smola, neumyselne som si skratila trat, vdaka regulcikom..(ako aj dasich xy ludi) viem, ze to nie je fer, no nie je fer ani ked sa clovek strati kvoli nedostatocnemu znaceniu a da si 20 km navyse.. ani v tomto pripade sa vo vysledkovej listine nerobia zmeny.. nejazdim preto, aby som koncila na bedni ale pre nieco ine..


Hmmm, nehovor, ze si si dala 20 km navyse :lol: ak si si vcera vobec 20 km dala 8) alebo si si dala 20 km navyse na Vlko-Hrone? co si sla 3 kola??? :shock:
Skoda, ze som nevedela, ze si to Ty (nepoznala som Ta podla mena), ked sme stali tam, ako sme fotili... By ma zaujimali Tvoje dojmy z trate.
18.05.2008 - 15:37:35
00
Livia neboj, Saldi ta v celkovom hodnoteni serie fakt neohrozi takze body riesis uplne zbytocne. Na bedni nebola, nespravila to naschval, tak wo co go?
18.05.2008 - 15:41:50
00
ja si musim saldi zastat.. vsak ked je to raz na ho**o znacene a ti regulovcici tam niekedy stali ako stlpy a boli tam na nic. mne sa stalo ze som presiel okolo dvoch, ktori sa rozpravali a za chvilu len pocujem - Hej, vrat sa, mal si ist doprava :wink: ja jazdim pre zabavu, ale teda ked uz tam su, nech to robia poriadne. takze ked si niekto omylom skratil trat a neumiestnil sa vdaka tomu o 40 miest vyssie, je mi to uplne jedno, vsak za to nemoze. nie?
18.05.2008 - 15:42:42
00
mimochodom, neviete, ci budu este nejake oficialne fotky okrem tychto?

http://www.katesport.sk/povazska2008/htmldata/page0004.htm[/code]
18.05.2008 - 15:48:00
00
:D Dutchman s ochrankou

www.katesport.sk
18.05.2008 - 15:57:44
00
Ale ved jasneee, pohodaaa :) hlavne ze sme sa stretli - ludia so spolocnym zaujmom a uzili si pekny den... 8)
Ved som napisala, ze snad okrem p. Tarabeka, ktory je tym znamy, si myslim, ze si to nikto neskratil umyselne...
Len pozname sa snad, na co mame a nemame... aj troska sebakriticky. Fakt by ma zaujimalo, kolko mala Saldi km po dojazde... pre zaujimavost.
18.05.2008 - 15:59:48
00
Dutchman nieco vyviedol??? :lol:
18.05.2008 - 16:00:27
00
dutchman ma hlavne na nohach konecne spravne tretry! :wink:
18.05.2008 - 16:10:02
00
ja si musim saldi zastat.. vsak ked je to raz na ho**o znacene a ti regulovcici tam niekedy stali ako stlpy a boli tam na nic. mne sa stalo ze som presiel okolo dvoch, ktori sa rozpravali a za chvilu len pocujem - Hej, vrat sa, mal si ist doprava :wink: ja jazdim pre zabavu, ale teda ked uz tam su, nech to robia poriadne. takze ked si niekto omylom skratil trat a neumiestnil sa vdaka tomu o 40 miest vyssie, je mi to uplne jedno, vsak za to nemoze. nie?


Ked uz je to maraton v serii cyklomaraton, tak by mal splnat urcite podmienky, zakladne zabezpecenie trate nevynimajuc. A je uz jedno ci jazdis pre radost, pre body alebo pre hocico ine.
Zaradenie do serie pritiahlo urcite mnoho novych a platiacich ucastnikov - vacsina z nich jazdi seriu aj pre body, dava to urcity vyzsi vyznam / zmysel celemu snazeniu. A preto ked sa vyskytne takato akcia co celu uroven degraduje, tak to cloveka potom na****.
18.05.2008 - 16:21:48
00

Ked uz je to maraton v serii cyklomaraton, tak by mal splnat urcite podmienky, zakladne zabezpecenie trate nevynimajuc. A je uz jedno ci jazdis pre radost, pre body alebo pre hocico ine.
Zaradenie do serie pritiahlo urcite mnoho novych a platiacich ucastnikov - vacsina z nich jazdi seriu aj pre body, dava to urcity vyzsi vyznam / zmysel celemu snazeniu. A preto ked sa vyskytne takato akcia co celu uroven degraduje, tak to cloveka potom na****.


s tym presne suhlasim. ale nemoze sa nikto hnevat na nu ale skor na organizatorov. Vies, ja sa na to pozeram inak. Ale chapem zase aj ludi, ktorych to stve, pretoze tam prisli dosiahnut nejake vysledky. Je pravda, ze ked to uz je niekde zaradene, tak to ma mat aj prislusnu uroven a splnat nejake standardy. Dufam, ze tento rok sa ukazali chyby a do buduceho roka sa to napravi. Ja pojdem :lol:
18.05.2008 - 16:26:41
00
chybalo mi 5 km, no na tomto maratone clovek nevedel kde je start, presne po jednom km od startu som si vymazala prejdenu vzdialenost, no neskor som sa dozvedela, ze start bol vlastne uz od zaciatku.. vcera som nepozerala vysledkovu listinu, dozvedela som sa o tom od niekoho ineho.. . ja sa naozaj nechcem a nepotrebujem s nikym dotahovat o body, o ktore mi nejde.. presla som kontrolami a teda mi to uznali. o.i. napisala som riaditelovi preteku, cakam jeho odpoved..
18.05.2008 - 17:01:15
00
Suhlasim s tym ze cela akcia bola trocha odflaknuta. Vsade by sa dalo polepsit, najme v pritomnosti hajzlov :D to bola taka mala achylova pata.

Bohuzial sa musime na to pozerat aj trocha pragmatickejsie a analyzovat to cele z hladiska komercnosti a bussinesu.

Kde na slovensku mas naku akciu ktorej sa ucastni viacej ako 350 - 400 ludi co v ziadnom pripade nemoze celkovo pokryt naklady na organizaciu a zabezpecenie vsetkych nalezitosti plus slovaci maju vo zvyku dreptat na vsetko, nehovoriac o tom ze scasti k tomu vzdy prispievaju rady nedisciplynovanch jazdcov ktory sa doslova vrhaly doprotismeru :D medzi kamiony autobusy a ine speciality a kusy.

Co je bohuzial na slovensku pravda je to ze este stale neekzistuje ake take povedomie o podpore zo strany podnikania, takze fundrasing sa tymto stava neskutocne namahavy a osemetny. Lebo sak vsade kam prides to je len preco a naco a co nam to prinesie, no proste ziadne verejne dobro sa nekona.

Preto sklanam respekt pred organizatormy ze sa do toho vobec dali a rozhodne by som to neoznacil ako fiasko ba prave naopak je to skvela prilezitost na to aby sa odhalili nedostatky a dobuducna sa odstranili ak teda nasimi slovenskymi pindami a dreptami uplne nedemotivujeme organizatorov od dalsej snahy udrzat SR v pohybe a neobeznu.

Este nieco je uz niekde online vysledkova listina?
18.05.2008 - 17:08:57
00
http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2008/mtbcup/povazsky/
18.05.2008 - 17:16:47
00
o.i. napisala som riaditelovi preteku, cakam jeho odpoved..


Saldi, akoze kasli na to :wink: mne fakt nejde o to, aby Ta diskvalifikovali alebo nieco podobne... a nejde mi ani to, aby som ja mala o 5 alebo 10 bodov viac... :twisted:
18.05.2008 - 17:22:49
00
Ako asi drviva vacsina tu pritomnych prispievatelov som vdacny za kazdy maraton. Avsak mnohe z nich uz to tahaju peknych par rokov a myslim ze latka urovne je polozena dost vysoko. Ani tento maraton nie je ziadny novacik a preto je kritika namieste podla mna. To ze sa sponzori nehrnu nie je ziadna novinka, ale ak by som ja osobne prisiel ako sponzor a nemal sa ani kde osprchovat prip. umyt bike, tak by som si nabuduce rozmyslel kam svoje peniaze investujem.
18.05.2008 - 17:35:16
00
keyboard_arrow_up