hehehe uz makaju v tom blate,to som zvedavy na reporty :P
11.08.2007 - 16:05:20
00
Reporty? No práve sedíme s lagondom pred pódiom horal maratónu a poviem vám že môžete ľutovať kto sa chystal a kvôli počasiu nešiel.. Bolo sice trošku blatko :-) ale trať a celý pretek bol fantastický. Krejzy mali z rána lejak ale na 65 neprsalo. Nuž toľko
11.08.2007 - 18:29:01
00
ako uz pisal tomas.pocasie vyslo najlepsie ako mohlo.trat vdaka blatu bola perfektne technicka a super som sa bavil do posledneho kilometra.stupania take akurat strme, klesania tiez.atmosfera super a cas 3:50 celkom potesi.tak dufam, ze sa vidime zase o rok.JAro
11.08.2007 - 20:47:58
00
pan ROOT nabuduce poziadam o meterologicke aktuality inu agenturu :D ze zavaly blata necakajme :D ... jedine stastie ze sa to nelepilo a pekne čvachtalo...

Bol to znova znova krasny maratonik, super sprievodne akcie(teda co som pocul) dobr aorganizacia, znacenie luxusne, trat ako vzdy krasna(hlavne prve dva MOKRE kilometre :D, to bol HARDCORE) technicka tazka, a tie zjazdiky, no mnam.

Cas 3hod 8minut. ... 6miesto. zas som lepsi ako minuly rok :D

To djick: dufam ze si ma sfotil, lebo ak nie taaaaaaaaak. :)
to niaka unknown slečnas fotakom, ozvite sa mi, ked som uz tak pekne poozoval

inak pozdravujem kopu internetovych priatelov ktori ma stretli a nevahali sa mi prihovorit ...


Uvidime sa o rok ;)


Naposledy upravil LittleFox dňa 11.08.2007 - 21:36:00, celkovo upravené 1 krát.

11.08.2007 - 21:30:36
00
Pridam sa ku uz napisanemu a plne suhlasim, aspon nebola nuda :)

Prsalo dnes rano 4 hodiny v kuse, to som vcera vediet nemohol :D , vcera vyzera trat uplne inak, co uz stava sa aj horsie, aj ked moc blato nemusim, mne sa pacilo.... 8)

Akurat katko sklamal :twisted:
11.08.2007 - 21:31:20
00
a este aby som nezabudol.... Hlada sa jeden biker, dnes ma oslovil menom, ako inak priskocil som hned, sme sa zvitali a ja som zadrel uplnu kravinu.:oops: pretoze som si ho s niekym pomylil na co som prisiel az neskor. s zistil ze som toho chalaniska vlastne nepoznam... Preto ak si to TY tak sa mi prosim ozvi.... na ujasnenie veci :) DIK :wink:
11.08.2007 - 21:51:44
00
Pridam sa ku uz napisanemu a plne suhlasim, aspon nebola nuda :)

Prsalo dnes rano 4 hodiny v kuse, to som vcera vediet nemohol :D , vcera vyzera trat uplne inak, co uz stava sa aj horsie, aj ked moc blato nemusim, mne sa pacilo.... 8)

Akurat katko sklamal :twisted:


:roll: :roll: :roll:
11.08.2007 - 22:06:36
00
moj prvy pretek a bola to nadhera ty co nesli mozu banovat
11.08.2007 - 22:09:09
00
Tazko hladat negativa, vydarena akcia s perfektnym povrchom (blato mam rad), organizacne zvladnuta vynikajuco. Siel som iba Senzi, lebo v ramci tejto dlzky sa konali Majstrovstva Slovenska profesionalnych hasicov. Vdaka organizatorom ako aj hasicom z Popradu a Svitu za pekne podujatie.
11.08.2007 - 22:11:51
00
Taktiez moj prvy maraton aj ked som sa preradil z lejziho na senziho rano tak to bolo super na rok som tam znovu. Tie posledne 2 km ma dorazili a v ciely som si to vychutnal
P.S.: cely tyzden som presviecal nase slovenske Rosnicky ze trepu hluposti a mal som pravdu pocasie nakoniec super a trat tak primerane blatista
na fotke z lava: Vladika, wilkinson82 (ja ) :D , Milver alias Verci

Prílohy:

horal 008.jpg
horal 008.jpg 287.53 KiB thumb_up0thumb_down

11.08.2007 - 22:28:11
00
Tak sa pridám. Som to dal. Som chlop. Krejzi. Posledný, ale fasa bolo, že qoli mne fungovali fšetky bufety a ragulovčíci. Ďakujem im. Zajtra ležím. Najúasnejšie je že doteraz som si myslel, že 3000 do kopca sa nedá za deň. Keď tak za týždeň. A dá sa . Jedna drška, bo my nešla zadná brzda a zistil som to až keď sa nedalo zastaviť. Som happy s uboleným chrbtom. A tý šmejdi čo to majú ako robotu anie rekreáciu by som ich nakopoal. Bo ako zadné čelo som videl veľa odhodených obalov. Inak prvýkrát v živote som okoštoval ten gel. V polovici stúpania za Vikartovcami. Už mi dajak nešlo. Reku povzbudím sa. Tak to je iný humáč. NIET NAD ŠQARKY. A ešte sa raz pochválim. V tom salaši na Panskej holi, kde dávali náramok som dal tretinkové pifko. Parádička.
11.08.2007 - 23:59:16
00
keď už sedím doma pri rume a od únavy nemôže zaspať.
to kostitras: Mali sme ist do tímu spolu.Lebo nikto nenabikoval hodinovo dnes čo ja. Sme mohli v družstvách vyhrať. :lol:

to root: počúvaj maska popradská. poznnám ťa? pošli mi ak xceš identifikačné ss.

to all: doraz pred cieľom, keď mi povedali, že ešte hore nie dole bol dosť dobrý. :lol:
Dobrú rehabilitáciu prajem.
12.08.2007 - 00:42:59
00
Aj ja som sa vcera troska počvachtal v tom blatku. Hoci ked rano troska "fotili z nebicka a aj troska cikalo" aj ja som to skoro este pred startom vzdal, no napokon som sa postavil na lajnu a odjazdil som si to a aj otestoval nove komponenty. Troska som chytil krizu, ale dosiel som nakoniec, zivy a zdravy a to je najdolezitejsie. Fakt mozu vsetci co kvoli pocku nesli lutovat..
12.08.2007 - 10:27:48
00
no kde zacat... rano v poprade pri nakladani bajkov slahali blesky... vo svite uz "len" lialo. hovorime si ze ked sme uz tu, tak skoda nestartovat. tak o osmej sme sa pekne pohli, pocvachtali sme sa, no po 5km sa niekomu rozsypala kazeta :), tak otocka do svitu, zhaname stahovak, no a o 9:10 druhy start pre dvoch krejzi maniakov.
ta hodinka nam nakoniec chybala aj na trati, no od teplicky sme mali veelmi sympaticky sprievod zberacky mrtvol hh, len keby slecna chcela ist popred nas niekedy :)
moj prvy horal, ako som vravel, bolo to maso. vsade blato, piesok a voda. trat super, vyzivne blatiste zjazdy, panska hola hmmm
na obcerstvovackach super ludia, super atmosfera
znacenie bez problemov
skoda no ze nas stiahli z trate, chceli sme to dorazit. o rok sa vidime na krejzi opat
12.08.2007 - 15:03:58
00
v skratke pridam svoje hodnotenie: BOMBAA!!!!!
este aspon 5 takych maratonov ako LEJZI 2007
12.08.2007 - 15:27:28
00
keyboard_arrow_up