obcerstvovacky
http://www.maraton.sk/JPG/mapa10.jpg
vo vyskovom profile pre danu trat su napisane na ktorom kilometri su umiestnene
http://www.maraton.sk/mapa.htm
27.08.2010 - 21:41:29
00
skončíme jak pred rokom v Súľove. ber foťák budeme aspoň vytvárať hodnoty.

Hej, hej, berte foťáky, organizátor sa poteší.....potrebuje fotky na propagačné materiály, ale výhradne zadarmo :)
27.08.2010 - 21:52:10
00
No ja som sa uz rozhodol. Bike je neumyty, tretry po vcerajsku uz preschli, na retaz dam trochu prevodoveho oleja (aj tak je to jej posledny vyjazd), prochu sfuknem gumy a zajtra sa stavam na start klasika :sweat: Uz som iba zvedavy, na kolkom kilometri to olutujem :P
27.08.2010 - 23:25:10
00
[quote=""]obcerstvovacky
http://www.maraton.sk/JPG/mapa10.jpg
vo vyskovom profile pre danu trat su napisane na ktorom kilometri su umiestnene
http://www.maraton.sk/mapa.htm[/quote
Super, dik. Som asi ssslepy. :$
28.08.2010 - 00:25:37
00
celu noc neprsalo, rano jemna prehanka, no uvidime :?:
28.08.2010 - 08:17:05
00
Možno Vás okolo 16stej dobehnem pozriet. Kto bude kde. Mišo, Maroš, Andrej hláste sa :) :beer:
28.08.2010 - 09:43:41
00
Akurát som bol pozrieť štart KLASIKA aj 1.občerstvovačku v Omšení.
cca o 11:00 hod. výdatný lejak :rain: v omšeni - taký fantozziho oblak ;) , predpokladám aj v NDCA, kde bol akurát štart BASIC.....lúky pod Baske búdu eňo ňuňo... :y:
Z tých 20 min, čo som bol na obšerstvovačke - 3 pády na asfalte, spiaci regulovčíci :yawn:, odtrhnuté šaltre, prípadne šaltre, ktoré nechceli radiť.
Jožovi z nášho BKL som požičal drevenú paličku na čistenie, poobede si ju idem vyzdvihnúť do cieľa :lol: ...
28.08.2010 - 11:28:40
00
no čo a ako strelci, chváľte sa, píšte recenzie, kritiky. Ja som to zabalil po 26km, kto dal dneska hard je u mňa frajer.
28.08.2010 - 20:02:48
00
Nedošiel (Klasik) :rain: ... vzdal som to v Dolnej Porube...zo 6 pádov, veselo bolo najmä keď som zapikoval do kaluže kde bolo tak 30 centi vody :swear: Šaltre a reťaze sa trhali jedna radosť
28.08.2010 - 20:18:12
00
Tak to bolo najhoršie peklo v mojom živote. Prešiel som síce celého Harda ale už by som sa na to nikdy nedal. Nerozumiem len jednej veci, prečo organizátori označili ten záverečný úsek v lese, nemohli to dať dole po šotolinovej zvážnici, veď vedeli aké bude počasie :shake:
28.08.2010 - 21:25:08
00
:bow: tak to si frajer :D aký si mal čas? výsledkový systém neukazuje

Prílohy:

P8286280_.jpg
P8286280_.jpg 347.18 KiB thumb_up0thumb_down

28.08.2010 - 21:31:17
00
Tak ist dnes Klasika bol fakt dost blby napad :fubar: ale zvladol som to, aj ked mi to trvalo 7h 15min :lol: Nadavat som zacal uz na luke pred Baske, ked sa mi uplne zapchali obe kolesa :envy: Vsak kto tam bol, vie o com hovorim. Cele stupanie na Baske mi potom namotavalo retaz na malej pile, tak to mi tiez dobre brnkalo na nervy :envy: A o useku trate po tretej obcerstvovacke, po tom, co tade presli Basik-aci, radsej nebudem ani pisat, to by nebolo mladezi pristupne :@
Ale prezil som to bez ujmy na zdravi, na zemi som sa ocitol iba 2x, i ked nie raz som mal na male. Biku som sa tiez pekne prihovaral, ze to musi vydrzat, mozno preto ma nesklamal :inlove: Slubil som mu za to novu retaz :rofl:
Co sa tyka organizacie, znaceniu trate a pod., niet co vytykat. Velmi chvalim obcerstvovacky, taky vyber som este nezazil :y: No musim sa aj postazovat, a to na sprchy. Neviem ako to bolo predo mnou, ale ked som tam bol ja asi o 17:30, tak bola iba studena voda, co mi po celom dni na dazdi a blate vobec nezapasovalo.
Este ma napadla jedna vec, nad ktorou by sa mozno tiez oplatilo zamysliet: vzhladom na narocnost trate mohol byt predlzeny vydaj stravy a mozno aj cas tomboly sa mohol o nejaku polhodku posunut, nie kazdemu sa chce stat cely zapraskany od blata v cieli a krmit sa a sledovat tombolu.
Inak vsetko OK, gratulujem vsetkym, ktori prisli do ciela ;) ku skvelemu vysledku
28.08.2010 - 21:54:33
00
Nuž, moje tvrdenie "horšie ako na Podkrkonošskom to nebude" neviem, či sa naplnilo... :lol: Po Porubu OK, "sucho", trochu sprćhlo, no potom po napojení na Basic to bola morda. No a záver od poslednej občerstvovačky... Kopce bežať (prezieravo som si včera namontoval štuple 8) ), lebo buď sa nedali šlapať alebo sa nedali. :D Grip shift neradil, ruky aj gripy totálne zabahnené, tak som pod kopcom zastavil, chytil grip cez dres do ruky a zaradil. :rock: Alebo jednoducho bežal... Zjazdy o držku, zadná brzda je akási zavzdušnená, trvalo 10-15 stlačení, kým sa chytila. Bolo treba ísť opatrne, nedobrzdil by som. No a nič som nevidel na posledných 14km, lebo okuliare boli totálne mokré a blatové, neboli do čoho utrieť (ďakujem regulovčíkom cca 2km od cieľa, ktorí mi poskytli ponožky na ich utretie :D ). Ale neľutujem, že som bol, ako tréning to stálo za to. Ani to počasie nebolo také, ako hlásili. :)
28.08.2010 - 22:34:41
00
vysledky?
28.08.2010 - 22:54:12
00
tiež čakám, možno je ešte niekto na trati, tak ešte neuzavreli vysledkovú listinu ;)
28.08.2010 - 22:57:00
00
keyboard_arrow_up