JARNÝ ŠPRINT -MTB časovka

24.04.2010
Časovka
Bystrička pri Martine (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Musím uznať fakt super akcia, všetko bolo na výbornú - trať, jedlo, obsluha v cieli :), usporiadanie, počasie, ľudia a taktiež tombola z ktorej sa mi konečne prvý krát niečo ušlo :P :rock:
25.04.2010 - 18:42:25
00
super akcia :y: pacilo sa my o rok pridem znova vylepsit cas :D
25.04.2010 - 20:12:42
00
Tak tomu ver, ze pridem aj ja vylepsit cas ;)
Som dosiel na 29" bajku s kolesami 2,4 - dezen jak traktor!!
To co som videl (Spesl na tenkych kolesach, galusky, 48-ky pily na MTB, a pod.....) tak to uvidite buduci rok, co dotrepem za "čudo" ;)
buduci rok bude v znameni - "pomoz si clovece, aj tvoj hybrid ti pomoze" :D
25.04.2010 - 20:31:35
00
Vylepsovat cas prideme asi viaceri ;)
25.04.2010 - 20:34:40
00
Tak tomu ver, ze pridem aj ja vylepsit cas ;)
Som dosiel na 29" bajku s kolesami 2,4 - dezen jak traktor!!
To co som videl (Spesl na tenkych kolesach, galusky, 48-ky pily na MTB, a pod.....) tak to uvidite buduci rok, co dotrepem za "čudo" ;)
buduci rok bude v znameni - "pomoz si clovece, aj tvoj hybrid ti pomoze" :D


Technika je dôležitá
25.04.2010 - 20:40:26
00
Čo povedať, na moje prvé vážnejšie preteky (viac ako 100 ľudí) som milo prekvapený nad organizáciou, starostlivosťou v cieli a veľmi hodnotnou tombolou. Vytkol by som iba jeden kompjuter na prezenčke a pre cezpoľných slabo vyznačenú zákrutu z panelovky do lesa. Mladý členovia "môjho týmu" tam zmätkovali, osobne to nepotvrdím, keďže ja som šiel po pamäti a značenie som si ani nevšímal.

23. miesto, dosiahnutý cieľ 30 min, vyhraná tombola, dorezaný palec, hodený kotrmelec pri návrate po zelenej :D čo viac môžem chcieť. Perfektne strávená sobota. Počasie, prepáčte mi to, bolo hnusné. Aj napriek pokrývke hlavy ma celé poobedie bolela hlava :) to bol brutálny skok zo zamračeného počasia na priame slnko :lol:

Neskôr dám aj foto. Ale ako nefotograf sa učím na vlastných chybách (dovŕzal som aj prvé fotenie silvestra a neskôr aj zasneženej krajiny :lol:) to musím hodne pretriediť. Sekvenčné snímanie nebola dobrá voľba. Mám pocit, že to vtedy fotí v nižšej kvalite a pridáva tam krikľavé plochy ružovo-fialovej farby, popri tom často neostré. Proste hrozné, nabudúce každého osobne cvaknuť :( Teraz to ešte musím pretriediť.
25.04.2010 - 20:41:26
00
2katko : ze si tam bol tiez ? som ta videl, ked si isiel dole po asflatke do dediny a ja som frcal prvy kilometer uphillu :whew:
25.04.2010 - 20:59:01
00
Ten čas si musím vylepšiť aj ja 8) , dúfam že budúci rok už nebudem chorý. Bol to parádny deň, jedinú výhradu mám že som večer nemohol rozprávať - kvôli chorobe, alkoholu som sa skoro nedotkol (moje hrdlo mi ale pomaly odpúšťa, a zajtra, pozajtra už snáď budem hovoriť normálne),
Z pohľadu organizácie musím pochváliť všetkých zainteresovaných za skvele vykonanú prácu :clap:

A keďže na prezentácii bolo veľa otázok na tričká, rozhodli sme sa pri splnení istých podmienok urobiť dotlač červených pamätných tričiek. Podmienky sú nasledovné:
1. Musí sa nazbierať aspoň 20 objednávok
2. Napísať PM mne, RaBa-ovi alebo Gebulovi s veľkosťou trička a spôsobom prevzatia trička
3. Akceptovať nedotovanú cenu trička vo výške 6 € (+poštovné 1,60€ pre toho kto si nevyzdvihne tričko osobne - v Bystričke, resp. cez nás troch (Kiri, gebula, RaBa))
4. Zadná strana trička bude bez sponzorov
5. Zaplatiť za objednávku vopred prevodom na účet (termín by sme upresnili po splnení podmienky č.1)
25.04.2010 - 21:25:35
00
UWAGA !!!!!
Specialne pre Gebuľu :lol:
Ta cierna najciernejsia farba v CMYK je
C : 63%
M : 52%
Y : 51%
K : 100%
Kiri, Raba dnes to bolo eňo ňuňo :y:
Kiri takto sa jazdi casovka :D na hranici infarktu to ale nebolo ;)

Prílohy:

Nový obrázek.jpg
Nový obrázek.jpg 134.59 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2010 - 21:29:53
00
Fotečky Jarného šprintu Bystrička 2010 http://picasaweb.google.sk/karol.jungmann/JarnySprintBystricka24042010#
25.04.2010 - 21:55:45
00
Ja som našiel jedno negatívum. Ani raz som nešiel dole po zelenej :doh: Vždy mi to niekto prekazil :) Ale to sa napraví, minimálne budúci rok ;)
25.04.2010 - 22:28:29
00
Ja som našiel jedno negatívum. Ani raz som nešiel dole po zelenej :doh: Vždy mi to niekto prekazil :) Ale to sa napraví, minimálne budúci rok ;)

A kolkokrat si v sobotu dolu isiel? ;)
25.04.2010 - 22:47:05
00
V túto sobotu len raz ale minulú zase raz ;)
25.04.2010 - 22:49:50
00
Vytkol by som iba jeden kompjuter na prezenčke ...


Keďže minimálne 99 % (ale mám pocit, že hádam aj viac) kritiky, ktorá sa mi dostala do uší súvisí s prezentáciou a nemôžem povedať, že to nie je moja zodpovednosť, chcel by som dodať pár slov. Pri takom počte štartujúcich, ako bol včera bude v budúcnosti rozhodne potrebné urobiť zmeny, je mi preto ľúto že nastali sklzy pri prezentácii čísel od cca. 110 vyššie. Na vlastnej koži som zistil, že koncept jednoznačného ID z online registrácie použitého pre priraďovanie štartových čísel bol na 100 % jasný len mne, pomerne dosť v ňom tápali moje pomocníčky a očividne aj niektorí štartujúci (škoda, že spôsob ako výrazne zvýšiť plynulosť registrácie hoci aj s jedným notebookom ma napadol až pri registrácii UCI pretekárov a vtedy už bolo dosť neskoro zaviesť ho do praxe). Väčšinou sa to dalo paradoxne vyriešiť celkom v kľude (napr. skomolené meno v deň pretekov registrovaného TurboSlimákovho kolegu, IT vysvetlenie prečo napr. regID 190 == štartové číslo 21, atď.), ale občas sa priznávam, že bola na hrane reakcia v duchu :swear: :punch: (zvyknem byť dosť agresívny, keď sa na mňa začne rozkrikovať minútu dozadu prezentovaný junior na tému "opravte si ten bordel v systéme, tu vonku stojí chalan s mojím číslom (fakt neviem či som to na ten oznam o registračných číslach napísal tak nejasne??? :x ), prípadne keď dostanem citovo zafarbený výklad o tom, že (štartuje sa v minútových intervaloch podľa poradia pri prezentácii - pri viac ako 120 pretekároch bude štartový interval 30 sekúnd) z propozícii v skutočnosti znamená, že som povinný vydať o 10:29 číslo o cca. 140 nižšie a samozrejme si to poriadne naštudovať (keďže som TO ale písal, viem čo tam bolo, dokonca aj prečo to tam bolo)). V každom prípade sa v tomto v budúcom ročníku polepším, to sľubujem.


Naposledy upravil gebula dňa 26.04.2010 - 09:52:35, celkovo upravené 1 krát.

25.04.2010 - 22:54:33
00
Ja som našiel jedno negatívum. Ani raz som nešiel dole po zelenej :doh: Vždy mi to niekto prekazil :) Ale to sa napraví, minimálne budúci rok ;)
Ja som si ju dal dnes :P A zmen si nick na LOKOMOTIVMAN :D A tie prasky vyhod, sak kto ti uz bude potom stihat :) Inac dodatocne gratulejšn :y:


Naposledy upravil drotar dňa 26.04.2010 - 06:15:48, celkovo upravené 1 krát.

25.04.2010 - 22:57:49
00
keyboard_arrow_up