kadial ze sa to zmeni?
a kde to zalial vapnom, vsak v sobotu sme to cele presli a az na ten usek pod lanopasom sa dalo vsetko prejst...
snad to do soboty vyschne
26.05.2008 - 17:35:21
00
kua, však v tej jame pod lanodráhou bolo tak 20 cm blata, som si musel zašpiniť Sidi :evil: :evil:
26.05.2008 - 18:09:39
00
dnes som tdial šiel a je to pekne zablatené no už je tam ako tak prešlapaná koľaj :wink:
26.05.2008 - 21:23:25
00
dnes som tdial šiel a je to pekne zablatené no už je tam ako tak prešlapaná koľaj :wink:


Cawko. A chystas sa este tento tyzden prejst tu trat? Rad by som si ju siel tiež pozriet... :roll:
26.05.2008 - 21:28:36
00
neviem či mi vyjde čas možno vo štvrtok no neviem či už nedám dvojdňovú pauzu alebo tak 20 km max aby som bol v sobotu plnej sile :wink:
26.05.2008 - 21:33:17
00
caw jaro no uz 2 dni po sebe davam mediano no ale zda sa mi ze som dost pomaly :( aky by mal byt asi priemerny cas ? :wink:

Filip som rád, že si na trati MEDIANO už 2 dni, Lapierrovi, ak si čítal jeho príspevok vyššie, to trvá do 2 hodín :D :P :lol: .

Dnes som bol pozrieť trať. Dal som Ža - vodné dielo - MEDIANO - a späť, spolu zhruba 55 km. Kvalita povrchu je výýýbornááá. Dalo sa "driapať" aj zjazdovkou nad Višňovým a zo Sedla Javorina na Saračníky. MEDIANO je kompletne prejazdné, až na strom pri objazde Hoblíka v smere do Sedla Javorina. "Dobráci" :evil: ho posunuli do cesty tak, že rýchla skupinka bikerov ho neobíde, sám áno. Nebolo v mojich silách ho posunúť alebo odstrániť :cry: . Našiel som fotku z tréningu, je to kúsok ďalej po vstupe do lesa. Lanodráhu som obišiel ako som písal v príspevku vyššie.

Charlie, testoval som nový cyklopočítač CICLO CM 4,3A s výškomerom o ktorom som Ti písal pred časom - komfort, paráda a konečne som sa "odstrihol"...

Prílohy:

Trasa vedie rovno, neodbočovať ! Kopti a jeho defekt.jpg
Trasa vedie rovno, neodbočovať ! Kopti a jeho defekt.jpg 273.38 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2008 - 22:23:58
00
Takže ako som slúbil o zmene na posledných kilometroch. Trasa prejde od Strečna štandartne až po poslednú lúku pred lanopasom sa nepôjde dolava hore k lanopasu ale do prava dole lúkou / zatiaľ je tam vysoká trava ale bude sa to zajtra kosiť/ , ktorá je dlha 800 metrov. Na konci lúky v miestach kde lanopás ide do zeme prejdeme na starú cestu do ľava a odtiaľ prepojovacou asfaltkou do Straňav okolo kúpaliska hore dedinou až do cieľa. Mapu dodám v priebehu dňa.
27.05.2008 - 09:03:50
00
MEDIANO je kompletne prejazdné, až na strom pri objazde Hoblíka v smere do Sedla Javorina. "Dobráci" :evil: ho posunuli do cesty tak, že rýchla skupinka bikerov ho neobíde, sám áno. Nebolo v mojich silách ho posunúť alebo odstrániť :cry: . Našiel som fotku z tréningu, je to kúsok ďalej po vstupe do lesa. Lanodráhu som obišiel ako som písal v príspevku vyššie.

no zajtra sa na tu trasu chystame aj my. Ide s nami aj lesny vyprostovaci stroj BERCO. on mozno ten strom odstrani. ak nebude vacsi ako ten buk co odnasa na jednej fotke v teme foto z vyjazdov.
27.05.2008 - 11:54:23
00
Neviete kedy sa ide znacit trat? :?:
27.05.2008 - 21:22:56
00
Takže ako som slúbil o zmene na posledných kilometroch. Trasa prejde od Strečna štandartne až po poslednú lúku pred lanopasom sa nepôjde dolava hore k lanopasu ale do prava dole lúkou / zatiaľ je tam vysoká trava ale bude sa to zajtra kosiť/ , ktorá je dlha 800 metrov. Na konci lúky v miestach kde lanopás ide do zeme prejdeme na starú cestu do ľava a odtiaľ prepojovacou asfaltkou do Straňav okolo kúpaliska hore dedinou až do cieľa. Mapu dodám v priebehu dňa.

Našiel som fotku, ktorú popíšem, fotené je proti smeru jazdy: trasou zo Strečna prichádzame okrajom lesa, tam kde je na fotke sneh, presne v strede. Pôvodne sa malo ísť smerom ku mne a obchádzali sa vpravo modro-biele tyčky a na konci lúky je zjazd pod lanodráhu. Tento úsek a pokračovanie sú zrušené, viď vyššie vo fóre. Ako píše Terry malo by sa ísť od miesta, kde je v strede sneh vľavo a vodorovne lúkou popri stromoch a kríkoch. Lanodráhu nevidno, ale je takmer rovnobežne s ľavým okrajom fotky.

Prílohy:

Zo Strečna k lanodráhe.jpg
Zo Strečna k lanodráhe.jpg 143.75 KiB thumb_up0thumb_down

27.05.2008 - 21:33:27
00
Neviete kedy sa ide znacit trat? :?:

Mňa na trase BRUTALE a MEDIANO nájdeš zajtra v stredu asi od 11. do 15. hodiny.

Dávam všetkým bikerom na vedomie, že mi môžu cez deň zavolať ohľadom smerovania všetkých trás na číslo 0915 910 899. Občas hneď nezdvihnem, ako sa to stalo, keď volala Lulu, ale keď som z vaku vylovil mobil, tak som jej spätne zavolal. Popis tratí a 46 fotiek BRUTALE a MEDIANO je na stránke www.cyklo-pozitiv.sk v časti POPIS TRATÍ :!: :idea: :arrow: .
27.05.2008 - 21:59:21
00
uff teda to to je jediny maraton kde je znacenie tak detailne spracovane sice je to sice pekne ale aby aj trasa bola pekne v lese oznacena :-D lebo inak su mi tie foto na jednu vec...
27.05.2008 - 22:09:25
00
uff teda to to je jediny maraton kde je znacenie tak detailne spracovane sice je to sice pekne ale aby aj trasa bola pekne v lese oznacena :-D lebo inak su mi tie foto na jednu vec...


Ole, garantujem ti ze na trati bude 60 tratovych komisarov, okolo 5 kilometrov cerveno-bielej vystraznej pasky a asi tak 100 roznych vystraznych, smerovych alebo inych znaciek. O Vasu bezpecnost a jednoduchy prejazd bez akychkolvek komplikacii sme sa postarali. A to nehovorim o niekolkych zdravotakov ci doktorov plus niekolkych clenov poriadkovych sluzieb (policia, hasicsky zbor) a inych bezpecnostnych prostriedkov...
Mozes kludne spat a tesit sa na skvely zazitok.
Jedina krv ktoru uvidime na trati je ta ktoru budete potit...


Naposledy upravil yombayz dňa 27.05.2008 - 22:26:05, celkovo upravené 1 krát.

27.05.2008 - 22:21:50
00
uff teda to to je jediny maraton kde je znacenie tak detailne spracovane sice je to sice pekne ale aby aj trasa bola pekne v lese oznacena :-D lebo inak su mi tie foto na jednu vec...

Ďakujem za pochvalu, makal som na tom od zimy takmer doteraz / preto tie fotky so snehom / + robili sa spoločné tréningy po trasách.

Ja osobne za značenie neručím, ale keby som bol taký dobrý ako ty, tak by sme to spolu "prefrčali" bez problémov aj bez značenia :D . Myslím si, že chalani odvedú poctivú robotu v značení a v kontrole pred pretekom.
27.05.2008 - 22:23:28
00
Ďakujem za pochvalu, makal som na tom od zimy takmer doteraz / preto tie fotky so snehom / + robili sa spoločné tréningy po trasách.

Ja osobne za značenie neručím, ale keby som bol taký dobrý ako ty, tak by sme to spolu "prefrčali" bez problémov aj bez značenia :D . Myslím si, že chalani odvedú poctivú robotu v značení a v kontrole pred pretekom.


Diky za doveru jarko... To si pis ze odvedieme tu najlepsiu robotu...
27.05.2008 - 22:27:50
00
keyboard_arrow_up