Výsledky
http://cyklo.sao-tatry.sk/2009/mtbcup/hornohrad/index.php?kam=2
04.07.2009 - 21:55:26
00
Ja poviem iba jedno : Tak vam vsetkym pekne dakujem :lol: Pre mna asi najhorsi pretek v sezone :cry: Nie kvoli organizacii, trati, obžerstvovačkam ale asi na 7 km ma zacalo pichat v pravom boku ( ani sa necudujem ked som tepoval na 160 :wink: ) ale najvecsia sranda bola ta ked sa teren zdvihol len o 1% ta svina kolika sa ozvala zase :cry: Takze som bojoval s tratou, blatom, horucavou a aj kolikou. Ale pohoda :wink: vybozkaval som sa s Alenou ( ze pozdravujem manzela :lol: ) spoznal Konkyho, Lorda of the dance :lol: Co sa mi ale najviac ratalo bola Danica, dosla po dlhej vysmiata a zasluzene zozala najvecsi potlesk od skalnych, ktory ju cakali kym nedosla. Sumer happy day či jak sa to piše :lol: A fotiek mam asi 700 :lol: tak to dam az zajtra na Web ale jednu za vsetky uz včuleky :lol:

Prílohy:

konky.JPG
konky.JPG 265.58 KiB thumb_up0thumb_down

04.07.2009 - 22:23:09
00
:mrgreen: konnky, to mas za tu moju s tou Konou :lol:
04.07.2009 - 22:29:18
00
Fajn pretek, super atmosféra. Občerstvovačky neviem, lebo sa pri nich nemusím zastavovať. Mrzí ma, že som nestihol štart dlhej. Je to úplne o inom ísť dlhú trať. (Okruhy mi nevadia, viem aspoň, čo ma čaká. :wink: )
Len značenie mohlo byť trošku výraznejšie, inak fajn.
O rok by som veľmi rád prišiel opäť!!! :P
04.07.2009 - 22:45:46
00
Matt a vies co mas s mojim Mathusom spolocne ? On bludil dnes :lol: ale dal iba 2 km naviac :lol: A fotky uz putuju na server tak cakajte :wink:

Prílohy:

matthus.JPG
matthus.JPG 403.01 KiB thumb_up0thumb_down

04.07.2009 - 22:53:01
00
pekne pekne sa uci :D ...ok, tak teda este pockam ;)
04.07.2009 - 23:03:13
00
matt bol si tam?neviem lebo som nesledoval vlákno.ale keď si bol zaujíma ma koľko kilometrov si prešiel dnes? :mrgreen:
04.07.2009 - 23:05:11
00
bol bol...dnes som dal tolko, kolko som mal dat :)
04.07.2009 - 23:09:58
00
takže málo :mrgreen: :mrgreen:
04.07.2009 - 23:17:20
00
Takze foto nech sa páči : http://picasaweb.google.sk/bikerdrotar/MaratonOzdin
este stale ich taha ale uz nieco tam predsa len :wink: je
EDIT : a uz je to FULL
04.07.2009 - 23:19:01
00
Zle pozerám, alebo tam nevidím sériu fotiek zo včera?
05.07.2009 - 07:52:06
00
Tie fotky sa mi neukazali, kde je problem ???
A k maratonu nemam co zle povedat. Trasa super, miestami mokra ale zjazdna. Skoda, ze sprchlo, mohlo to byt ovela rychlejsie.
Bez padu a bez defektu a dokonca som si odniesol tombolu. Organizacne zvladnute.
Vsetkym patri vdaka a gratulujem vsetkym pretekarom. Uvidime sa v B. Stiavnici.
05.07.2009 - 10:54:40
00
no pekny maraton, pocasie vyslo, blata mohlo byt aj menej ale nevadi, trat sa mi velmi pacila, cestne casti mi vobec nevadili, <napriklad priehrada bola paradna :) >, organizacia fajn, obcerstvovacky boli trochu slabsie ale nezastavoval som takze detaily neviem, akurat iontak mali len na poslednej :/ co je ale dolezite.. konecne som vyhral v tombole!! :lol: s mojim vykonom spokojny niesom, fotografov som po ceste videl... hm asi jedneho ? a jednu holku ktora sa len prechadzala so zrkadlovkou v ruke, no tak fotiek asi vela nebude, nevadi :) celkovo parada, pridem aj nabuduce :]
05.07.2009 - 11:02:29
00
Hornohradský maratón mám rád pre teto veci - výborná atmosféra okolo celého podujatia, výborná partia okolo Jožka Sakalu a celého cykloklubu Poltár s rodinami a tetušky v cieli pri podávaní výborného jedla.

Trať nemala chybu aj keď predtým poriadne pršalo. V podstate bola rýchla, moje RACE KING sa napriek blatku perfektne osvedčili. Aj vďaka horúčave, aj vďaka blatku mi rýchlo odišli sily, ale bojoval som do konca. Čo je to ale proti Danici, ktorá zožala fantastický aplaus, napriek tomu že celý program bol ukončený. Čo si pamätám, tak nevítali nikde posledného bikera, bikerku na žiadnom maratóne. Danica, po včerajšku si s kľudom môžeš založiť vlastný FUN KLUB :D :P :lol: .

Chybičky určite boli, zlepšil by som občestvovačky a trochu viac a lepšie vyznačil trať. Všetko však vynahradila mega tombola s množstvom cien. Inak som maximálne spokojný. Odchádzal som nerád domov, bolo mi u Vás veľmi fajn. Teším sa na budúci pretek.
05.07.2009 - 11:17:04
00
môj postreh.
na Hornohradský mtb maratón vždy rád prídem hlavne pre jeho rodinnú atmosféru, nebolo tomu
ináč ani tento rok. síce bolo trochu viac blata ale to nevadí. trať bola pekná, ona sa zdá pomerne ľahká ale ja sa vždy doplazím do cieľa ako zbitý pes, mám toho dosť no keď to vyspím išiel by som znova...organizačne dobre zvládnuté akurát značenie na niektorých úsekoch mohlo byť trochu výraznejšie a na náročnejších zjazdoch som nevidel nikoho z usporiadateľov podľa môjho názoru by tam niekto mohol byť pre prípad že by sa niekto zranil a potreboval by pomôcť. občerstvovačky boli v pohode, ľudia ochotný a milý za čo im patrí poďakovanie. páčil sa mi hlavne prejazd cez hrádzu na málinskej priehrade je to zaujímavé spestrenie. v cieli vládla pohodová atmosféra a cestoviny boli naozaj chutné.
hodnotenie na VÝBORNÚ. moje poďakovanie teda patrí organizátorom a všetkým zainteresovaným za príjemný zážitok. o rok sa určite stretneme. :wink:
05.07.2009 - 12:02:27
00
keyboard_arrow_up