Zdravím chcem sa opýtať obiednal som si tesnenia a guferá do MZ 66RV 2007 všetko došli v poriadku pasujú ale chcem sa opýtať bol tam aj akýsi "papierový"krúžok neviem čo bol papierovy.. a chcem sa opýtať kam patrí... či má ísť najprv tesnenie,krúžok a gufero... alebo ten krúžok tesnenie a gufero... pýtam sa preto lebo vidlica robí stále krúžky oleja... tak sa pýtam že či je to dobre daté.. či to mám rozobrať a dať krúžok naspodok alebo ako.. ďakujem za odpoveď....
27.08.2011 - 23:06:29
00
Počujte, dá sa zohnať v servise za rozumnú cenu tá pružinka na gufero alebo na to býva "vysokošpecializačná" prirážka?

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

17.10.2011 - 18:46:47
00
chod do predajne lozisk, kup gufero ktore ma podobny rozmer a mas to za par babiek napr http://obchod.mrp.sk/gufero/
17.10.2011 - 19:05:44
00
Dobre, tak toto som takto vyriešil :)

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

20.10.2011 - 22:15:54
00
keyboard_arrow_up