Moj prvy horal. Viac mi vyhovuje suchsia trat, nie som velmi na techniku. Ale zucastnit sa je sto krat viac ako pocut a citat. Cela akcia bola podla mna zvladnuta na jednotku. Znacenie prehladne, stupania skoro bez pesej turistiky, ludia velmi prijemni a mili, trat v nadhernom prostredi, skoda ze vyhlady nevysli... Ten posledny "kopcek" so slalomovym zjazdikom tesne pred cielom bol pre niektorych priam neprekonatelny problem.Mozno to uz nemuselo byt... Natocene konariky, ihlicie a trava medzi ozubenymi kolieskami vsade kde sa clovek pozrel na bajk, no to ta zabrat. Skoda, ze som na to prisiel az v cieli. Pre mna zatial najtazsi maraton. Tesim sa o rok na lejzi. (S takym trickom by som sa rad pochvalil.Skoda ze chybalo v darcekovej vybave..)
12.08.2007 - 16:25:43
00
keď už sedím doma pri rume a od únavy nemôže zaspať.
to kostitras: Mali sme ist do tímu spolu.Lebo nikto nenabikoval hodinovo dnes čo ja. Sme mohli v družstvách vyhrať. :lol:

to root: počúvaj maska popradská. poznnám ťa? pošli mi ak xceš identifikačné ss.

to all: doraz pred cieľom, keď mi povedali, že ešte hore nie dole bol dosť dobrý. :lol:
Dobrú rehabilitáciu prajem.


nabuduce ta isto berieme, chybalo nam par hodin k vitazstvu :)
12.08.2007 - 16:31:50
00
inak z mojho pohladu super akcia, pocasie lepsie ani nemohlo vyjst - radsej trochu blatka ako ked sa ma prasit... :D

este nikdy som nemal tak zabahneny bike ale hasici mali dobry tlak:)

organizacia na 1* a ludia na obcerstvovackach a po trati 1** :)

trochu co lutujem, ze nas tim nevyhral tu sutaz o najpomalsi, ale snad nabuduce viac polezime na lukach :)


jedine minus - par ludi hrajucich sa akoze na profikov nemuselo po trati rozhadzovat tuby a iny humus :?:
12.08.2007 - 16:49:54
00
este nieco k Horalovy:
pozdravujem slecnu z bufetu pod Basketbalovym kosom :oops: :oops: :oops:
12.08.2007 - 18:17:58
00
niekto si nasiel aj priatelku, kazdy nieco :)
12.08.2007 - 19:06:14
00
po skusenostiach s mojou vykonnostou zo zvolena som chcel ist na S, ale nakoniec som sa dal na L a nelutujem, bolo to fakt super po kazdej stranke
12.08.2007 - 19:29:44
00
niekto si nasiel aj priatelku, kazdy nieco :)
musim povedat, ze bolo z coho vyberat :oops:
12.08.2007 - 19:31:18
00
heeeeeeeeeeeeej? a kde mame fotecky chlapci? nehovorte ze ste nestihli, ked bolo z coho vyberat, tak ste tam urcite dlho "stali" :) :D
12.08.2007 - 19:38:16
00
Zvláštne. Až na uši a nechty dokážem podľa rôznych stupňov bolesti identifikovať asi každý môj sval. A celý deň sa pohybujem ako po 5 ditiadenoch. Kde sadnem tam zaspávam. Neviete, čím to je? :wink:
12.08.2007 - 19:43:12
00
Ohodnotenie organizátorov.
Čo sa týka dizajnu jednoznačne vyhrala wilkinsonova hviezda (asi nielen jeho :) ) v tepličke. Ale celkovo dávam na prvé miesto za výber miesta stádo škodoradostných (cca 3 ks asi aj jedna baba tam bola) v tom singlovom zjazdíku cez Solanku k Váhu. Fičím si to po trávičke, slalomujem pomedzi stromy, spievam pískam a chrochtám nad krásnym chodníčkom. Vtom som zbadal odpútavací manéver tú slovenskú zástavu na pol stromu. A rup už som bol v tej kadi až nad osky. Slovník sa mi okamžite zmenil k horšiemu. Podľa farby som myslel, že po stehná som od kravských čerstvých rozmixovaných hovien. Našťastie to bola len rozriedená zhnitá tráva. Ale partia pri zástave sa z chuti smiala. Pokiaľ by nás tam brali na kameru, tak v relácii "prosím smiech" vyhrávame nepretržite minimálne 10 kôl.
12.08.2007 - 20:29:29
00
Tak sa teda pridam aj ja. Co sa akcie tyka, fakt super zvladnuta organizacia, znacenie, obcestvovacky, ludia a vlastne vsetko co malo byt tam aj bolo. Trat bola super, hore kopcom mi to fakt slo ale tie zjazdy..neviem preco, ale vobec mi to neslo :cry: Tych, ktorych som pracne dal v kopci mi to vratili v pohodicke smerom dole (to nemam rad :lol: ) Dokonca mi v zjadze usiel aj pan Caprnka, co je rok narodenia snad 1945 :lol: (ale klobuk dole, do kopca siel ako stroj) Nakoniec z toho bolo 18. miesto v kategorii a 25. cejkovo, trat lejzi.

Cez rok este potrenujem a musim dat nabuduce krejziho, aby sa mi Katko stale nesmial, ze chodim iba "detske" trate :roll: :lol:
12.08.2007 - 20:32:43
00
a este sorry za gramatiku..nejako som si to po sebe zle precital :oops:
12.08.2007 - 20:34:14
00
Moj prvy maraton. Povodne som bol prihlaseny na Lejzi, ale kôli zraneniu a inym dôvodom, ako napr. to, ze som pred Horalom nebikoval skoro 2 tyzdne :roll: som sa preradil do Senzi na 45km.
Po prvych metroch v blate som si na blato zvykol :shock: bolo to tym, ze moje nove plaste :oops: som v blate netestoval :D. Som velmi spokojny. Defekt nebol, ani ziadna drzka. Akurat som vytratil pumpu v zaverecnych kilometroch a ked dosiel do ciela Wilkinson82 a podaval mi pumpu a hovoril "to je tvoja pumpa, vsak?" ja som ani neveril, ze este uvidim moju pumpu :shock:. Som Ti velmi vdacny a DAKUJEM Ti, mas u mna pivo/kofolu :wink:.
Pocasie bolo krasne. Pridem aj na buduci rok aj ked bude blato, ale pridem. Som aj spokojny so svojim umiestnenim, ale hlavne je, ze som dosiel do ciela. :wink:
12.08.2007 - 22:28:51
00
joj ake sentimentalne spomienky ma prepadli teraz ked to tak citam...
pomaly sa mi v pamati vynaraju casti trate na ktorych som mal doteraz okno, kde som si to uzival a naopak kde som sa trapil. Tento maraton bol pre mna iny tym, ze do kopca mi to vobec neslo ale v zjazdoch som prekvapoval sam seba. Cca na 70 km som uz prosil sam seba a nech uz konecne "umriem" aby som sa nemusel tolko trapit, no nakoniec som Krejzy dosiel. V cieli mi Dudo expresne podal cerstvo nacapovane pivo. V tom momente som sa pytal sam seba preco to vlastne robim, chcel som darovat bike, vykaslat sa na to a nikdy na bike nesadnut. Ale toto ma uz poculo vela ludi hovorit. A asi o tom to je. Sahnut si na dno, kvalitne sa "zrusit", spoznat novych ludi a v konecnom dosledku uzit si vikend.

to Dudo: diky za super ubytko co si vybavil a managment o ktory si sa musel este popri tom starat. /ano oci :) /

to organizatori Horala: dakujem za pekny maraton na ktorom som zistil ze ked si clovek mysli ze ho na biku uz nic neprekvapi tak to ani z daleka nieje pravda :)
12.08.2007 - 23:22:32
00
DUDO DUDO vsetci ho spominaju a on sa ani neuraci napisať :D ...
12.08.2007 - 23:31:41
00
keyboard_arrow_up