Kaktusbike Svätojurský blesk

06.07.2014
4. kolo - Župný pohár
Časovka
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Foto
sorac ale predosle roky boli fotky na istej urovni...toto je horsie ako keby som isiel ja mobilom fotit....
07.07.2013 - 21:21:30
00
Preboha živého, ak sú z pretekov nejaké fotky, tak tí, čo fotia to robia dobrovoľne, vo svojom voľnom čase a fotky ti sprístupnia zadarmo, preto by mi ani vo sne nenapadlo na takéto fotky frflať, nech by boli akejkoľvek kvality. Naopak, za túto činnosť im treba byť vďačný. Prirovnať by sa to dalo povedzme k tomu, ak by ti niekto na maratóne požičal dušu a ty by si mu ju ešte ofrflal, že je ťažká. To sa proste nerobí. Druhýkrát by si už nedostal nič. (maximálne tak po papuli)
Ak pôjdeš niekedy fotiť, buď si istý, že za akúkoľvek tvoju fotku budem vďačný a rozhodne nebudem sám.

Trocha iné je to, samozrejme, pri fotkách, za ktoré sa platí (FaxCopy, Sportograf etc), no ani tam ťa nikto nenúti ich kupovať.
07.07.2013 - 22:21:36
00
probllemm je v tom ze som videl cim ten pan foti...a ked vidis ze ma v rukkach kvalitny fotak...tak cakas kvalitne fotky...ale toto je otras....to je to co mi vadi....
to ci to takto domrsilo zmensenie rozlisenia fotiek...alebo to bolo nesikovnostou fotografa to neviem a preto to neriesim...ale fotky tak ako su su proste kvalitou na tom hodne zle...

a jja som nenapisal ze mi vadi ze sa niekto podujal na to ist fotit...ale len ze mi vadi vysledna kvalita fotiek....prirovnanie s dusou je dost od veci....

dam ti take opacne prirovnanie...dojdeem fotit budem zaostrovat na nieco v popredi a kazdy bajker bude neostra v pozadi potom to upnem a poviem ti co sa ti nelubi sak si na fotke...to ze sa tam poriadne nerozpoznas nieje dolezite....

tie fotky su proste v zlej kvalite to popriet nemozes takze nesuvisiace prirovnania si nehaj....

a mam byt vdacny za fotku na ktorej by som sa teda asi nespoznal kebyze neviem ze to je moj dres?

ak sa kvalita fotiek domrvila lentym ze sa zmensilo ich rozlisenie aby sa vopchali na stranku....v takom pripade by bolo asi rozumnejsie upnut tie fotky niekam kde sa nebudu musiet zmensovat.....picasa web alebo nieco podobne...na stranku dat radsej len par foto a link so vsetkymi fotkami.....
07.07.2013 - 22:40:05
00
Veľmi záleží aj na tom s čím sa fotí. Keď sa fotí kompaktom, tak fotky nebudú nikdy také ako napríklad zrkadlovkou.
07.07.2013 - 22:40:58
00
praveze pan fotil zrkadlovkou....
07.07.2013 - 22:42:25
00
5 fotiek bolo odo mňa a tie určite neboli fotené zrkadlovkou. Boli fotené narýchlo pred štartom (kým mi došla baterka)
Ostatné myslím, že tiež neboli zrkadlovkou (overím si to). V každom prípade sú od pána, ktorý tam nešiel fotiť a fotky urobil navyše.
Vďaka za ne.


Naposledy upravil milsu dňa 07.07.2013 - 23:18:10, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2013 - 22:50:38
00
Mišo, ser na to. Vidím, že nerozumieš tomu, čo som sa ti snažil vysvetliť. Prípadne si niekedy vyskúšaj zobrať fotoaparát a niekde 2 a viac hodín stáť a fotiť. Možno zmeníš názor.

a jja som nenapisal ze mi vadi ze sa niekto podujal na to ist fotit...

No ešte to aby ti vadilo...
07.07.2013 - 23:10:11
00
Ja som si nasiel peknu fotku pri dojazde do ciela, ale ta velkost obrazku je mizerna. Chcelo by to plne rozlisenie..
08.07.2013 - 00:40:48
00
Ja som si nasiel peknu fotku pri dojazde do ciela, ale ta velkost obrazku je mizerna. Chcelo by to plne rozlisenie..


Pokúsim sa dostať k fotkám v plnom rozlíšení, pošli mi prosím do SS o konkrétne ktorú fotku sa jedná.
Ďakujem.
08.07.2013 - 01:40:11
00
praveze pan fotil zrkadlovkou....

misopetrovic, overoval som si to špeciálne kvôli Tebe.
Z fotiek ktoré zverejnil dynatom, nebola ŽIADNA fotená zrkadlovkou. Všetky boli robené malými kompaktami.
08.07.2013 - 11:29:54
00
tak pan co fotil na starte v takom oranzovom tricku mal klasicku velku zrkadlovku....oci mam dobre ;-)
08.07.2013 - 11:53:39
00
Asi by som to nestaval na otazke ci sa fotilo kompaktom alebo zrkadlovkou, dnesne kompakty alebo ultrazoomy robia kvalitne fotky, je pravda ze zrkadlovka je zrkadlovka ale clovek to prakticky nerozozna. Tu to bolo asi fotene v horsom rozliseni alebo tie fotky tak doprasil upload na stranku.
08.07.2013 - 12:29:03
00
podaktorí si mýlia kompakt s vreckovým digitálom.
keď vieš fotiť s kompaktom nepotrebuješ veľkú kravu zrkadlovku.
08.07.2013 - 12:40:02
00
tak pan co fotil na starte v takom oranzovom tricku mal klasicku velku zrkadlovku....oci mam dobre ;-)

Tie fotky nie sú od neho
08.07.2013 - 12:51:30
00
ok ale aj tak ako bolo napisane nadomnou...kompaktomsa da v dnesnej dobe spravit ostry zaber v dobrej kvalite...

sam mam Panasonic Lumix DMC-TZ6 a tych 10megapixelov s Leica optikou robia kvalitne fotky...ano nie take ako zrkadlovka ale staci to...

hento naozaj bud domrsilo zmensovanie rozlisenia alebo upload alebo to bolo fotene cez kalkulacku...
08.07.2013 - 13:26:24
00
keyboard_arrow_up