2 jakub023: davat si 20 min na vitaza...je nezmysel...je rozdiel snad ked stratis 20 min na 2 hodinach alebo na 6...keby si stratil na Hartl 20 min teraz na dubnicaku tak si 2 :rofl: ked uz si to chces davat tak si davaj stratu v % ...zo zvyskom suhlasim...

2 zihadlo 5 ...podla mna by bolo skor cudnejsie keby sa spraval inac...ved je to prirodzene a dobre...cas to pravdepodobne zmeni :) a hlavne ked sa mu do toho zacnu napratavat povinnosti...ach jaj to sa zmenia priority :)
10.09.2009 - 13:30:19
00
ked sa na to pozries z "energetickeho" hladiska - bomby na kratkej trati mozu byt tazsie ako tabacek na dlhej vratane nasledkov na dalsi den...

tiez treba brat do uvahy jeden skromny detail. niektorych jazdit tabacek bavi menej a jazdia to co ich bavi viac.

a niektori si potrebuju hladkat ego vetou "presiel som hard-a/krejzi/whatever" - tri dni nespim...
10.09.2009 - 13:33:19
00
:lol: :x :rock: n" roll
10.09.2009 - 13:37:35
00
ked sa na to pozries z "energetickeho" hladiska - bomby na kratkej trati mozu byt tazsie ako tabacek na dlhej vratane nasledkov na dalsi den...

tiez treba brat do uvahy jeden skromny detail. niektorych jazdit tabacek bavi menej a jazdia to co ich bavi viac.

a niektori si potrebuju hladkat ego vetou "presiel som hard-a/krejzi/whatever" - tri dni nespim...


si myslis ze na dlhej jazdime daky tabacek? Uvod to su bomby, potom uz nie take ale stale sa idu kopce na ANP...samozrejme teraz v dubnici som sa na to vykakal, ak si cital, tak vies preco. Ale ak si pozries moj zaznam z polaru napr. z Oravy kde som skoro povracal :rock: , tak o nejakom tabacku nemoze byt rec :fubar:

Prílohy:

Komentár súboru: Orava....4:41 hod s priemerom 173 (max mam 194 cca)
orava_5.jpg
orava_5.jpg 78.96 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2009 - 14:28:35
00
Ale uzavrime to tym, ze nech si kazdy jazdi co chce, MTB je pekna vec ci uz sa ide 30, 60, alebo 100 km
10.09.2009 - 14:32:42
00
Ale uzavrime to tym, ze nech si kazdy jazdi co chce, MTB je pekna vec ci uz sa ide 30, 60, alebo 100 km


:clap: :clap: :clap:
10.09.2009 - 15:35:05
00
si myslis ze na dlhej jazdime daky tabacek?

no worries, viem ze najsam-fasa maratonci ako ty nie, ale Jakub jasne napisal ze na toto je ochotny sa dat az po 30+ (alebo ako sa obcas v literature pise po 4 sezonach po sebe s minimalnym najazdom 8000km).
tabacek(a energeticka narocnost) som pisal o tych co idu bojovat s limitom a tesit sa z toho ako si nalozili s priemernym tepom 130-140...

s prehladom sa zhodneme na tom ze nech si jazdi kto chce co chce a hlavne co ho bavi viac. porovnavat ale dlhe a kratke maratony -> to iste ako porovnavat maratony a 24H v inom vlakne. 2 rozlisne svety s uplne inou pripravou/treningom...
10.09.2009 - 16:18:51
00
pekne uzavreté.

Azda len zduplujem supermanove slová, aj tým, že minuly rok sme šli az po baske spolu a veruže to boli riadne bomby nie je tak?
10.09.2009 - 17:25:01
00
z tvojho pohladu určite nie, ale skús sa vžiť do kože nás menej zdatných.

pre Zani je to uctihodný výkon (také nikde nič, prázdny bike)
taktiež pre 12r. synátora bol basic enem tak tak a 86 miesto za 3:53. Na malú sračku slušný výkon.

Neviem, možno sa mýlim, ale ty si v 12r. chodil na 100km?


12rocny a presiel basic! tak teda:klobuk dole pri takom povrchu,ktory sa smykal.inak by ma zaujimalo ci bolo vela usekov ktore syn musel tlacit? moj 9rocny bol druhy raz v zivote na baby a bol 6 celkovo. vznikla otazka ci ist baby aj na druhy rok alebo skusit basic. uvidim ako sa bude vykonnostne vyvijat. ale to su dve neporovnatelne trate takze uvidim asi zase baby,dcera 7rocna to isla 1x dosla 35.
10.09.2009 - 20:01:43
00
no worries, viem ze najsam-fasa maratonci ako ty nie, ale Jakub jasne napisal ze na toto je ochotny sa dat az po 30+ (alebo ako sa obcas v literature pise po 4 sezonach po sebe s minimalnym najazdom 8000km).
tabacek(a energeticka narocnost) som pisal o tych co idu bojovat s limitom a tesit sa z toho ako si nalozili s priemernym tepom 130-140...

s prehladom sa zhodneme na tom ze nech si jazdi kto chce co chce a hlavne co ho bavi viac. porovnavat ale dlhe a kratke maratony -> to iste ako porovnavat maratony a 24H v inom vlakne. 2 rozlisne svety s uplne inou pripravou/treningom...


V pohode, ja sa nepovazujem ze nejakeho borca. Su proste ti najlepsi, potom dlha medzera a potom my, co sa im snazime aspon trosku priblizit :) Inak suhlas...

To littlefox: Jasne, minuly rok to bola slusna dupanica a pekny suboj ;)
10.09.2009 - 21:51:44
00
Ale no tak, už to nerozpisujte v tejto téme..včera som si dupol na Baske, trať je úplne bombastická, dohladka vyjazdená stopa správne klopená do zákrut, rýchla a hravá /Kamenné, Grófovec/ Nikde, ani na lúkach pod Baske žiadne blato, keby bol teraz maratón, to by svišťalo :devil: Osobne doporučujem tým čo to majú blízko ísť v sobotu na výlet "po stopách maratónu" ,počasie by malo konečne priať, aj stužky sú ešte povešané na stromoch, tak sa nedá poblúdiť.

PS: Quasko, nešiel si na Orbe smerom k Omšenskej priehrade? cca 18:00?
11.09.2009 - 08:54:39
00
12rocny a presiel basic! tak teda:klobuk dole pri takom povrchu,ktory sa smykal.inak by ma zaujimalo ci bolo vela usekov ktore syn musel tlacit? moj 9rocny bol druhy raz v zivote na baby a bol 6 celkovo. vznikla otazka ci ist baby aj na druhy rok alebo skusit basic. uvidim ako sa bude vykonnostne vyvijat. ale to su dve neporovnatelne trate takze uvidim asi zase baby,dcera 7rocna to isla 1x dosla 35.


schádzal dole aj úseky kde ostatný tlačili. Dole tlačil tuším raz (to aj ja) a hore ... viac šlapal ako tlačil (podstatne viac). inak by sa nedostal na 86 miesto.
velmi mu pomohol nový singel v BA kde sa naučil techniku. ako 10r štartoval na Sv.Jurskom maratone 44km v blate a ... no prežil :wasntme: a odvtedy ho trápim na dlhších tratiach .....
tento rok chodím na maratony ako jeho doprovod, nakolko mamina mu prestáva stíhať.
Neviem kolko má tvoj drobec najazdeného, ale treba vyskúšať napl. Súlov, kde je fajn trať na začiatky. Deti treba na začiatku brzdiť, lebo by najradšej predbehol policajné auto (minulý rok na Baby sa mu to skoro podarilo) a na "dlhšej" trati by mu potom chýbali sily. Dubnica je na 12r asi tak strop a určite by som tam nešiel s mladším z dôvodu technickej vyspelosti.
11.09.2009 - 09:05:39
00
PS: Quasko, nešiel si na Orbe smerom k Omšenskej priehrade? cca 18:00?

jj išiel som si dať cestu lebo zemiakové placky zabiják horskej cyklistiky :rofl:
11.09.2009 - 09:23:49
00
ale quasko, treba poriadne vymastit zaludok pred jazdou nech lepsie spaluje :pizza: :^: ja som dnes dal klobasu a isiel sa vyblaznit do trailov...chvilu som pofucal ale potom to jelo :rofl: ...(sorry OT :lol: )
11.09.2009 - 22:44:10
00
dalsi Dubnicak sa kona 28.augusta 2010.
Uz teraz mozete na maratonskych strankach http://www.maraton.sk zahlasovat za farbu maratonskeho tricka k sestnastemu rocniku
18.10.2009 - 12:57:37
00
keyboard_arrow_up