biku je dost. Cim nechcem povedat ze suntourka je dobra, ale pokial viem citat, tak ra sa pytal ako ta santourka jazdi - takze asi niekoho kto s nou ma skusenosti, a nie niekto kto pocul z tretej ruky zevraj jeho kamarata bratranec ju mal a zevraj bola na *****... Takze tak
21.06.2005 - 13:00:08
00
Chytrak si tu ty... ked sa ti nepaci ze picujem na vsetko co si to zasluzi tak to necitaj... BTW jazdim XC sice bajk nesetrim ale s 22" ramom asi DH/fr jazdit ani nemozem...A to ze tu obcas pisem aj to co som len pocul si myslim ze neni na skodu predoze to nepovedal nie jeden clovek ale cela kopa...Ta santurka proste z vyroby neplni svoju zakladnu funkciu Tlmit/pruzit tak ako ma a mozes sa ty aj na hlavu postavit furt to bude tak...a vzhladom na to ze idem kupit vidlu aj ja(bude leto budu love) vyhladavam info ake sa len da a skusam co sa da pretoze povodne som si aj ja myslel ze santura za 3 litre s olejovim tlmenim 100mm zvihom musi byt nieco super...
21.06.2005 - 15:02:46
00
pozri mna tvoj nazor nezaujma,vidim ze mas vela skusenosti zo svojimi 14 rocnymi kamaratmy vela skusenosti,tak sa bavte medzi sebov.
21.06.2005 - 18:05:04
00
hahahahaha...si ma pobavil... zeby si dakedy nedostal ***** od takeho "14 rocneho" :) ...vtipkar...
21.06.2005 - 22:30:27
00
a s tvojim pravopisom vyzeras na 14 ty...
21.06.2005 - 22:32:57
00
na co sa tuhadete ten chalan chce pomoct a nie pocut vase vzajomne urazky!!!!!ale peac :)
21.06.2005 - 22:36:26
00
no to vys ze by som chcel ot takeho dostat ako si ty.kludne ma mozes dojst kuknut.
21.06.2005 - 22:49:50
00
bo ja nemam co ine na praci len za ***** chodit...
22.06.2005 - 07:12:34
00
Ako s lolkosom si dajte ruky prec lebo....inak uz som robil dalsiu vasu super suntouru a olej funguje nasledovne: je iba v jednej nohe a to nie otvorena lazen co sposobuje tu tuhost vidlice pri chode hore dole.Je tam len nieco ako trubka v ktorej je asi deci 2.5 oleja cize keby ste chceli menuit za redsi tak sa vam to nepodari pretoe to je najredsi.Tryska tam tiez neni funfuje to stary dobry system ked srob co drzi vnutorne nohy z vonkajsimi prechadza cez olej pricom o tlmeni ako ako o systeme sa neda hovorit.tie vidlice nemaju ani puzdra prisposobene na tlak ktory sposobuje olej v otvorenej lazni.
A este ti ju znechutim:ta vidlica nema ziadne vlastne mazanie tak ak ches mozes chidit s olejnickov a mazat kazdych 5 minut lebo inak ti zapadne prachom a dalej ju nepohnes a to vravim zo skusenosti nie ze som to kdesi pocul.pocuj preco si nekups riadnu vidlu ako ROck Shox,marzocchi .......to tu budeme tie suntouri ospevovat naveky?inak lolkos nic si snich nerob su to odbornici!!!!!!!
22.06.2005 - 07:40:20
00
Znama vec,ze suntour nema open bath.Aj to ze pri svojej necitlivosti nepozehli takmer nic.Jediny "zazrak" je ,ze pri svojej cene to nie je elastomer.Je to klasicka pruzina\olej , co je na svoju cenu dobra vec.Nejdem ju zatracovat preto,ze je to smejd ( co aj je,len sa to snazi kamuflovat...),len ma nebavi posluchat,ze ste si ju zvykli az skoro do neba za to vyzdvihovat,len zato ,ze sa TVARI lepsie ako rst.

Cele to tu vypuklo uz tou "super" duro D .Vidla za 3k,nie je to elastomer,vyzera tuho,a zdialky sa trocha podoba na marzocchu :) ,to bude isto bomba.Ale ked si to ludia kupili,zistili,ze to skoro vobec nepruzi.A to este casom zistia,co sa s nou stane.

Suntour je len symapatickejsie RST,nic viac,akurat RST k nam nedovaza svoje drahsie kvazi "kvalitnejsie" vidlice,zatial co suntour ano.
22.06.2005 - 14:13:54
00
keyboard_arrow_up