Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

11.06.2016
5. kolo - XCM Tour
3. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (66)
ace123alex8Alexiusalfismizany1amulet314AndrejD1bajobbblazobrunicekbybColovladocripodanciwoDomestikdon281DURI76DyonexeborisenniofabkofeltoGaliPetIgor 55ikar1968janovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29JurajMTVLaciRockLIGRlubo_sulolukassamomajkoMajkyFmali6MarekGT4MarianPavkomartinko76minco87MKoMullopica500patas125patrikdePETER1014peter1976peter22peterppPetJagPogo89portoRaddyRadoCsiso33solvoStrenkistriezastriezotatranecvladisrewendozboZdejak
moja prva ucast na tomto maratone, ale maximalna spokojnost :y: znacenie vyborne, regulovcici si riadne plnili svoju pracu, bufety priemerne... trat vyborna, perfektne useky v zjazde, slusne vyslapy, dokonca zopar tlaceniek (...kto by to na Bratislavu povedal :o ) vynikajuce zazemie pretekov v peknom zelenom parku...skratka pacilo sa mi :nod: ...a pocasie bolo idealne...organizatorom vyjadrujem velku VDAKU za prijemny vikend v Bratislave :handshake:
12.06.2016 - 19:52:37
05
RadoC napísal:
Caute chalani. Prajem rychle uzdravenie. Co sa tyka mna, tak som dopadol este relativne dobre. Rozbita prilba zachranila hlavu, najviac si to odnieslo dost narazene rameno a nejake odreniny a modriny to neratam. Ten suchy konar som nastastie v poslednej chvili zbadal a teda sa aj podvedome stihol pripravit na pad do kotrmelca. Preto ta prilba a rameno. Konar som bral priamo cez korunku vidlice. Dnes ked som cistil bajk, tak tam boli presne odreniny do hneda od dreva. Este raz rychlu rekonvalescenciu.


dík za priane rychleho uzdravenia, no ako som si precital tvoj prispevok isiel som sa pozret na vidlu (nemal som zatial silu ho umyt a dat zas do 100% stavu) a cca 50-60cm od zeme je na lavej nohe mam zoskretu nalepku od toho dreva
12.06.2016 - 20:05:33
01
catcher napísal:
No hlavne klobúk dole pred všetkými Štefánikmi, dať si 140 km behom je proti nášmu vozeniu sa dosť dobré 8)


to mali rozdelene na useky asi 6 clenov, ci kolko ich mohlo byt v time, ale aj tak super vykon ;)
12.06.2016 - 22:27:19
00
robulus napísal:
to mali rozdelene na useky asi 6 clenov, ci kolko ich mohlo byt v time, ale aj tak super vykon ;)

mohli byt 7-clenne timy alebo solo
12.06.2016 - 23:00:01
01
Môj ex-kolega to dal sólo. Vraj také peklo v živote nezažil a to bežne beháva 80km na víkendový tréning. Výsledný čas okolo 25 hodín...
12.06.2016 - 23:12:42
03
povedal by som ze to trciace drevo je posledny klinec do rakvy pre zapratavaca
13.06.2016 - 00:48:39
00
matko001 napísal:
Môj ex-kolega to dal sólo. Vraj také peklo v živote nezažil a to bežne beháva 80km na víkendový tréning. Výsledný čas okolo 25 hodín...


ULTRA: ► 144,2 km ▲ 5330 m ▼ 5680 m :o to je brutalny masaker, radsej by som zomrel nez toto bezat uplne sam :tmi:
toto aj na biku je masaker.
http://www.stefaniktrail.sk/sk/trasa
13.06.2016 - 01:01:21
02
Solo to dat, tak to je ozaj masaker, klobuk dole
13.06.2016 - 06:38:39
00
iron.hide napísal:
povedal by som ze to trciace drevo je posledny klinec do rakvy pre zapratavaca


Da sa s tym realne nieco urobit? Ak ano, to by som bol velmi rad. Nedavno som pocuval v rozhlase rozhovor so slovenskym mtb reprezentantom, ktory sa stal paralympikom po tom, ako podobny zapratavac v zjazde zavrel zavoru - isiel prvy a nestacil to ubrzdit.......
13.06.2016 - 07:09:08
00
robulus: To nebolo zapratavacom. Organizator sa na to vykaslal. Ale to je uz historia.
Edit: netyka sa to tohoto maratonu. To len aby niekto nenadaval.
13.06.2016 - 08:34:10
00
ja som tiež takmer na ten konár naletel. Bolo to na tej strane normálne vyjazdené, tak som sa na to spoľahol. Našťastie patrím k pomalším..ešte som si hovoril, že niekto, čo to bude tade bombovať, nedajbože predbiehať - mohlo to byť aspoň nastriekané farbou. Ale v druhom kole som to už potom márne hľadal, resp šiel tade so stiahnutou riťkou. Čiže to tam niekto potom musel vrátiť aj po vašich pádoch. ľuďom fakt je...
Ináč maratón fajn, počasie akurát. Trať miestami až preznačená, že keď boli dlhšie úseky bez faboriek, tak som sa normálne začal báť, že som sa stratil :-).
Čomu sa ale čudujem, je relatívne nízky počet štartujúcich. Teda aspoň mne sa zdá, že tento maratón by mohol mať vzhľadom na polohu aj 2 násobnú účasť.
13.06.2016 - 08:40:50
00
will napísal:
robulus: To nebolo zapratavacom. Organizator sa na to vykaslal. Ale to je uz historia.
Edit: netyka sa to tohoto maratonu. To len aby niekto nenadaval.


A organizator to tam potom daval naspat, ked to niekto odpratal ? :)
13.06.2016 - 08:42:46
00
patooo will myslel tu zavoru pred par rokmi na inom maratone. Neviem ako to bolo, v tom rozhovore bolo myslim povedane, ze to mohol byt aj zapratavac. Inak je to velmi mierne pomenovanie pre tych *****. Asi je to tu fenomen - doteraz som bol na dvoch mtb maratonoch a na oboch uradovali - v Kalnici odlozeny start, lebo niekto preznacil trat... co s nimi?
13.06.2016 - 08:54:26
00
Pádov bolo niekolko aj ja som mal jeden naštastie nemám nič zlomené okrem ega pád bola moja chyba. Pri páde sa mi pretočili riadidlá a predstavec mi tak trochu načechral rám nemate nietko tip kde vedia kvalitne opraviť karbon? Okolie BA najlepsie.

Prílohy:

FullSizeRender.jpg
FullSizeRender.jpg 137.99 KiB thumb_up0thumb_down

13.06.2016 - 09:28:55
00
lubo_sulo napísal:
Pádov bolo niekolko aj ja som mal jeden naštastie nemám nič zlomené okrem ega pád bola moja chyba. Pri páde sa mi pretočili riadidlá a predstavec mi tak trochu načechral rám nemate nietko tip kde vedia kvalitne opraviť karbon? Okolie BA najlepsie.

tak to musela byt riadna sleha potom. mne to pred rokom maximalne oskrelo. no niekto tu raz na fore pisal ze si daval opravovat ram v http://www.carbonfactory.sk/
13.06.2016 - 09:40:09
02
keyboard_arrow_up