Kráľovský MTB maratón

21.08.2010
12. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Granč-Petrovce (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (22)
coyotedragoon17drotarhajtmanJaniakjaro180jfabkirilakkomajodirgaManiacmaparmartin81martinko76mato687pepo1796petreRaBarichardlestevolcthomashko2tritol
http://picasaweb.google.sk/113830634952604696826/Kralovsky2010?authkey=Gv1sRgCMOXmK261bKengE#

amatermobilfoto
23.08.2010 - 10:36:48
00
táto je najlepšia :lol:

lh3.ggpht.com
23.08.2010 - 10:43:16
00
Bol to pretek zo všetkým čo má byť, krásne počasie, pekná trať, dobré značenie a regulovčíci, občerstvovačky postačujúce. Trošku mi vadili tie opravy vyhodnotenia, dokonca zabudnutie jednej kategórie. Možno má v tom prsty aj moderátor, 8) keby mal prehľad o všetkých vekových kategoriach nemuselo sa to stať. Je ešte mladý, viac ho zaujímali "Dámy" ako postarší cyklisti. Kladne hodnotím aj rýchly zásah zdravotníkov, keď odpadol jeden biker v rade na sprchu. Ďakujem organizátorom za toto podujatie rád sa sem vrátim aj o rok.
Ešte malý dodatok, ľutujem, že po skončení tomboly a ďakovaní hlavného organizátora sme skoro všetci odišli, mali sme vstať a potleskom poďakovať mi organizátorom, čo Vy na to bikeri, skúsime to o rok ?
23.08.2010 - 11:22:32
00
:clap: na konci som sa nezucastnila, ale DAKUJEM aspon takto organizatorom za pekny zazitok :y:
23.08.2010 - 11:34:59
00
Ked uz ludia frflu na vyhru a aj na text co spieva kapela, tak nastava cas na zamyslenie. Asi treba ale s kritikou a zamyslanim sa zacat v takom pripade od seba a nie od organizatora. Ja som zazil aj maratony, kde bola tombola hotova po rozdani cca 5-7 cien. Kazda cena sa pocita - ked nevyuzije vyherca, moze darovat niekomu, koho to potesi. Ale asi kazdy na to pozerame inak. Ja hlavne ocenujem, ze sa organizator snazi zabezpecit co najviac cien a to nie je jednoduche. A aj ked tvrde nepijem, tak by vyhra niekoho potesila - vedel by som hned, komu taku flasu darovat.


Pozri, povedal som, ze flasa potesila.O to viac, ze som doteraz nic nevyhral.Tiez som nepovedal, ze neviem co s nou.Nikdy som nezhanal ceny do tomboly ako organizator a myslim, ze na Slovesnku to asi nebude nic zabavne.Ale z principu...za skoro 60eur mohol byt v tombole aj pekny dres, nie?
A za mlokmi si stojim, viaceri bikeri si radsej isli sadnut do podniku mimo arealu, ako pocuvat ten intelektualny humor.
Koncim.A opakujem, tesim sa o rok.
23.08.2010 - 12:57:35
00
tak to máš mylnú predstavu, že dostaneš od sponzora 60€ a kúpiš za to do tomboly čo chceš. Takto to nefunguje... :shake:
23.08.2010 - 13:02:35
00
Myslel som to tak, ze by som loboval u firiem,kt maju nieco s cyklistikou.
23.08.2010 - 13:21:35
00
Ale z principu...za skoro 60eur mohol byt v tombole aj pekny dres, nie?


S tými cenami do tomboly je to presne ako píše hajtman, málokto má také šťastie, že sa mu nahrnú sponzori výlučne z oblasti distribúcie MTB, cyklooblečenia, prípadne iného športovo orientovaného nádobíčka (my sme napr. na pretekoch mali ako jednu z hlavných cien farebnú tlačiareň, čiže tiež nie zrovna cyklistický darček). Osobne mi tie ceny od regionálneho liehovaru pripadali celkom OK, bol to partner podujatia a osobne som si nevšimol žiadne pobúrenie kvôli niekoľkým luxusným výrobkom v tombole. Väčší rozruch a pekných pár prehltnutí nasucho (hlavne u rodičov s účastníkmi BKR) vyvolávali niektoré hlášky z kategórie "o divých sviniach, žaluďoch a nudapláži" :?: ...

P.S.: Pekné dresy inak v tombole boli, napr. dvaja výhercovia sedeli vedľa mňa a mali okrem výhry bonus aj v tom, že sedela veľkosť.
23.08.2010 - 13:29:08
00
mysho, ja som nereagoval primarne na Teba, ale na Ledaviho.
23.08.2010 - 13:39:45
00
Ved jasne, zazil som uz aj rebriky a kalkulacky v tombole :) A mna osobne alkohol nepoburuje :) len mi skratka prislo zvlastne na sportovej akcii davat alkohol. Ale zase nie je to jablckove na ozieranie, je to tak na oslavu ;)
Jezus: oki
23.08.2010 - 13:41:43
00
Kráľovský maratón je podla mna jeden z najlepších
organizátorovi si myslím není čo vytknúť
zorganizoval 3 trate z všetkými kategóriami + pre deti
trať bola dobre označená
aj občerstvovačky boli dobre vyzbrojenie ot mysli aš po ovocie čo bi som privítal bolo na 25km aspoň jedna občerstvovačka z vodov na nejakom 12km pre deti čo išli lebo oni si ešte nevedia rozdeliť fľašu aby im to vyšlo do občerstvovačky ktorá bola skoro pred koncom asi na 20km

jedno čo bi sa mohlo nabudúci rok zlepšiť aby išla tepla voda sprchách

a ku cenám myslím si že sú dobre, fľaška vodky veť cena sa dá vymeniť z niekým iným alebo dá sa niekomu podarovať
minuli rok som vyhral cenu v tombole zlaty bazant a bol som rat že som dačo vyhral hoci ja nosím trička vo veľkostí M a tam boli vo veľkostí XL
A hlavná cena v tombole nemala chybu let vrtuľníkom :y: :clap:

teším sa na 4 ročník :)
23.08.2010 - 14:16:04
00
no už aby začala škola :tmi:
23.08.2010 - 14:18:31
00
myscho
ket si to tak vezmeme na športovom podujatí sa čapovalo pivo vet to je tiež alkohol
23.08.2010 - 14:26:58
00
Bol som na všetkých troch ročníkoch aj ako Lakko napísal, tak tento sa mi páčil asi najmenej.
Nie že by som bol nejaký zhýčkaný, ale štart pod hradom sa mi páčil viac, bolo viac miesta, nebolo to také stiesnené. Aj trať z minulých rokov sa mi pozdávala viac, teraz to bolo také hore dole. Ale ako som čítal, asi to nebolo len z vôle organizátora, preto len takýto postreh.

Čo sa mi však ozaj nepáčilo bolo značenie na zjazde zo Sľubice pred odbočkou na singel, ktorý som v tej rýchlosti netrafil (a nebol som jediný) a po pamäti išiel do Dúbravy, kde som zahučal do voľných kameňov, čo si odnieslo koleno a lakeť. ;(

Ale prídem aj na budúce...
23.08.2010 - 14:44:15
00
Mnohych z vas teda vobec nechapem :tmi: O co vam vlastne ide. O sport alebo o igelitky a darceky v tombole ? Nechodze na preteky a za usetrene eura si v Lidli kupte co sa vam paci. Ja som na tomto preteku bol druhy krat. A prvy krat som startoval na dlhej. Niesom ziadny dupac ale chcel som to jednoducho skusit. K preteku a organizacii. Prezentoval a platil som rano pred pretekom. Uplne bez problemu dokonca aj vydavok z 50 € mi pani vydala zo svojej penazenky. K trati nemam namietky akurat ma mrzelo ze sa vzdy najde nejaka svian co si z nas robi prdel a otocila nam sipky pri prechode zo zvaznice na singel niekde na Branisku. Tak sme si zabehli asi 8 bikeri a ked sme sa vratili spet uz bola otocna skoro do povodneho smeru. Inac trat som si uzil od zaciatku az do konca. Mal som iba jedinu krizu a to od startu az po ciel :rofl: Zakernosti typu narocny zjazd zo Slubice a nasledna stojka ma pobavili :lol: Dosiel som ani neviem ako a stihol som vsetko, zimnu vodu v sprche, zvysok gulasu, tombolu som sledoval v sprche :lol: Ja to hodnotim za 1. Drobne moje namietky nemaju ziadnu vahu preto ich ani nebudem spominat. Bola to zabava :y:
23.08.2010 - 14:49:34
00
keyboard_arrow_up