DEMA HORAL ALTO MTB maratón + HORAL TOUR

12.08.2011 - 14.08.2011
9. kolo - Cyklomaratónska séria
5. kolo - Inter Mountain Series
8. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Etapové preteky
Svit (Slovensko)

Propozície, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (48)
alena zdravotackaalfiretoAndobikerandrej25bukobykiviCraObsftakopyskhajtmanicemanivliizojazijfabjniJožoŠjurajko1975killergKroko21krtko333kubaslazik22ltomajjermajki666Mamelamartinantoni13martinko76matotopemike007miropesPajoncekPipikovicPupokRamolamRaverrichardleRichi2909Robert1RoboKRoflexromanxRudy79simon97Tomino115Yourselfzihadlo 5zuzu3011
To Dudo a Jezus: napisal som mail priamo organizatorovi, potvrdil co pisete.Dik. Ja radsej zaplatim viac na mieste ako sa bud cvachtat v dazdi, alebo nechat prepadnut startovne.
22.07.2009 - 20:30:32
00
A prave preto treba posielat 2% - ked sa nezucastnis, tak o nic v podstate neprides a klub tie peniaze urcite vyuzije rozumnejsie ako stat. Minuly rok som 2% poslat nestihol a potom som si rano zaplatil bahenne kupele za vyssiu cenu a bez suvenirov a nakoniec som aj tak nedokoncil. Treba sa ucit na mojich chybach. :)
23.07.2009 - 01:32:48
00
Hlupáci sa učia na vlastných chybách múdrejší na chybách druhých :mrgreen:
23.07.2009 - 06:49:42
00
Pozeram, ze aktualne je na Horal Tour Krejzi prihlasenych 39 ludi (z toho 2 holky) a na Horal Tour Lejzi 17 ludi (z toho 1 holka).

P.S. Som zvedavy, aky bude celkovy pocet ucastnikov Tour. Ak vylezie nad 80, tak to uz bude celkom pekne cislo, ale aj tak je na SK ovela ovela ovela viac ludi, ktori by tento etapak v pohode zvladli. No co, ak nas nebude nad 100, tak aspon budem moct hovorit, ze som skoncil v prvej stovke (ak teda konecne vobec dokoncim). :P


...tiez som povodne chcel ist tour, ale okolnosti to zariadili inak...dufam, ze tour nebude iba jednorazova zalezitost k 10. vyrociu Horala, ale stane sa z toho tradicia
23.07.2009 - 08:10:12
00
Hlupáci sa učia na vlastných chybách múdrejší na chybách druhých :mrgreen:


ono je to trosku inac...
23.07.2009 - 08:11:59
00
A prave preto treba posielat 2% - ked sa nezucastnis, tak o nic v podstate neprides a klub tie peniaze urcite vyuzije rozumnejsie ako stat. Minuly rok som 2% poslat nestihol a potom som si rano zaplatil bahenne kupele za vyssiu cenu a bez suvenirov a nakoniec som aj tak nedokoncil. Treba sa ucit na mojich chybach. :)
S tymto suhlasim uz dlhe roky respektive odkedy institut 2% funguje. Radsej tie svoje 2% poslem tam kde to ma zmysel a je to jedno ci na sport alebo kulturu. Ja som ich poslal klubu Alto akceptovali mi to ako startovne a nieco sa im aj zvysi pre klub :wink:
23.07.2009 - 12:07:50
00
normalne ste ma nazhavili tou horal tour ;-] mam pocit ze si podovolenke dam vlastnu tour ... pondelok KH utorok Krizna a ptom mozme ist spokojne na porac ;-]
23.07.2009 - 12:14:11
00
hej idem si zatrenovat, viem an co anrazas, ta kategoria preto aby som mal motivaciu pretoze viac sa viem namotivovat pretekat s niekym mne rovnym ako pretekat s 30rocnymi muzmi...a tak by som sa viac hecol cize viacej natrenoval...podobne to bolo aj v Skalici ziadna kategoria tak som sa len viezol a nevedel som ist na MAX...


Je to o prioritách... Potýkal som sa kedysi dávno s podobným problémom. No neskôr som zistil, že ma viacej napľňa práve to , ked možem iným ale hlavne sám sebe dokazovať že mám na to odjazdiť vyborne umiestnenie v kategori akou bola široka preširoká 18 ž 39. Môžeš mi veriť že ked v tvojich rokoch odjazdíš napríklad lejziho v dospelackej kategori do 15stky budeš vačší "pán" ako nadeliť druhemu junirorovi pol hodinu. Čelo výsledkovej listiny sa vždy pozorne sleduje. a vedz že tá tvoja 92/93-ka na konci tam bude neprehliadnutelná. Ak si teda tak pretekania chtivý, právetieto ťažšie ciele by ťa mali správne naštartovať a motivovať. Vela zdaru. :wink:
23.07.2009 - 12:28:13
00
Prihlasenie za zvyhodnene startovne a so suvenirmi je mozne uz len dnes (24. 7.). :!:
23.07.2009 - 12:54:44
00
A prave preto treba posielat 2% - ked sa nezucastnis, tak o nic v podstate neprides a klub tie peniaze urcite vyuzije rozumnejsie ako stat. Minuly rok som 2% poslat nestihol a potom som si rano zaplatil bahenne kupele za vyssiu cenu a bez suvenirov a nakoniec som aj tak nedokoncil. Treba sa ucit na mojich chybach. :)

No to je dobra vec tie 2 %. Len ked sa rozhodovalo kde ich poslat som este nemal MTB bike a ani som netusil ze zacnem chodit na maratony :wink:
24.07.2009 - 10:13:47
00
Ozaj, klasicka otazka - ako to tam vyzera so stanovanim v tom areali plavarne? Nebyva tam natresk, zmestime sa aj ked prideme v pi v podvecer?
24.07.2009 - 10:17:09
00
podla mna so stanovacim miestom nieje problem, ale lepsie ti bude vediet odpovedat shikmomber.
byva tam ale dost chladno a pocasie vo svite je tiez poriadne nevyspytatelne, tak mozno by nebolo odveci pouvazovat aj nad inym ubytovanim.. to uz je ale kazdeho vec :)
24.07.2009 - 10:23:55
00
Pozeram, ze aktualne je na Horal Tour Krejzi prihlasenych 39 ludi (z toho 2 holky) a na Horal Tour Lejzi 17 ludi (z toho 1 holka).

P.S. Som zvedavy, aky bude celkovy pocet ucastnikov Tour. Ak vylezie nad 80, tak to uz bude celkom pekne cislo, ale aj tak je na SK ovela ovela ovela viac ludi, ktori by tento etapak v pohode zvladli. No co, ak nas nebude nad 100, tak aspon budem moct hovorit, ze som skoncil v prvej stovke (ak teda konecne vobec dokoncim). :P



...ja som ta jedna holka prihlasena na Horal Tour Lejzi :oops: ...vopred dakujem organizatorom za trpezlivost :)
Tiez som ratala s vyssou ucastou :roll: ,ved... vyzva je to poriadna :!:
24.07.2009 - 17:00:16
00
Aktualne to uz neplati, uz je to cislo vyssie. Uvidime, kolko ludi si to este rozmysli do startu.

Horal Tour Krejzi - 45 ludi
Horal Tour Lejzi - 19 ludi

P.S. Teba poznam z rozpravania o Svätojurskom maratone. Hlaska "A to akoze s touto postavou?" je pamätna. :P
24.07.2009 - 17:07:16
00
Tieto cisla ma zaskocili cakal som velku ucast, snad dos tartu ans bude viac :mrgreen:
24.07.2009 - 19:10:26
00
keyboard_arrow_up