ale ved v stane bola teplá voda... :roll:
19.06.2009 - 09:57:46
00
a co potom po 95ke? :shock: umrem :?:
sak si po sprche treba obliect teple veci a buchnut chrapuna paleneho :twisted: , nie tie spinave a mokre:!: :twisted:
19.06.2009 - 10:01:47
00
Zdravim,

ako vidim, stale nie je pochopena myslienka rozdelenia startu na vlny. Radsej to este raz vysvetlim. Kedze v minulom roku odstartovalo na 50 km naraz 586 ludi, tak vzhladom na charakter trasy, kde su aj technicke useky, single... pri takomto mnozstve ludi dochadza na tychto miestach ku tlacenici a staci, ze jeden clovek zostupi a za nim tlacia vsetci ostatni.....

....Asi kazdy z Vas chape, ze ked by ste startovali hala-bala, nebolo by mozne robit seriozne vysledky.

Snad to uz bude pochopene.

Majte sa pekne a dufajte, ze sa rosnicky opat raz mylia. Tesime sa na Vas v Sulove.


no a k tlacenici nebude dochadzat aj teraz ked dajme tomu cca 20 rychlejsich ludi z druhej vlny dobehne 50 najpomalsich z prvej vlny v blatku a dazdi???? mne nevadi rozdelenie na vlny...a plne ho chapem...avsak co mam skusenosti tak to vzdy bolo na ludoch a nikdy s tym nebol problem (Sela, Salzkamergut, a pod kde je este ovela viac ludi)...myslim si ze medzi bajkermi je zdravy usudok a kazdy vie naco na maratone ide...mna toto cisto odradza od startovania...lebo presne toto sa mi v podstate stalo v Partizanskom kde som zabludil...potom sa vratil na chvost...a nenormalne som sa namakal a vela krat sa iba vozil v zavese...lebo sa predbiehat fakt nedalo...no nic co uz :)
19.06.2009 - 10:20:26
00
jammin mne sa javí pár km od štartu toto ako dokonalé miesto na predbiehanie najmä keď bude mokro a na tráve to nebude sceť brzdiť :D

www.cyklotour.sk

viac kuk sem - http://www.cyklotour.sk/sk/bikemaraton/trasy/
19.06.2009 - 10:35:36
00
neostava mi nic ine ako suhlasit na tomto maratone je naozaj vela miest kde sa da predbiehat
19.06.2009 - 11:04:16
00
pokial nejdes z prvej rady aj tak si v stupli.. a za tych 10min sa dokaze pole dostatocne povacsinou roztrhat (aspon ja ked som v stranavach dobiehal po 15min ostatnych tak nebol nikde problem)

blatko ani mne tolko nevadi, sa nejako prezije.. ale pokial bude stat cely den od rana tak ako teraz tak to nema vyznam.. akurat si rozbit bike a minimalne prechladnut..
19.06.2009 - 11:07:51
00
to quasko: hhh...jaaaj...tak potom pohodka...tak som zmenil rozhodnutie...tu predbehnem minimalne 25 ludi :) ... a ked najdes este 2 taketo useky tak daj...nech si to viem dopredu naplanovat :) kua a tak som sa tam tesil...po minulotyzdnovom Brezne...kde bola viac nuda ako zabava na trati...ale toto ma naozaj odradilo...stale som presvedceny ze na trati by to vyzeralo ovela lepsie ak by to radenie do vln nechali volne na ludoch ("hala bala")...ako to takto odclenit...
19.06.2009 - 11:08:26
00
Ja nejdem pretekať tak sám zo sebou maximálne - dnes sa pojdem previesť po týžni či som sa nezabudol bicyklovať a zajtra hurá na štart 8)
19.06.2009 - 11:11:36
00
no na ludoch mas radenie do startoveho pola napriklad.. a ako to vypada? dupaci prva linia, co sa nezmestia druha linia.. a zvysok pola je ako kto prisiel.. ked prides neskoro si automaticky nakonci, vobec nezalezi od vykonnosti.. a potom su obcas slusne strkacky a skoropady uz v startovom baliku lebo sa niekto nevie zacvaknut, nevie jazdit dost pomaly atd..
19.06.2009 - 11:12:23
00
Ja nejdem pretekať tak sám zo sebou maximálne - dnes sa pojdem previesť po týžni či som sa nezabudol bicyklovať a zajtra hurá na štart 8)


jasne...ved a toto je presne to o com hovorim...podla mna kazdy bajker vie na co na maratony chodi...niekto kto to ide prejst sa nebude trepat do prveho alebo druheho radu...ale su aj taki...tak preco to nenechat na ludi...kto vie ze chce byt v predu tak pride aj na prezentaciu skor atd atd...presne o toto mi ide...ze na co nakazovat a delit ked ludia sa rozdelia sami....nikde som v tom nikdy nevidel problem...
19.06.2009 - 11:16:46
00
Podľa počasia to hádam nebude také hrozné. Posledne už nehlásia trvalý dážď, ale len prehánky a miestami búrky.
19.06.2009 - 11:18:30
00
no na ludoch mas radenie do startoveho pola napriklad.. a ako to vypada? dupaci prva linia, co sa nezmestia druha linia.. a zvysok pola je ako kto prisiel.. ked prides neskoro si automaticky nakonci, vobec nezalezi od vykonnosti.. a potom su obcas slusne strkacky a skoropady uz v startovom baliku lebo sa niekto nevie zacvaknut, nevie jazdit dost pomaly atd..


ale tomuto sa nevyhnes prisnym rozdelenim do vln...len to este prehlbis v tom ze po 20 min dobehnu rychli z druhej tych pomalych z prvej a sme tam kde sme nechceli byt...strkanice vzadu bude aj v prvej aj v druhej vlne...
19.06.2009 - 11:19:01
00
Prečítal si si text z toho odkazu ? Prvé 4km asfalt a potom - zúženie trati. Proste a jasne cca 600 ludí ta cesta neunesie - to chápem.
19.06.2009 - 11:19:42
00
to quasko: hhh...jaaaj...tak potom pohodka...tak som zmenil rozhodnutie...tu predbehnem minimalne 25 ludi :) ... a ked najdes este 2 taketo useky tak daj...nech si to viem dopredu naplanovat :) kua a tak som sa tam tesil...po minulotyzdnovom Brezne...kde bola viac nuda ako zabava na trati...ale toto ma naozaj odradilo...stale som presvedceny ze na trati by to vyzeralo ovela lepsie ak by to radenie do vln nechali volne na ludoch ("hala bala")...ako to takto odclenit...


neviem aku mas kondicku, nic v zlom ale si zober ze by ti ktosi vytrvalo zvadzal navela ho predbehnes a este mas pred sebou takych pedesiat no nepotesi
19.06.2009 - 11:20:26
00
no len v druhej vlne budu borci ktori este na sulove nesli (napr ja :D).. v prvej "rychlej" skupine budu uz jazdci ktori uz dokazali ze jazdia slusne casy, a zvysok doplnaju bikeri s priemerne lepsim casom..
19.06.2009 - 11:24:17
00
keyboard_arrow_up