:oops: no prepac....ja len hovorim ze by som si nekupil o 8cm vyssi zdvih vidlice ale ked myslis ze to je dobre skus a potom hovor ze ake to bolo ,,super"...nerozumiem tomu najvac ale zeby boli vsetci inzinieri blby a vypocty blbe len ty by si mal pravdu kolko je pre toho chlapca najlepsi zdvih tak to si potom dobry kdekolvek das nieco ine ako povodne je to horsie,popripadne lepsie na ukor nicoho druheho...
31.03.2008 - 16:34:53
00
len tvoj sposob vyjadrovania sa je uzasny :arrow: sposob akym to podavas dava na javo ze si uplny odbornik .. ked trieskam vidlu na doraz :roll: myslim si ze 100mm ma zvacsa dost tvrdy doraz aby si to riesil vymenou za vidlu z vyssim zdvihom mozno o cosi tam rozidel je ale tam ide skor o citlivost a komfort ...... kupim si pevnejsiu nije suviks... tak tomu som nepochopil pevnejsiu v com? a co je suvix? .... a k comu bol vlastne tento prispevok smerovany :?:
:arrow: :arrow: :arrow: mam pre teba jednu radu skus tak aspon nejaky mesiac na fore len citat a skus dostat do seba odbornu terminologiu trochu dalej skus upravit formu vyjadrovania sa ... a prispievaj len do tych prispevkov a do tych veci co sa rozumies
dufam ze si pochopil je to myslene v dobrom

sory za Off topic ale musel som
31.03.2008 - 17:05:39
00
:roll: chapem tvrdy chlapi to tu :D :oops: sry teda ja nemam rad konflikty :D
31.03.2008 - 18:03:04
00
to bola rada ale vies obcas tu trepes take hovadiny radsej dvakrat mysli a raz pis 8) a bude to bez konfliktov :wink: tak hlavne studuj pytaj sa a behaj po shopoch len ti to prospeje :wink:
31.03.2008 - 19:25:52
00
:roll: poznam dva tri dobre shopy v jednom su neochotny v druhom je ukecany dedko a v tretom sa nemozem stale rozpravat sak by si predavac myslel ze idem po nom a nie po bikoch :D ja netrepem ale moc o bikoch ja skor o povahach ludi :D a nemam rad netoleranciu waaaa
31.03.2008 - 20:17:26
00
takze ty zbieras take "super rady" v nasich slovenskych shopoch. Ako, cest par vymimkam, by som povedal ze zvacsa ide v nasich kamenakoch len o to predat to co maju na predajni co im tam stoji uz nejaky ten rok a jasne ze vybit zo zakaznika co najvacsiu cenu.
Ako asi pred pol rokom sa mi stalo v jenom nemenovamom obchode. Dal mi taky krasny podnet predajca. Pocuvaj predaj tam toho svojho scotta a kup si tu nejakeho focusa alebo vectora.
A odvtedy neverim nejakym predajcom a podobme, radsej sa poradim na fore ked niesom si isty alebo cosi pogooglim.
31.03.2008 - 23:54:40
00
Pardon za mierny odklon z temy.
31.03.2008 - 23:56:08
00
chcel som aby ste mi poradili a nie aby ste sa zacali hadat... :roll:
ked porovnam Z1 sport a Z1 FR3, ktora by bola lepsia?
01.04.2008 - 00:57:07
00
:roll: fero aj tak si kupis podla seba....:D
01.04.2008 - 19:03:06
00
no neviem, moc sa vo vidliciach nevyznam, preto som chcel od vas poradit..
co hovorite na tu Z1 FR3? ma 20mm os, 130mm zdvih, akurat sa neda nastavit, len dofukat, ale to by mi az tak nevadilo :) nema ju niekto? zeby povedal ako chodi, a tak..
01.04.2008 - 20:05:20
01
:roll: na tomto fore som si vsimol slabo vyrecnych ludi :D urcite ti polka vie poradit ja do tej polky nepartim :D sorry ale vis jako ludia su svinecil sa kazdy zamysli a napise :D
01.04.2008 - 22:06:32
00
:roll: na tomto fore som si vsimol slabo vyrecnych ludi :D urcite ti polka vie poradit ja do tej polky nepartim :D sorry ale vis jako ludia su svinecil sa kazdy zamysli a napise :D


Pzri jazdim XC a nepoznam zrovna vydlu MC Z1 tak tu nebudem pisat bludy o tom co som pocul. Pisem zavacsa to vcom som si isty. Inyk by som velmi rad poradil.
A mily Vilinko jedine co tu pises na toto forum su len seliake blbosti a provokacie, este si tu nenapisal ani jeden prispevok co by zanieco stal :!:
Dam ti jednu radu...najkor si kup bicykel a potom tu nieco kecaj... :!:
02.04.2008 - 15:05:56
00
tak uz som kupil... Z1 FR3 :wink: vyzera dobre, uvidim co povie, ked sa s nou prejdem.

a teraz ina otazka.. ako ju rozoberiem? chcem zmenit zdvih, teraz je na 150 a chcem ju dat na 130, nasiel som ako sa to robi, ale nikde som nenasiel ako sa vlastne dostanem do nej, ako zacat, co prve odsrobovat, naco si dat pozor?
04.04.2008 - 02:12:46
00
neviem ti poradit, ale ta FR3 je naco urcena, lebo mozno by som ju bral aj ja, pises ze ma osku, a 130mm by bolo idealne pre mna :) a este aj cena samozrejme hraje rolu.
04.04.2008 - 08:00:50
00
mrssti sak aj to bude co sa bojis....sak ale treba aj nazory pisat nie len fakty :roll: co pisem neberiem ako provokaciu a keby to niekto pisal mne neurazam sa jak ty :P
04.04.2008 - 08:04:39
00
keyboard_arrow_up