a predsa aj Kiri sa dostavil :lol: :lol: :lol: !

Prílohy:

l1.jpg
l1.jpg 290.97 KiB thumb_up0thumb_down

18.05.2008 - 18:54:17
00
A huráááááááá domov po hlavnej :evil: :twisted: :evil: do MT :!: :D

Prílohy:

l3.jpg
l3.jpg 178.34 KiB thumb_up0thumb_down

18.05.2008 - 18:58:25
00

Ja myslim že už si nahraty na 30km. Pozri sa na to v http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2008/fatransky/ . Ked to nieje v poriadku napíš mi maila.
Caf


de tam je moja prihlaska? :wink:
18.05.2008 - 20:11:27
00
súhlasím s Lulu, výjazd začal perfektne :wink:, aj keď počasie bolo celkom neisté. Ráno som vstal kukol na telefón a vedel že už nepôjdeme štyria, ani traja, ale len sami dvaja :)
Trasa maratónu sa mi páči, široké cesty, pekné stupáčiky, krásna príroda, jeden úplne perfektný výhľad, skrátka pohodička najväčšia.
Len ma štve ten vlek že som ho nedal, a obávam sa že za zostávajúcich 11 dní do maratónu to už nedoladím aby som ho vyšľapal :(
edit: Lulu šla parádne, dali sme aj s cestou domov (s úžasným protivetrom) 73km s avg 15km/h
19.05.2008 - 10:06:32
00
Nazdarek, tak vazeny tu je ta zmena na okruhu brutale. V zltom kruhu je cervenou farbou oznaceny nový kus trate pri navrate z Vrutok. V modrom kruhu je oznaceny cely rizikovy usek, pricom to co nechavam v povodnom stave su prehladne rovinky bez ziadnych prudkych zakrut kde sa stretavajuci ucastnici budu vidiet uz daleka.... Na novom useku nedochadza k vyraznej zmene v prevyseni ani k vyraznej zmene v dlzke trasy.

Prílohy:

Brutale+zmena.JPG
Brutale+zmena.JPG 58.87 KiB thumb_up0thumb_down

19.05.2008 - 12:25:12
00
Ďakujeme :D takto má vypadať organizácia maratónu 8)
19.05.2008 - 13:16:01
00
Ahoj!
Este sice neviem ako sa budem citit po maratone v Partizanskom, ale rad by som si presiel cast trate BRUTALE medzi Vrutkami a Saračníkmi túto nedeľu 25.5. 2008. Kto by sa pridal? Ja pojdem samozrejme zo Žilinskej strany a na 99% pohodove tempo, ak vobec telo a bicykel dovoli.
19.05.2008 - 16:52:44
00
Trasa maratónu sa mi páči, široké cesty, pekné stupáčiky, krásna príroda, jeden úplne perfektný výhľad, skrátka pohodička najväčšia

Dnes som bol na trase maratónu v úseku Strečno - Stráňavy a prekopal som časť singltreku na lúke čo vedie od okraja lesa až k podjazdu pod lanodráhu. Čosi ste na tréningoch vyjazdili, čosi sme pri poslednej brigáde urobili s Majom, ale aj tak ostal úsek, ktorý som trochu odklonil a myslím si, že je prejazdný v pohode, viď foto.
Opäť som preveroval povolenie na prejazd v časti Strečno - Stráňavy. Týka sa to Lesov a Urbariátu. Keď Vás ktokoľvek zastaví, slušne dajte kontakt na Terryho alebo na mňa s tým, že máme povolenia. Nech to riešia ich nadriadení s nami.

Prílohy:

Foto 36.-Od kraja lesa smerom sem k tyčkám z pravej strany.jpg
Foto 36.-Od kraja lesa smerom sem k tyčkám z pravej strany.jpg 84.55 KiB thumb_up0thumb_down

19.05.2008 - 20:24:46
00
Nazdarek, tak vazeny tu je ta zmena na okruhu brutale. V zltom kruhu je cervenou farbou oznaceny nový kus trate pri navrate z Vrutok. V modrom kruhu je oznaceny cely rizikovy usek, pricom to co nechavam v povodnom stave su prehladne rovinky bez ziadnych prudkych zakrut kde sa stretavajuci ucastnici budu vidiet uz daleka.... Na novom useku nedochadza k vyraznej zmene v prevyseni ani k vyraznej zmene v dlzke trasy.

Červený úsek vôbec nepoznám, ale aspoň túto časť 26 km zo Sedla Javorina a späť by som si v týždni niekedy po 17. h. s niekym rád prebehol.
19.05.2008 - 20:30:14
00
Takze dnes sme si s Kirim boli prejst trat, zacalo sa to super uz od rana :D , kedze som kupila listky do Varina :roll: , namiesto Strecna, /takze sme boli v minuse -6sk/na osobu/ :lol: :lol: :lol: ! Noooo a potom par metrov od Obecneho uradu ma pomylila jedna bocna ulicka, takze sme sa cca3 minut, motali mimo trasy, vtedy som videla na Kiriho Face :shock: ten pohlad............, nakoniec som nasla tu spravnu cestu a vsetko uz bolo OK :oops:. Stihli sme aj pifko vo Visnovom, myslim, ze najviac sa mu pacil vyslap zo Strecna/ tlacenie biku do kopca, kedze vaha jeho biku je nad.....kg/, ze Kiri :mrgreen: ? .......aspon bola sranda a aj pocasie nam vyslo :!: :!: :!:

Celý čas v Považskej Bystrici sme mysleli na Luciu a Kiriho, ako sa Vám v pohodičke šľape :lol: a my s Lordom Klaymenom "zarezávame" na preteku :cry: . Ale relatívne spokojní a bez úrazu sme sa po horúcom dni k večeru dokotúľali konečne domov. V sobotu je Mattove Partizánske a potom "konečne" domáci Dema fatranský MTB maratón :!: :!: :!:
Takmer som zabudol - Admin našej stránky Radko "Melister" presunul video s muzičkou z CD Joe Satriani The Extremist na hlavnú stránku. Ďakujem mu ešte aj za kompletné spracovanie textu a obrázkov trasy BRUTALE / 56 km /na stránku. Pre záujemcov - okrem 6 fotiek č.28 xy je to aj kompletný popis trasy MEDIANO / 30 km/!
Radko vrelá vďaka. Naša spisovateľská, fotografická a filmová námaha už od zimy a až doteraz sa vyplatila :D :D :D
20.05.2008 - 19:35:40
00
Celý čas v Považskej Bystrici sme mysleli na Luciu a Kiriho, ako sa Vám v pohodičke šľape :lol: a my s Lordom Klaymenom "zarezávame" na preteku :cry: . Ale relatívne spokojní a bez úrazu sme sa po horúcom dni k večeru dokotúľali konečne domov. V sobotu je Mattove Partizánske a potom "konečne" domáci Dema fatranský MTB maratón :!: :!: :!:
Takmer som zabudol - Admin našej stránky Radko "Melister" presunul video s muzičkou z CD Joe Satriani The Extremist na hlavnú stránku. Ďakujem mu ešte aj za kompletné spracovanie textu a obrázkov trasy BRUTALE / 56 km /na stránku. Pre záujemcov - okrem 6 fotiek č.28 xy je to aj kompletný popis trasy MEDIANO / 30 km/!
Radko vrelá vďaka. Naša spisovateľská, fotografická a filmová námaha už od zimy a až doteraz sa vyplatila :D :D :D


Naozaj dobra práca ale čas sa kráti a balvan práce sa zväčšuje... :roll:
20.05.2008 - 21:57:44
00

Naozaj dobra práca ale čas sa kráti a balvan práce sa zväčšuje... :roll:



A ktorý je to ten balvan? Mam ho odpocitat??? 8) 8)
21.05.2008 - 17:42:14
00
Yombayz, neoznačil si náhodou v lese tú časť nového úseku z 56 km trasy na vrútockej strane nad Kamennou dolinou? Chceme si to s Lordom Klaymenom prejsť a myslím si, že sa na tento červený úsek asi správne nenapojíme. Je to niekde na konci zjazdu, zátačke vľavo, tam je fotka vo fóre Teba s Ľubom a snímal si aj GPS údaje. Potom sa prechádzalo cez potok a zasa vpravo... a tam by to malo niekde byť :?: . Daj vedieť, ak to nie je tajomstvo :wink:
21.05.2008 - 19:08:58
00
...

Prílohy:

Lubo s Tebou, toto je tá fotka.jpg
Lubo s Tebou, toto je tá fotka.jpg 110.44 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil jaroza dňa 21.05.2008 - 19:12:52, celkovo upravené 1 krát.

21.05.2008 - 19:10:25
00
Ako to už na Slovensku býva tak ten kto má prachy tak ten chce ukázať svoju silu a tak som sa včera dozvedel že kvoli 10 metrom slovom desiatim metrom súkromného pozemku jednej nemenovanej firmy musíme odkloniť trať cca o 700 metrov a pravdepodobne sa Brutal a samozrejme aj Mediano predlži o nejaký kilometer. Cez víkend to idem premerať a budem informovať... Na tom že máme chuť urobiť dobrý Maraton to nič nemení a na všetkých bikerov a bikerky sa tešíme!!! :) :) :)
23.05.2008 - 08:10:56
00
keyboard_arrow_up