cim viac dazdiku tym lepsie: )
08.08.2007 - 19:34:49
00
cim viac dazdiku tym lepsie: )


si sa s koňom zrazil, alebo neštartuješ na horale? :twisted:
08.08.2007 - 19:39:46
00
Aj aj.
08.08.2007 - 20:02:28
00
Jaj dijck ved ty si ta zlomena haksna. Sa Ti nedivim, ze xces aby prsalo... :lol:
Rychlo sa vyzdrav, aby si tu nepisal take hovadiny.
08.08.2007 - 20:08:32
00
streda X dni X hodin X minut pred startom

Na stareho chlapa 43 rokov - 43 km - 2:25 - pol cesty v dazdi a potom mokre korene - semisliky ( alfa omega ) - moze byt alebo mam viac trenovat? Alebo ma radsej len fotit?

P.S. Pre autorov trate - Chalani, tu zaverecnu pasaz s tym poslednym stupanim a strikovanim medzi stromami, tak to Vam dufam zrataju vsetci cyklisti - sa take veci uz nam starsim nerobia, sa clovek tesi ze je 100 m od cesty z ktorej startoval, a bac ho este najtazsi usek pred sebou, no dik, sak uvidite, sak Vam to spocitaju ...

Znacenie - no na tej trave tie sipky uz dnes vyhasli, no a niekde som nadaval, na jaku chmaru davaju tie malicke farebne packy na kamene sak to skoro ani neni vidno, no a niekde som sa modlil, ze uz by som rad videl aspon taku malu packu ...


Oco
08.08.2007 - 21:07:23
00
Ale nieee ja som chcel nahodit PYTHONY. Uz je to v zadku... no nist vytahujem MICHELIN X´tream 2.2 a ide sa orať :)

ale zjazdy uz nebudu ten vietor vo vlasoch ako minuly rok ...


Djick tak ma dufam aspon ze poriadne sfotis. Ak ma rozpoznas v tom zastupe prasiat
08.08.2007 - 22:59:44
00
Jaj dijck ved ty si ta zlomena haksna. Sa Ti nedivim, ze xces aby prsalo... :lol:
Rychlo sa vyzdrav, aby si tu nepisal take hovadiny.


JJ, zlomena, od pondelka mam dolu sadru. A v sobotu startujem. Len mam rad dazd. : ))
08.08.2007 - 23:10:46
00
Jaj dijck ved ty si ta zlomena haksna. Sa Ti nedivim, ze xces aby prsalo... :lol:
Rychlo sa vyzdrav, aby si tu nepisal take hovadiny.


JJ, zlomena, od pondelka mam dolu sadru. A v sobotu startujem. Len mam rad dazd. : ))


Tak to na tomto fóre sú iní chlapi. Ja sa chystám na celoživotný výkon a dachto ide s rukou ešte bielou od gypsu. :roll:
Dnes dom začal zvažovať alternetívu lejzi kvôli mokrote, ale tak to vyzerá, že lejzi u Vás jazdia len babičky a decká a občas pn-kári.
:oops:
08.08.2007 - 23:38:05
00
no lol. teraz to vyzera ze Dijck je najvacsi drson co najazdi rocne tisice km aj so zlomenou rukou, nohou, vazom... :D Dijck respect :!:
09.08.2007 - 00:05:53
00
Dijck, len dufam, ze ti nezmoknu filmy, rad by som sa nasiel na nejakej fotke so startovym cislom 1 :wink: (aspon take mam na prihlaske, dufam, ze si to organizatori nerozmyslia a nepridelia jednotku nejakemu adeptovi na vitazstvo)
09.08.2007 - 07:49:33
00
Dnes dom začal zvažovať alternetívu lejzi kvôli mokrote, ale tak to vyzerá, že lejzi u Vás jazdia len babičky a decká a občas pn-kári. :oops:


doost dobreee :D :D :D

inak DRSONI, este v piatok budeme schopni komunikacie, na rozdiel od soboty, mohli by sme sa scuknut v piatok podvecer na koncerte po prezentacii v Kolibe, mna spoznate podla celoodpruzeneho kociku s dcerou :wink:
09.08.2007 - 09:26:54
00
no skoda velika ze sa horal kryje s bike adventure :?

www.bike-adventure.cz
09.08.2007 - 09:51:31
00
Dnes dom začal zvažovať alternetívu lejzi kvôli mokrote, ale tak to vyzerá, že lejzi u Vás jazdia len babičky a decká a občas pn-kári. :oops:


doost dobreee :D :D :D

inak DRSONI, este v piatok budeme schopni komunikacie, na rozdiel od soboty, mohli by sme sa scuknut v piatok podvecer na koncerte po prezentacii v Kolibe, mna spoznate podla celoodpruzeneho kociku s dcerou :wink:


mna spoznate podla toho ze tam nebudem: ), ideme s persingom a mirom rano, kedze to mame relativne blizko.

PS: Dufam, ze aspon zajtra zaprsi: )
09.08.2007 - 12:33:11
00
inak DRSONI, este v piatok budeme schopni komunikacie, na rozdiel od soboty, mohli by sme sa scuknut v piatok podvecer na koncerte po prezentacii v Kolibe, mna spoznate podla celoodpruzeneho kociku s dcerou Wink

Ok. Budem hľadať kočiar. Ešte napíš farbu.
09.08.2007 - 13:46:39
00
cim viac dazdiku tym lepsie: )


prsi, stale prsi a vyzera to tak ze este chvilu poprsi

taka mensia burka - sem tam krupky

trasu navrhujem v sobotu rano presprejovat :-)

ja pojdem len S :-)

viem ju naspamäť

pozriem vonku - este stale prsi
09.08.2007 - 14:40:32
00
keyboard_arrow_up