Nazdar ludia,

urcite mnohi z Vas poculi alebo dokonca nosia zlte naramky s napisom
LiveSTRONG s ktorymi prisla nadacia Lanca Armstronga proti rakovine. Ked som bol naposledy na Slovensku (asi 3 mesiace dozadu) tak som ich zaregistroval na par ludoch o to viac som bol prekvapeny ked som videl kolko ludi ich nosi tuto v USA. Bikeri, ktorych tu poznam skoro vsetci do nohy nosia tento naramok (aj ked niektori aj v roznych inych farbach) a je to podla mna taky pekny symbol nielen boja proti rakovine ale aj cyklistiky ako takej a to ci uz cestnej alebo horskej. A tak ma napadlo, ze mozno by som tuto myslienku mohol rozsirit trochu aj u nas na SLovensku, ked som odchadzal tak tieto naramky este nikto nepredaval a tak teoreticky ak by bol zaujem tak by som moho kupit sto naramkov (kazdy stoji presne 1$) a na Slovensku by som ich potom ci uz osobne alebo postou na dobierku rozdistribuoval. Na Slovensko pridem 20. Septembra. Nechcem od nikoho ziadne peniaze dopredu, som iba zvedavy ci by mal niekto zaujem. Cena by bola 30Sk + postovne. biku zdar :)
30.08.2005 - 02:10:46
00
tu je link na jednu z mnohych stranok, ktore predavaju tie naramky

http://www.store-laf.org/wristbands.html

predavaju sa v dvoch velkostiach
Adult/Dospely - 202 mm obvod x 12mm sirka x 1.95mm hrubka
Youth/Deti - 180 mm obvod x 12mm sirka x 1.95mm hrubka

naramky su zo 100% syntetickej silikonovej gumy

su velmi pohodlne, vobec neprekazaju sam som svoj nedal dole uz dobrych par mesiacov :))
30.08.2005 - 02:24:13
00
ja si len dovolim taky maly postreh...

cena je presne jeden dolar - v USA. tu som ich vsak videl predavat za 80-az 120 sk. takze priatelia,tu to rozhodne za taku cenu nekupujte!!!

druha stranka veci je,ze velmi,ale velmi mala cast s tej ceny (1usd) ide na lancovu nadaciu - drviva vacsina zisku ide Nike (pozrite si net-cital som to niekde,ale adresu si uz nepamatam).
Samozrejme,aj ked si kupite tento naramok tu na slovensku-peniaze vonkoncom nejdu na slovensku nadaciu proti rakovine (ziadna totiz neexistuje) - ale priamo do kesene predajcu,ktory zarabaju na momentalnej popularnosti tohoto modneho doplnku.
ak ho kupite v USA,prispievate americkej nadacii proti rakovine vyslovene smiesnou sumou (vzhladom na to,kolko amici investuju na ine ciele...)

ja som dostal naramok "zadara" v jednom sanghaiskom bikestore (kde som mimochodom oplieskal fest velke prachy,takze ten naramok bol slabou naplastou pre moju penazenku)
30.08.2005 - 04:08:05
00
Nooo, neviem ako presne to je...tie naramky by som kupil priamo od nadacie, tak neviem preco by nieco z toho malo is Nike, ked tam nie je ziadna fajka ani nic. A mas pravdu, ze je to modna zalezitost... A aj ked nemam rad veci, ktore nosia vsetci toto je vynimka a mohlo by to byt nieco cim by si aspon na Slovensku mohol identifikovat potencialneho bikera...nie je to nieco na com chcem zarobit, idem ich predavat za tolko za kolko som ich kupil + postovne.
tu ide skor o symboliku ... ako o nejaky prispevok na nadaciu
30.08.2005 - 04:31:27
00
Samoska

plne suhlasim - myslim si ,ze najdes kopec zaujemcov - mozno ti nebude stacit ani 1000 dolacov :-)

ak ich budes predavat po 30+postovne ,tak prerobis clovece. sak pozeram kurz a ten je nieco okolo 31.5 ...

inac,ja som uz videl aj modre naramky-ani za boha neviem,ci to tiez spiskal lance,alebo nie...

len neviem,co sa bude diat,ak lancovi nedajboze dokazu to EPO...ale snad je cisty
30.08.2005 - 07:14:50
00
aha, no mas pravdu, budem ich predavat za aktualny kurz dolara v den nakupu...takze dnes by to bolo napriklad 31,534+ (zaokruhlenie na najblizsiu korunu) + Postovne

inak s tymi naramkami sa tu rozbehol naozaj velky business...

predavaju sa ruzove, biele cierne modre....aku si len pomyslis...

potom armada zacal predavat zelene naramky s napisom Support our troops alebo Courage
je to naozaj IN :))
30.08.2005 - 08:10:44
00
geroy, ak by si chcel, tak môžem pomôcť aspoň tak, že by som spravil predobjednávkový/záujmový formulár na stránke a zistil by si, či je o to záujem dostatočný... Ale nebál by som sa, že sa to nepredá. Ak máš záujem, daj dokopy nejaký pokec + aké informácie by si chcel získať z toho formulára a dáme to dokopy...
30.08.2005 - 12:47:56
00
no samozrejme bolo by to fajn...cena je ako som uviedol vyssiel a naramky by som vedel dorucit do toho 25teho 30teho septembra 2005
inak by sa este dalo usetrit na postovnom keby som mohol poslat viacero naramkov naraz pre skupinu bikerov, ktori by to medzi sebou uz potom rozdistribuovali
diky za ochotu Cervo
30.08.2005 - 19:05:02
00
ok, to je v pohode :). Potom mi jeden rezervuj :). Ak budes mat cas, daj nejaky ten pokec dokopy a posli mailom... thx
30.08.2005 - 19:26:13
00
samozrejme aj dva :)) on da house :)) (zadara)
30.08.2005 - 19:33:08
00
este jeden dolezity link

http://www.nike.com/wearyellow/main.html
30.08.2005 - 23:14:42
00
Ja by som o naramok urcite zaujem mal...mam uz sice bielo cierny ale ten zlty je najviac IN :-)
31.08.2005 - 09:40:08
00
re: Geroy; Skade si??? lebo postovne ma aj tak vyjde rovnako ako naramok v obchode.
31.08.2005 - 19:56:55
00
noo som z KE ale studujem v BA takze viac menej beham hore dole ...
ale momentalne v Californii teda do 16. Septembra...

v ktorom obchode a kolko to stoji ???
ked sa tie naramky daju zohnat uz aj u nas na Slovensku tak ich nebudem vlacit....
31.08.2005 - 20:01:48
00
výborný nápad, jeden náramok už síce mám ale bohvie koľko vydrží, tak sa mi zíde aj druhý:D inak predávali ich aj v rakúsku za 1 Euro, na Mariahilfer Strasse v NIKE obchode. A tie iné farby sú len imidžové, nemajú s nadáciou nič spoločné a často stoja viac ako 40 korún a sú tam nápisy ako: STRONG, LIVE, LOVE, MONEY... Je to ako keď si na miletičke kúpite tenisky ABIDAS:D Ja som ich nikde na slovensku nevidel. Takže ak môžeš tak ja by som mal záujem. Môžeme sa dohodnúť cez mail. THX
31.08.2005 - 23:32:11
00
keyboard_arrow_up