Zdravím, viem že tú vidlu moc nemusíte, resp. nemá dobré meno, ale mám niekoľko problémov s touto vidlou a ešte by som ju chcel odjazdiť aspoň ďaľšiu sezónu... Dnes som išiel na bike po poľnej ceste s kamošom, on má XCM V2 a tá vidla oveľa lepšie pracovala, ako moja, on má síce nový bike, ale môj má tak do 1000km. Problémy čo som zistil okrem toho že tá vidla nepracuje tak ako jeho: 1)nefunguje mi Hlockout tak ako by mal, keď zamknem aj tak chodí hore dole ale nie až tak ako keď odomknem (možno málo oleja?) ak áno kadiaľ ho dolejem? 2)s tým kolečkom čo sa šteluje "tuhosť" som išiel úplne na mínus, keď tam bolo (nevedel som že už je na doraze) som ešte viac pokrútil, niečo tam puklo a teraz sa s tým nedá točiť do žiadnej strany (že by som pretočil pružinu?) Vedel by mi to niekto pozrieť, prípadne aj opraviť? BA + okolie
Ďakujem
05.08.2013 - 23:13:54
00
ak ešte riešiš tuto dilemu navrhujem ti meniť celu vidlu napr. za tuto :nod: http://vidlice.heureka.sk/rock-shox-xc-30-tk-coil/ som s ňou veľmi spokojný aj lockout funguje tak jak ma, alebo ak nemáš financie tak ju oprav, ale bude to iba dočasné riešenie, pretože ta vidla je na ho*no :fubar: :n: :headbang: :headbang:
01.01.2014 - 11:47:59
00
keyboard_arrow_up