Terry, keď si mi to včera zavolal, tak som bol nad vlekmi vo Višňovskej doline a chcel som prebebehnúť na biku "mokrú" 30 km trasu MEDIANO. Po tejto správe som to išiel rozdýchať a začal som hľadať nové cyklocestičky z Višňovskej do Turskej doliny pre možné nové trasy pre budúci pretek. Áno našiel som!
Keďže Tvoja správa mi vŕtala v hlave, išiel som sa pozrieť za Stráňavy a nájsť bikerskú cestičku medzi Strečnom a Stráňavami. A opäť som našiel!
A vedie cez pozemok, kde majiteľ bol "normálny", dalo by sa povedať až milý a nechal mi na lístku meno a telefón s tým, že bezproblémov nás tade pustí. S dobrým pocitom som špinavý a zablatený frčal domov a dotočil okolo vodného diela 50 km. Cyklo-pozitívne naladených bikerov nič nezlomí 8) :wink: :D
23.05.2008 - 09:55:58
00
Vidim, ze ste tuto krizovu situaciu zvladli na vybornu - verim, ze tych par 100 metrov navyse nebude nikomu vadit :wink:
23.05.2008 - 13:25:21
00
ty kokso, kvôli 10tim metrom strúhať frajera, hmmm. to musí byť super človek (firma). taký kamarátsky týpek. :shock:

ešte že nieje (sú) vlastníkom celej Fatry! :roll:
23.05.2008 - 15:14:06
00
Nemôžeme sklamať tých doteraz 236 prihlásených bikerov! Viem, že ešte Peťo Bugáň má iné ďalšie alternatívne riešenie. A ak sa zmení istá časť trate pod Strečnom, tak Jožko Očenáš a spol bude veľmi veľmi spokojný :D . Nechajme rozhodnutie na Terryho, možné riešenia má a dá nám všetkým vedieť :idea: .

Prílohy:

Moje najpeknejšie miesto na trase - brod medzi Stránskym a Višňovým.jpg
Moje najpeknejšie miesto na trase - brod medzi Stránskym a Višňovým.jpg 256.91 KiB thumb_up0thumb_down

23.05.2008 - 15:41:54
00
dnes som bol skúsiť v zhruba akom čase sa pôjde trasa Mediano štrtoval som o 16:00 zo Stráňav odhadujem čas na trati tak od 1:45 do 2:00 nakoľko som chytil dole z Javoriny do Strečna dva defekty a nepokračoval som už do Stráňav ... trasa je pomerne suchá zo začiatku medzi Stráňavami a Višňovým sú kaluže cez celú cestu noo predpokladám ak nebude pršať o týžden bude sucho
24.05.2008 - 19:32:22
00
Ahoj!
Este sice neviem ako sa budem citit po maratone v Partizanskom, ale rad by som si presiel cast trate BRUTALE medzi Vrutkami a Saračníkmi túto nedeľu 25.5. 2008. Kto by sa pridal? Ja pojdem samozrejme zo Žilinskej strany a na 99% pohodove tempo, ak vobec telo a bicykel dovoli.


Ahoj! Takže sa musím ospravedlniť, zajtra sa len vyjazdím na cesťáku. Ďakujem za pochopenie. :wink:
24.05.2008 - 19:58:41
00
dnes som bol skúsiť v zhruba akom čase sa pôjde trasa Mediano štrtoval som o 16:00 zo Stráňav odhadujem čas na trati tak od 1:45 do 2:00 nakoľko som chytil dole z Javoriny do Strečna dva defekty a nepokračoval som už do Stráňav ... trasa je pomerne suchá zo začiatku medzi Stráňavami a Višňovým sú kaluže cez celú cestu noo predpokladám ak nebude pršať o týžden bude sucho


A to ma nevieš zavolať :lol: :lol: ... Ja este doteraz v ôbec neviem kade ide trať. No ale nevadí.. Uvidíme v sobotu. Nechám to na náhodu. :? 8)
25.05.2008 - 19:11:46
00
A to ma nevieš zavolať :lol: :lol: ... Ja este doteraz v ôbec neviem kade ide trať. No ale nevadí.. Uvidíme v sobotu. Nechám to na náhodu. :? 8)


hmmm, no na pokeci ten popis trasy určite nebude, ale čo takto skúsiť prečítať zopár strán tejto témy, príp. www.cyklo-pozitiv.sk :roll:
25.05.2008 - 19:19:45
00

hmmm, no na pokeci ten popis trasy určite nebude, ale čo takto skúsiť prečítať zopár strán tejto témy, príp. www.cyklo-pozitiv.sk :roll:


no tam som bol ale rad by som si to isiel prejst aj na biku. Tak si to isto lepsie omrknem ako z niakeho navodu :lol: . A to tam ani moc nepoznam tak preto by som si tod pozrel. :lol: :lol:
25.05.2008 - 19:35:22
00
pls, ako bude značená trať....+nejaké "kritické" useky v rámci "zlého" odbočenia? dakujem
25.05.2008 - 20:27:59
00
pls, ako bude značená trať....+nejaké "kritické" useky v rámci "zlého" odbočenia? dakujem

Bikeri, všetko máte na stránke cyklopizitívu v časti POPIS TRATÍ v textovej a fotografickej forme :!: :idea: :arrow: Trasa BRUTALE je tam kompletne spracovaná na 46 fotkách, MEDIANO je to isté, len vynecháte časť smerom Saračníky, Vrútky, Martinské hole a 6 obrázkov č. 28xy 8) .
25.05.2008 - 20:48:30
00
Bikeri, všetko máte na stránke cyklopizitívu v časti POPIS TRATÍ v textovej a fotografickej forme :!: :idea: :arrow: Trasa BRUTALE je tam kompletne spracovaná na 46 fotkách, MEDIANO je to isté, len vynecháte časť smerom Saračníky, Vrútky, Martinské hole a 6 obrázkov č. 28xy 8) .

Dakujem ze si za mna prevzal debatu ale venoval som sa hlavne novemu useku kvoli tomu debilovi čo nam to zamietol ... A to ste ešte nevideli že on na tom zakazanom useku dal do toho prejazdu hromadu vapna a zalial to vodou. Takže huráááá na hory. Všetko je OK len musíme vykosiť cca 1km zjazdu po lúke. Cela trasa Brutale ako aj Mediale sa predlžila presne 1,520 metra.... Dúfam že aspoň za týchto blbcov čo nám skalili plány výjde počasie... Takže nezabudnúť plavky a biky a všetci hurá do Stráňav..... Termálne kúpalisko bude všetkým bikerom k dispozícii grátis...


Naposledy upravil Terry dňa 26.05.2008 - 07:42:45, celkovo upravené 1 krát.

25.05.2008 - 22:48:48
00
Pri tréningu by som bikerom navrhoval ísť v záverečnej časti od vodojemu ku Kolibe Strečno / viď fotky vo fóre alebo na www / a ľavou krajnicou cesty smerom na Žilinu. Po pár desiatkách metroch sa dostanú na cestu, ktorou prídu do Stráňav. Druhé riešenie je ísť popri vodnom diele. Všetko platí len pre trénig alebo len DO SOBOTY :!:
25.05.2008 - 23:06:28
00
pls, ako bude značená trať....+nejaké "kritické" useky v rámci "zlého" odbočenia? dakujem


Nazdarek, vsetky odbocky a kriticke useky na trati budu znacene cervenou paskou a velkym mnozstvom osob v oranzovych alebo zelenych reflexnych vestach (tratovy komisary)
26.05.2008 - 09:57:50
00
caw jaro no uz 2 dni po sebe davam mediano no ale zda sa mi ze som dost pomaly :( aky by mal byt asi priemerny cas ? :wink:

a este Terry mas SS
26.05.2008 - 16:56:28
00
keyboard_arrow_up