Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

11.06.2016
5. kolo - XCM Tour
3. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (66)
ace123alex8Alexiusalfismizany1amulet314AndrejD1bajobbblazobrunicekbybColovladocripodanciwoDomestikdon281DURI76DyonexeborisenniofabkofeltoGaliPetIgor 55ikar1968janovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29JurajMTVLaciRockLIGRlubo_sulolukassamomajkoMajkyFmali6MarekGT4MarianPavkomartinko76minco87MKoMullopica500patas125patrikdePETER1014peter1976peter22peterppPetJagPogo89portoRaddyRadoCsiso33solvoStrenkistriezastriezotatranecvladisrewendozboZdejak
jelo520 napísal:
cca 34km, zjazd na tachaci 40km/h a zrazu rana a let cez bike. hned som sa odpratal na kraj aby ma este niekto netrafil. v tom zastavil pri mne chalanisko na oranzovom spešli z kaktus biku, ci som ok a ci moze pokracovat. skontroloval som kosticky a poslal ho dalej. v tom momente to este nebolelo ale ako pribudali kilometre bolo to horsie a horsie. nakoniec som to dobojoval este na 11. mieste :) vypada to ze na najblizsic maratonoch sa neuvidime :( dopadol som pekne na p... :( ale tesim sa na fotky :D

rychlo sa uzdrav partak lebo neviem ci zvladnem taku tazku ulohu byt v time jednotka :D
12.06.2016 - 08:50:08
03
kurnik chalani, to sa zle cita, skore uzdravenie ;)
12.06.2016 - 10:31:17
03
bolo tam dost zradnych usekov, po minulorocnom pade som isiel v zjazdoch opatrnejsie a som rad, ze som prisiel do ciela v zdravi a bez padu, aj ked o par sekund neskor
12.06.2016 - 10:47:26
04
Za mna maraton OK, siel som sice len kratku ale zabkudit nebolo na nej kde. Jedine co ma trochu mrzi ze kategoria baby nebola vyhodnotena ako sa pisalo ze kazdy zucastneny dostane cenu. Malu by aspon nejake potesilo. Ale inak vydareny den.
12.06.2016 - 11:37:10
00
Daj mi vediet ci ta rana o ktorej pises nebola nahodou od sucheho hrubeho konara, ktory trcal z lavej strany vo vyske cca 1 m. Ja som ho tam trafil. Bolo to prene na 33,4 km a tiez v rychlosti 40 km/h. Po mojom dost divokom pade som to odpratal (v prvom kole na dlhej) a nasledne odstupil. Dnes som sa dozvedel od dalsich ludi, ze to tam bolo opat (aj v druhom kole na dlhej), takze to tam musel niekto schvalne davat. Ze by "zapratavac". Po minule roky kym to bolo na zemi - OK - preskocis, prejdes. Ale ked uz je to schvalne vo vyske, tak to je uz o zivot.
12.06.2016 - 13:03:24
00
RadoC napísal:
Daj mi vediet ci ta rana o ktorej pises nebola nahodou od sucheho hrubeho konara, ktory trcal z lavej strany vo vyske cca 1 m. Ja som ho tam trafil. Bolo to prene na 33,4 km a tiez v rychlosti 40 km/h. Po mojom dost divokom pade som to odpratal (v prvom kole na dlhej) a nasledne odstupil. Dnes som sa dozvedel od dalsich ludi, ze to tam bolo opat (aj v druhom kole na dlhej), takze to tam musel niekto schvalne davat. Ze by "zapratavac". Po minule roky kym to bolo na zemi - OK - preskocis, prejdes. Ale ked uz je to schvalne vo vyske, tak to je uz o zivot.

ten konar som tam videl aj ja v prvom kole a len tak som ho uvidel a stihol sa uhnut v rychlosti. hned ma napadlo ze dufam ze ho nikto netrafi. v druhom kole som ho tam uz ja nevidel.
12.06.2016 - 13:46:14
00
je to mozne, rezal som zatacku okolo stromu na lavej strane trati. a z nicoho nic bum ho a uz to bolo. v druhom kole som uz ten zjazd isiel pomalsie a po pravej strane... ak to tam naozaj dava niekto naschvál tak ho pozdravujem... mam problem sa aj poobliekat
12.06.2016 - 14:22:31
00
Kamarat ho tiez trafil. Tazko povedat ci naschval alebo nahodou tam bol.ja som ho lizol tiez. Na pretekoch v tejto oblasti nic prekvapive. Magorov je ale vsade dost.
12.06.2016 - 15:17:03
00
Nahodou to asi nebude, kedze tam bol viackrat a minimalne v mojom pripade som si isty, ze som ho po mojom pade odpratal.
12.06.2016 - 15:21:23
00
Taký malý postreh z môjho pádu. Bajk ostal naľavo na trase zjazdu a ja som sa váľal v kríkoch. Amnéziu som nemal a čo si spomínam , nikto nezastavil, max so počul, ako za jazdy kričal-i , či som ok. A ja na to , že nie. Ale bajk som si určite zdvíhal a naprával sám. Neležal som tam dlho, ale nejakú minútku som sa spamätával Každý, kto mal drsnejší pád, vie, že každá pomoc v danej chvíli je dobrá! Môžete byť v šoku atď. , takže zranený môže hovoriť "z cesty". Dnes viem, že adrenalín a šok u mňa fungoval. Nechápem, ako som to dal na parkovisko k autu, lebo dnes neviem vstať, ležať...
Pomoc v akejkoľvek núdzi dobre padne!!!
12.06.2016 - 16:02:05
01
ja to iste. nemozem poraiadne chodit,narazeny bedrovy klb, ani sadnut, ani lezat, nedajboze ked si uz lahnem znovu sa postavit lebo nedociahnem na pivo :D z padu si pamatam uplne vsetko akurat som sa zabudol spytat chalaniska, co pri mne zastavil, ako sa vola. a tiez som sa mal ist pozret co ma to tam vlastne zastavilo. vobed ma to nenapadlo...
12.06.2016 - 16:07:56
00
Do budúcna - viac budem makať na výšľapoch , aby bol "čas" na brzdenie pri zjazde ;-) Jazdíme, lebo nás to baví ! :-D
12.06.2016 - 16:19:43
04
Caute.

Vcera som bezal Stefanik Trail. Chcem sa podakovat vsetkym pretekarom ktorych som stretol za ohladuplnost. A samozrejme aj organizatorom a regulovcikom (ktori mali viac prace) velka vdaka :bow:
12.06.2016 - 16:39:03
016
ja to iste. nemozem poraiadne chodit,narazeny bedrovy klb, ani sadnut, ani lezat, nedajboze ked si uz lahnem znovu sa postavit lebo nedociahnem na pivo :D z padu si pamatam uplne vsetko akurat som sa zabudol spytat chalaniska, co pri mne zastavil, ako sa vola. a tiez som sa mal ist pozret co ma to tam vlastne zastavilo. vobed ma to nenapadlo...
Taký malý postreh z môjho pádu. Bajk ostal naľavo na trase zjazdu a ja som sa váľal v kríkoch. Amnéziu som nemal a čo si spomínam , nikto nezastavil, max so počul, ako za jazdy kričal-i , či som ok. A ja na to , že nie. Ale bajk som si určite zdvíhal a naprával sám. Neležal som tam dlho, ale nejakú minútku som sa spamätával Každý, kto mal drsnejší pád, vie, že každá pomoc v danej chvíli je dobrá! Môžete byť v šoku atď. , takže zranený môže hovoriť "z cesty". Dnes viem, že adrenalín a šok u mňa fungoval. Nechápem, ako som to dal na parkovisko k autu, lebo dnes neviem vstať, ležať...
Pomoc v akejkoľvek núdzi dobre padne!!!


Caute chalani. Prajem rychle uzdravenie. Co sa tyka mna, tak som dopadol este relativne dobre. Rozbita prilba zachranila hlavu, najviac si to odnieslo dost narazene rameno a nejake odreniny a modriny to neratam. Ten suchy konar som nastastie v poslednej chvili zbadal a teda sa aj podvedome stihol pripravit na pad do kotrmelca. Preto ta prilba a rameno. Konar som bral priamo cez korunku vidlice. Dnes ked som cistil bajk, tak tam boli presne odreniny do hneda od dreva. Este raz rychlu rekonvalescenciu.
12.06.2016 - 19:15:15
03
Durki napísal:
Caute.

Vcera som bezal Stefanik Trail. Chcem sa podakovat vsetkym pretekarom ktorych som stretol za ohladuplnost. A samozrejme aj organizatorom a regulovcikom (ktori mali viac prace) velka vdaka :bow:


No hlavne klobúk dole pred všetkými Štefánikmi, dať si 140 km behom je proti nášmu vozeniu sa dosť dobré 8)
12.06.2016 - 19:45:42
04
keyboard_arrow_up