A tú sú "páni" veteráni na bedni :D :P :lol:

Prílohy:

Jožko, tento rok vyhráš určite!.jpg
Jožko, tento rok vyhráš určite!.jpg 58.14 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil jaroza dňa 24.06.2008 - 15:45:52, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2008 - 15:40:35
00
Všetci moji známi a aj ja sme vyhrali v tombole, Ivan si s číslom uteká pre cenu :lol:

Prílohy:

Sprintujúci Ivan Jankovič.jpg
Sprintujúci Ivan Jankovič.jpg 43.82 KiB thumb_up0thumb_down

24.06.2008 - 15:42:51
00
to petos: organizujes slovensky raj sever ci juh ? lebo sever sa mi pacil tam by om chcel ist len neviem kedy to bude a juh mi nejak usiel tak snad sa podari tento rok ...

to jaroza: GT forever :) tak snad sa uz konecne stretneme od toho partizanskeho a vyrabujem tombolu uz aj ja :)

cize aj ja pridem na tento maraton len vykon bude slabsi pre problemy s kolenom .... :cry: ale snad dokoncim


ospravedlňujem sa, že odpovedám neskoro

1. Slovenský raj SEVER
2. 27.9.2008
3. robím propozície, navrhujem grafiku, vyberám farby na tričká, skladám rozpočet, upresňujem sponzoring, popri tom vyberám trasy - budú jemné úpravy - predĺženie okruhov - viac singlov a blata :-)
4. oficiálna reklamná kampaň začne v júli - prekvapenia nemôžem zverejniť :-)

asi sa aj sám teším :-)

napr. aj v sobotu na Hradište :-)

AHOJ
24.06.2008 - 21:28:10
00
Vyyyyyborne neprekryva sa so seriou a je uz po serii cize taky pekny zaver sezony ako oddych :) na sever sa tesim lebo vraj juh nebol az taky dobry co kamosi boli .... aj na upravy sa tesim (len nechajte tie lavicky cez vodu to bolo skvele a ten asfaltovy zjazd zo suchej belej ci ako sa to vola :) .... sice nie kazdemu sa pacil ale bolo to super hoci asfalt ale rychly a radost skakat cez tie zlaby na vodu :) tricka potesia myslim ze minuly rok neboli aspon ja som nemal a klobaska bola fayn ... este pametam :) aj diplom mam to bol tiez dobry napad ... myslel som ze bude tento rok v serii ale aj napriek tomu pridem ak sa nic nepokazi super pretek drzim palec ...
24.06.2008 - 22:22:02
00
Kde ste všetci?

Správy z trate, predpoveď počasia, dôležité upozornenia?

Kde sú správičky, správy, správčiská :-)

Strategické informácie, že pod tým a tým dubom spí medveď a čaká na bikerov?

Budú šípky, kde je štart, cieľ už niekde v Poltári? Nechodím tým smerom často, tak dúfam, že nezablúdim.

Značenie z tratí Vám neodplavila búrka? Neodfúkol vietor?

haló haló

kto vie viac nech píše, posiela :-)

smelý zajko keď išiel do sveta tak bubnoval :-)

BUBNUJTE ABY SVET PRIŠIEL K VÁM

P.S.

To bude rachot, keď bude XCM slovak paradise :-)

haló haló
27.06.2008 - 09:15:16
00
Kde ste všetci?

Správy z trate, predpoveď počasia, dôležité upozornenia?

Kde sú správičky, správy, správčiská :-)

Strategické informácie, že pod tým a tým dubom spí medveď a čaká na bikerov?

Budú šípky, kde je štart, cieľ už niekde v Poltári? Nechodím tým smerom často, tak dúfam, že nezablúdim.

Značenie z tratí Vám neodplavila búrka? Neodfúkol vietor?

haló haló

kto vie viac nech píše, posiela :-)

smelý zajko keď išiel do sveta tak bubnoval :-)

BUBNUJTE ABY SVET PRIŠIEL K VÁM

P.S.

To bude rachot, keď bude XCM slovak paradise :-)

haló haló


nie sme tu, lebo vsetci xystame pretek pre vas:)

tie burky nam trosku narobili problemy so znacenim, musime este dnes preznacovat..

predpoved pocasia si mozes pozriet napr. na www.meteo.sk:) ale ma byt vraj slnecno a horuco, takze bude opat peklo juhu..ty co u nas uz boli vedia o com hovorim..
trate su suche, praxu si asi zajtra uzijeme habadej:)
upozornenia budu zajtra pred pretekom..
a v Poltari by urcite mali byt smerove tabule na miesto preteku-Malinec,takze verim ze vsetci k nam trafia
27.06.2008 - 12:41:19
00
takze najnovsie infos z trate od xlapcov co boli preznacovat:
po tych burkach sa nam objavili aj blativé úseky..je vsak teraz pekne a teplo, takze to do zajtra este mozno trochu obschne..je vsak otazne ci vecer este nepride aj nejaka burocka..takze radsej treba byt pripraveny na vsetko..na prax a na niektorych usek aj na blato..
27.06.2008 - 14:35:55
00
no takze vsetko je pripravene, nachystane rano nasadame do auta a vidime sa na maratone :) hor sa do lesa.
biku zdar
27.06.2008 - 22:25:03
00
http://www.vos-tpk.sk/2008/malinec08.txt
28.06.2008 - 16:25:48
00
Vrátili sme sa z Hornohr.maratónu.Môj celkový dojem je dobrý, snáď pár vecí, čo by sa dalo vytknúť usporiadateľom-zúfalo málo ľudí na trati.Chýbali hlavne v zjazdoch, v prípade že by sa niečo stalo, nebolo tam ani nohy. Z hľadiska bezpečnosti to hodnotím ako mínus.Dlhí si sťažovali na značenie, dosť ich poblúdilo.Čo sa 42km trati týka, značenie bolo bezproblémové/podľa mňa/pre . Prezentácia a organizácia na štarte a v cieli fajn, kopec tomboly,Buno Ty si sa tam otočil aspoň tri krát, či nie?
Celkovo atmosféra výborná,svoj cieľ -doraziť nezranená som si splnila. Čo ešte dodať?Som rada, že som spoznala fóristu Lorda Klaymana,je to rozumný človek.
28.06.2008 - 22:54:10
00
Buno otocil 3x tombolu lebo bol vybrat aj mne a Vojtovi cize BTVT sa vcera darilo (uz bolo na case po 8 maratonoch prva tombola :lol: ) ceny boli super mamka moze piect palacinky na panvici co som vyhral :lol: Inak celkom dobra atmosfera cudoval som sa ze ludia ostali aj po tombole asi koli lietadielkam :) lebo zvycajne sa to hned rozpusti ... zabludil som par krat aj ja ale co uz ... jeden kopec som si vyslapal naviac ... :( takze sa tesim na fotky a slansky CM ....
29.06.2008 - 07:32:53
00
Všetko čo je hotové je dobré :-)

Málinec je za nami :-)

Keď niekto chce hodnotiť a kritizovať, najprv nech niečo urobí sám :-)

Moje hodnotenie usporiadateľom: jetnotka s hviezdičkou (1*) až štyri plus (4+) - ideál určite raz dosiahnete :-)

A veľké poďakovanie na záver :-) :-) :-) hlavne METEOROLÓGOM

No a ako obyčajne FOTKY, FOTKY, FOTKY:


http://www.katesport.sk/event.html
29.06.2008 - 07:33:03
00
Všetko čo je hotové je dobré :-)

Málinec je za nami :-)

Keď niekto chce hodnotiť a kritizovať, najprv nech niečo urobí sám :-)

Moje hodnotenie usporiadateľom: jetnotka s hviezdičkou (1*) až štyri plus (4+) - ideál určite raz dosiahnete :-)

A veľké poďakovanie na záver :-) :-) :-) hlavne METEOROLÓGOM

No a ako obyčajne FOTKY, FOTKY, FOTKY:
Pozor!!!Je rozdiel negatívne vypindávať a produktívna kritika. Myslím si, že veľa krát dokáže človeka/v tomto prípade usporiadateľov/ posunúť niekam ďalej a vychytajú muchy, ktoré sa ešte vyskytli.Nie je mojim cieľom kydať na organizátora, ale keď sme my organizovali Dema Fatranský, zaujímalo nás hlavne, kde boli medzery a čo do budúcna zlepšiť, aby sa kvalita podujatia posunula zas niekam ďalej.A čo sa týka toho, že keď chce niekto niečo kritizovať,nech ....
Mám za sebou organizačne XY podujatí, síce nie športových, ale z mojej brandže na medzinárodnej úrovni, takže viem čo to je za úsilie. Ale kritika ma vždy niekam posunula.

http://www.katesport.sk/event.html
29.06.2008 - 09:28:01
00
Pretek super, ale značenie po rozdelení dlhej so strednou bolo pobiedne. Moje váhanie začalo tiahlým stúpaním po kraji lúky naľavo s výhľadom na kostolík a s lesom po pravej strane. Dalo sa odbočiť aj do lesa, ale neboli tam žiadne značky, tak som stále išiel rovno a našťastie som po pár minútach narazil na značenie. Ďalším problémovým miestom bola asfaltka. Iba na dôležitých križovatkách stáli ľudia. Na ostatných, kde sa šlo rovno, nebolo nič. Iba kde tu až za križovatkou vyblednuté značky akoby z minulého roku. Nevedel som, či som nejakú odbočku neprešvihol. Stretol som sa s ďalším pretekárom a váhal tak isto ako ja. Potom prišlo posledné tiahle stúpanie po poslednej občerstvovačke. Vďaka veselým starším dámam na občerstvovačke som mal hneď lepšiu náladu, že idem správne. No začiatok stúpania bol opäť poslabšie značený - dalo sa odbočiť, no žiadna značka. Ale v druhej polovici to bolo už fajn. Každá možná odbočka už bola jasná. Asi aj u Vás v Málinci šarapatili záškodníci, ktorí zámerne poškodili značenie.

Ten kto išiel aj tentoročný Súľov ako ja, tak v Málinci to značenie bolo poslabšie.

Celkovo: Super pretek aj organizácia. Len trošku vylepšiť značenie, aby bolo jednoznačné a ako už spomenula Alenka, tak by sa zišlo pár ľudí na nebezpečných miestach - sťa by zdravotníci. Jedného pretekára som po páde videl sedieť a bol pri ňom ešte jeden, ktorý asi pomáhal.
29.06.2008 - 09:30:47
00
[quote=""][/quote]

Ahoj Peťo(petos)
pri čítaní tvojich výziev na kvalitné značenie trate som si myslel, že si paranoik... Prepáč mi to. Včera som sa presvedčil o tom, že si presne vedel prečo to píšeš. Dnes mám zlý pocit. Krásna trať, no keď som dva krát poblúdil a zišiel až do Poltára a na 2.občerstvovačke už balili(pani Zuzka Ďurišková kázala - nemali prehľad o účastníkoch), neostalo mi nič iné ako zvoliť do cieľa polmaratónsku trať(nechcel som aby ma niekto ešte dve hodiny po tombole zháňal). Moje prekvapenie bolo, že som predbehol viacerých jazdcov a dosiahol som vešmi priaznivý čas aj body. Všetkým sa ospravedlňujem a vzdávam sa klasifikácie.

To Pavuko: chýbal vám cit pre značenie.

To všetci budúci usporiadatelia:

ak značíte smer, tak ho po 50m po zmene smeru ho potvrdte... Aby sa nestalo to čo včera, že dvaja(jeden domáci) sa vracali zo správnej cesty(opäť hore kopcom) a zmiatli ďalších dvoch.
29.06.2008 - 12:16:27
00
keyboard_arrow_up