1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
to Steju : ak si pozres prihlasenych juniorov na 90km tak zistis ze 2kusky cize ja a jeden kolega sme tam nahlaseny uz pomerne daaaavno .. takze budeme 3 minimalne :) tesim sa :)
26.08.2008 - 17:14:25
00
to Steju : ak si pozres prihlasenych juniorov na 90km tak zistis ze 2kusky cize ja a jeden kolega sme tam nahlaseny uz pomerne daaaavno .. takze budeme 3 minimalne :) tesim sa :)
tak super :)

inak asi idem kupit taky ten jednorazovy tesco hydropack ako nudzove riesenie, snad vydrzi :)
26.08.2008 - 19:18:38
00
Ja ten ,,jednorazovy" hydrovak vozim uz druhu sezonu a drzi nechapem naco camel za 2000 a viac :lol: neboj sa vydrzi ....
26.08.2008 - 19:57:20
00
tento vyskac 90tky je aktualny? je z roku 2007 ale nejako malo km tam je :) http://www.1kbm.sk/download/90v2007.bmp

//inak zombi, zda sa ze ako sme zisli ku tym chatkam, pred tym jak sme sa napojili na hlavnu cestu do belej, treba niekde medzi tymi chatkami odbocit dolava :)
26.08.2008 - 23:00:26
00
eeej
budeme pozovat!
a mozno nam tam Dijck nanosi dajake sutre velkosti skatule od topanok(farebne zladene), aby to bolo celkom jak v tom Whistlere :wink:

davhan, aku trat ides?


davhana som ukecal na 90ku, snad ma v cieli nezabije:P

ten usek z Kojsovky vyzera AMENoidne len v porovnani so zvyskom trate, kde prevladaju dialnice...vacsi respekt mam so zjazdu do Opatky, kde je sice siroka cesta, ale je rozbita a plna volnych kamenov, co stale smrdi nejakou drzkou, alebo minimalne defektom
27.08.2008 - 09:17:41
00
... co stale smrdi nejakou drzkou, alebo minimalne defektom

Viem o com hovoris a pamatam na tvoje cielove foto.
27.08.2008 - 09:21:47
00

davhana som ukecal na 90ku, snad ma v cieli nezabije:P

ten usek z Kojsovky vyzera AMENoidne len v porovnani so zvyskom trate, kde prevladaju dialnice...vacsi respekt mam so zjazdu do Opatky, kde je sice siroka cesta, ale je rozbita a plna volnych kamenov, co stale smrdi nejakou drzkou, alebo minimalne defektom

To je pravda. Je to tan rozbite. Pred dvoma tyzdnami ked sme boli prejst trat 50-ky tak tam Chrinik chytil defekt
27.08.2008 - 09:22:22
00
smola 8)
27.08.2008 - 10:37:56
00
včera som prešiel 50-ku po Opátku...dalej sme už koli tme nešli (po ceste na Jahodnu), najdu sa aj mláčky aj poriadne mláky, ale až na 2 sa všetky dali obísť bez zosadnutia, zjazd z Kojšovky je celkom v pohode, zišiel som ho skoro celý, až na cca 10 m (a to som slabý dole kopcom) aj tak to bola moja jazdecka chyba, potom dalej je dost volných kamenov - je dobré sa dívat pod koleso a nie len "vypnuť" mozog a mastit :-), ale prekvapili ma priečne nanovo vykopané odvodňovacie rigoly - hlavne ten prvý ...potom som už dalšie čakal a skákal :-), a dalšie "sklamanie" bola nová, čerstvá "lesná dialnica", upravená buldozerom, vysypaná makadamom a valcovaná v stúpani od asfaltky z Kojšova smerom pod Idčianske sedlo (vychádza mi to tak, že najzelenejší ochranári si idú komplet vyasfaltovat cestu medzi Kojšovom a Opátkou, aby sa tadial mohli "triezvy" bezstarostne vozit na škodovečkách, pri tom ako budú ochraňovať prírodu pred bajkermi), "zjazdik" do Opatky dobrý = morký = kamenistý, tak ako na mtb má byť :P
27.08.2008 - 10:55:18
00
Viem o com hovoris a pamatam na tvoje cielove foto.


to bolo v inom zjazde, viem o com hovorim :)

ale suhlasim s muffinom, ten zjazd do opatky je pre mna najnarocnejsi usek celej trasy. musim sa priznat, ze tam sa mi ziada vymenit "me lehké polozávodni HT kolo" za tucneho fulla.
27.08.2008 - 16:55:19
00
dnes som si bol prejst jahodna - kh - jahodna, well, ta trat sa mi cim dalej tym viac paci :) (az na usek opatka - jahodna kde sme s Gumballom zle odbocili, je to tam nejako haluzne vyznacene, neviem ako to tam zvladnem :) ) ten zjazd z kojsovky som si dnes vychutnaval, tiez sa mi zacal pacit :) dalsie z coho mam kusok obavy je vysoky vrch - jahodna, to pre zmenu vobec netusim ako sa ide a nikdy som tamat nesiel, no bude sranda :)
27.08.2008 - 20:28:06
00
Steju co sa tolko strachujes ? :) zajtra maju vyznacit celu trat . mozes si to ist potom skontrolovat : )
27.08.2008 - 20:43:05
00
Steju co sa tolko strachujes ? :) zajtra maju vyznacit celu trat . mozes si to ist potom skontrolovat : )
potom uz velmi nestiham, a v piatok sa unavovat nechcem... ono to este neni vyznacene? tak potom fajn... lebo teraz je to tak akurat okolo kojsovky nejako slusne :)
27.08.2008 - 20:47:22
00
ono to este neni vyznacene? tak potom fajn... lebo teraz je to tak akurat okolo kojsovky nejako slusne :)


nuz keby to bolo vyznacene na maratone tak ako dnes to by ludia daleko nedosli , tak do klatova na pivo maximalne :) a samozrejme urcite bude aj kopa regulovcikov
27.08.2008 - 20:58:48
00
tak to sa tesim :) bolo mi jasne ze toto neni komplnetne znacenie (faborky a podobne) ale okolo kojsovky su cerstve spraye, takze nieco uz predsalen je vyznacene...
27.08.2008 - 21:00:45
00
keyboard_arrow_up