Kráľovský MTB maratón

01.09.2012
12. kolo - Cyklomaratónska séria
6. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Granč - Petrovce (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Čaute bajkeri, bajkerky a bajkerčatá!

Sezóna je v plnom prúde a je preto najvyšší čas, aby sme sa pripomenuli :) . Do štartu Kráľovského MTB maratónu zostáva 72 dní - štartujeme v sobotu, 1. septembra 2012. Miesto zostáva nezmenené - Granč Petrovce.

Čo bude nové? Asi najvýznamnejšou zmenou je trať. Základ sme ponechali, pridali sme nové singláče a otočili sme smer pretekov. Oboje určite prispeje k ešte lepším zážitkom z maratónu. Ďalšie informácie budeme dávkovať postupne. :y:

Rád by som tiež oznámil, že prihlasovanie je spustené!!! Tak ako je to zvykom, pri skorej registrácii máte možnosť využiť zvýhodnené štartovné. V tomto roku je to do konca júna.

Viac informácií sa dozviete na našom webe - http://www.kralovskymaraton.sk.

Vidíme sa v sobotu, 1. septembra 2012!

Pegas
20.06.2012 - 08:39:47
00
Základ sme ponechali, pridali sme nové singláče a otočili sme smer pretekov.


Znamena to, ze ten zjazd zo Slubice sa teraz pojde smerom hore? :o


Naposledy upravil yojo dňa 21.06.2012 - 12:00:40, celkovo upravené 1 krát.

20.06.2012 - 21:22:05
00
zjazd zo Slubice sa teraz smerom hore?

to sa nasmejeme :lol:
(prihlásený a platba poslaná)
20.06.2012 - 21:28:52
00
Ahojte,

opačne neznamená, že sa pôjde presne tak ako v roku 2011 (letné horúčavy nám zatiaľ nepoškodili hardvér :D ). Opačne znamená, že najprv sa pôjde na Sľubicu a potom ..., ale to by som už prezradil čerešničky na torte. Všetko sa dozviete už čoskoro.

Čo sa týka prejazdu hradom, je to neustále hádzanie polien pod nohy a boj s obrovskou neochotou. Minulý rok to Marián vyriešil, ale stálo ho to strašne veľa úsilia. Preto sa rozhodol tento rok svoju energiu venovať riešeniu trate ako celku. Bude určite viac singlov (nejakú ochutnávku dáme aj na web - videjko).

Už teraz Vám môžem prezradiť, že na dlhej trati dostane 40 pretekárov bundy. Design dolaďujeme a bude zverejnený na našom webe.

Takže trénujte, pretože čerešničky budú šťavnaté ešte aj 1. septembra!!! :devil:

Pegas
26.06.2012 - 08:46:32
00
Tiez som uz zaplatil na 4 roky dopredy :D
07.07.2012 - 07:30:01
00
Kedy budu konecne mapy? uz sa neviem dockat obkukavanim a rozmyslanim kde ako budem nadavat.
01.08.2012 - 22:00:41
00
Ahoj,

čas Kráľovského MTB maratónu sa blíži a preto by som rád pripomenul dve dôležité informácie a oznámil Vám zaujímavú novinku.

1. Mapy tratí 5. ročníka spolu s profilmi sú už na našom webe http://www.kralovskymaraton.sk/trasy.html.

2. Prihlásiť sa za zľavnené štartovné (18 EUR) je možné už len niekoľko dní - do 19.08.2012.

NOVINKA - Tričká s vlastnou fotografiou
V roku 2012 dostanú účastníci Kráľovského MTB maratónu originálny suvenír - maratónske tričko s vlastnou fotografiou z pretekov!!! :)
Personalizovaný dizajn trička dostane automaticky každý účastník maratónu, ktorý sa prihlási (a uhradí štartovné) do 19.08.2012. Personalizácia trička je v cene štartovného.

www.kralovskymaraton.sk

Veríme, že okrem nádherného prostredia a skvelého zážitku z bajokvačky Vás potešíme aj touto jedinečnou spomienkou. Viac informácií k novinke sa dozviete už čoskoro!

Pegas
11.08.2012 - 16:48:18
00
Vďaka pohotovej reakcii redakcie :y: mtbiker som už späť so sľúbenými informáciami k našej novinke.

Viac informácií k pamätným tričkám s fotografiou z Kráľovského MTB maratónu nájdete na http://www.mtbiker.sk/clanky/5518/kralovsky-mtb-maraton-2012.-pamatne-tricko..html

Pegas
11.08.2012 - 21:49:36
00
Velmi pekne prekvapenie, oto viac sa tesim a dufam v dobru fotku :-D
11.08.2012 - 22:05:06
00
Nápad je to samozrejme dobrý, :y: ale nosiť na tričku fotku samého seba mi príde také narcistické :-)
13.08.2012 - 22:45:17
00
Nápad je to samozrejme dobrý, :y: ale nosiť na tričku fotku samého seba mi príde také narcistické :-)


Iste, chápem, je to vec názoru. Práve preto sme na vyššie uvedenej linke dali ako alternatívu možnosť mať na tričku grafiku z nášho plagátu:

"Pre pretekárov, ktorí nemajú záujem o svoju fotografiu na tričku, existuje variant s kolorovanou fotografiou cyklistu, ktorú poznáte z našich letákov, plagátov a skúšobných tričiek."

Pegas
14.08.2012 - 07:33:21
00
Fesaci, neda mi priliat trocha oleja do ohna.

Nakolko mam nejaku tu ucast v organizacnom teame, a Kralovsky som absolvoval po minule rocniky ako jazdec aj ako tratovy "znacic", tak mozem reportovat nejake tie zmeny k lepsiemu.

Stale sa snazime o "MTB" pretek. Najma pridavanim singloveho jazdenia a zmensovanim podielu sotoliny a asfaltu.
Samozrejme je na vas prist, pojazdit a okomentovat ci sa vam paci alebo nie :)

Dalej mame operacnu jednotku ktora pripravuje single na nadhernej lokalite Dreveniku, ocakavame skutocnu perlu trate. Ide o naprosto utajeny projekt, takze sa nechajte prekvapit co nas kolega s paskami a znackami vymysli. Ale podla toho co som videl v priprave, bude to super!

A ako ceresnicku na torte sa moze vasa usmiata/strhana tvar stat hlavnou featurou tricka na pamiatku.

Takze veselo do toho, pytajte sa, dobiedzajte, a najma sa zastavte 1 septembra v Granc Petrovciach.
14.08.2012 - 10:22:48
00
kurňa ten profil dlhej vyzerá šmakovo...len škoda, že budem mimo...
14.08.2012 - 10:43:07
00
Budeme dufat ze dovolenku presunies na vhodnejsi termin :D Alebo je v tom nejaky koncert?
14.08.2012 - 11:04:21
00
V sobotu sa chystame s manzelkou na prejazd trate 50-tky. Manzelka by chcela ist na 50-tku len sa obava zjazdu zo Slubice, tak to ideme obzriet. Dufam, ze to nedopadne ako na Salzkammergute. Bodlo by ale gpx-ko. Neprida sa niekto? Tempo bude pohodove - vyletnicke.
17.08.2012 - 08:40:13
00
keyboard_arrow_up