Lapierre Fatranský MTB maratón

04.06.2011
4. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Valašsko-Považská séria
5. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Stráňavy (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (92)
_Biker_31kubo10alena zdravotackaalfiretoandrej25BikerChorchebikerka40BrucoBrudickcmdCraObsde FectdynatomFlinkerftakopyskgabiski76gebulaGreywolfHazardicemanInstinctmorgenivodrnojamminjanci30Janiakjaro180jasopetojohhhnyjurajko1975kalcokapokiriKockakocnereKroko21kubaskvakoblubos73magic7MarešekMarki007martin190martinantoni13matotopematurmichal127milos21milsuMiMiNoMircelimiropesmishoxMisqa12mysterynasudnomadobororvaqPa3kpatronpeet-mtpegasusPipikovicppvRaverrichardleRichi2909RoanLVrobcochcesRobert1robozvRockstarRebelRoman_Zilinaromanxsmido20sozisylvaticTerrytmaxTomasTomunigenavankesxdado32yojoyombayzyoyoyurayzihadlo 5
No aká paráda. Hneď z maratónu utekať na nočnú do roboty. Myslím, že 5 hodín na trati brutale nie je nič oproti dvanástim v robote (tak toto je fakt brutalebrutale) :headbang:
04.06.2011 - 18:18:00
00
Kua Peťo, nezávidím. Drž sa a ak sa bude dať tak si pospi :D

Inak maratón super. Len mna osobne veľmi trápilo sparno. Nemal som svoj deň, no ale čo už. Musím viacej trénovať ;)

Ďakujem organizátorom za peknú sobotu, hlavne Terymu za jeho ochotu pri riešení problémov.
Značenie bolo výborné, takisto regulovčíci. Obsluha na občerstvovačkách pohotová a milá.
Jedinú výtku mám ku samotnému obsahu občerstvovačiek. Zdal sa mi nedostatočný. Pečivo bolo nepresvedčivé až zanedbateľné, chýbalo niečo riadne do žalúdka. Nakoniec som pojedal len banány a musli.
Na druhú stranu, klobása v cieli bola výborná :P

Trasa bola pekná a plne prejazdná, dávam jednotku.

Celkovo výborný maratón , za mňa 1-
04.06.2011 - 18:38:51
00
Dnes bolo super. Počasie tak akurát, len s výsledkom a časom nie je spokojnosť :@ :)
04.06.2011 - 19:09:16
00
Ja s organizáciou a traťou spokojný :) už sa teším na budúci rok. A TOMASTOM to si vyšiel aj tú stojku na dolnej rovni a pod polomom? :o :o
04.06.2011 - 19:18:29
00
Paradna sobota! Nebudem vypisovat co vsetko bolo super, bo to tu zazneje este vela krat, ale organizatori maju u mna velku jednicku. Osobne som s nicim nemal problem, len ma trosku zaskocil dllllhocizny rad na vydaj stravy. (A musim spomenut paradne poriesene umyvanie bikov. Fakt super!)

Nieco cudne vsak asi bolo vo vzduchu, lebo viacero ludi mi spominalo, ze ich obchadzali mrakoty. Ja som si tiez musel dat na Vrutockej strane na chvilu pauzu, bo som uz ani dobre nevidel pred seba. Ale potom sa to nejako rozbehlo... :)

A klasicky najlepsia obcerstvovacka bola vo Vrutkach. Ako kazdy rok. Pochvalte tety! Dokonca mi aj dali bravcovu mast na namazanie retaze... :)
04.06.2011 - 19:24:37
00
Pekny den za nami 8) Do ciela som dosiel bez ujmy :lol: A vysledok? Zajazdil som na co som mal a co som vedel. Tak, ako su prvi, tak su aj posledni.
04.06.2011 - 19:25:44
00
Paradna sobota! Nebudem vypisovat co vsetko bolo super, bo to tu zazneje este vela krat, ale organizatori maju u mna velku jednicku. Osobne som s nicim nemal problem, len ma trosku zaskocil dllllhocizny rad na vydaj stravy. (A musim spomenut paradne poriesene umyvanie bikov. Fakt super!)

Nieco cudne vsak asi bolo vo vzduchu, lebo viacero ludi mi spominalo, ze ich obchadzali mrakoty. Ja som si tiez musel dat na Vrutockej strane na chvilu pauzu, bo som uz ani dobre nevidel pred seba. Ale potom sa to nejako rozbehlo... :)

A klasicky najlepsia obcerstvovacka bola vo Vrutkach. Ako kazdy rok. Pochvalte tety! Dokonca mi aj dali bravcovu mast na namazanie retaze... :)

Mozno to bolo tym sparnym pocasim. Na Polome aj trosku :rain:
04.06.2011 - 19:27:44
00
Roman_Zilina: Pekne si to napísal :)
04.06.2011 - 19:27:56
00
Roman_Zilina: Pekne si to napísal :)

Vdaka. Ved ja som skoncil medzi prvymi ............. od konca :lol: :D
04.06.2011 - 19:30:24
00
Fajn maratón, ale kto ma pozná, nebude prekvapkaný že mi to úvodné blatko vadilo. Nebolo ho príliš, ale s pribúdajúcimi rokmi som si naň vypestoval alergiu :D Značenie hodnotiť nemôžem, však Jaroza ;) Občerstvovačky som ako tradične vôbec nevyužil, ale boli umiestnené veľmi dobre. Okolo prvej som akurát jedol a tesne pred Vrútockou tiež. Po dojazde som sa nezdržiaval zbytočnou hygienou (čistota pol života a špina celý ;) ) a hneď bežal na segedínsky, tak som v rade na jedlo bol tuším tretí. Chutilo.

Dnes až na nevyhratú hlavnú cenu v tombole: :y: :rofl: Terry sa nedá ukecať, potvora! :rofl:
04.06.2011 - 19:45:26
00
POCASIE, organizacia, trat aj slniecko na :y:
na brutke som prekonal 3 krizy ale nakoniec som z casom 4h9min celkom spokojny..
:beer: chutilo.... atmosfera naparadu :party: skoda tej tomboly =terry :!:
par foto foristov

Prílohy:

04062011266.jpg
04062011266.jpg 409.06 KiB thumb_up0thumb_down

04062011263.jpg
04062011263.jpg 279.72 KiB thumb_up0thumb_down

04062011260.jpg
04062011260.jpg 440.04 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2011 - 20:11:22
00
tak ja som uz tiez doma :y: za maraton paradicka tak hekticky start ale asi mal malokto , 9:13 prisiel vlak do ziliny , potom jmne trampoty na krizovatke pri tescu a potom priama ciara do stranav . tak upoteny preberam gelitku zo startovnym cislom to bolo 9:50 kym som sa vymotal odtial bolo dve min do startu ale aspon som bol dobre rozjazdeny z tej ziliny :lol:

este raz dnesny den bol super aj koli tomu ze som sa nevykiblil v zjazdoch .... :whew:

a jejeje vyskereny janosik pri alenke zdravotacke no nazdaaaar :hug:
04.06.2011 - 20:15:18
00
Inak ľudia tá trať nemala 50 km, tak prečo to prezentovali ako 50tku?
04.06.2011 - 20:25:08
00
Žihadlo, aj ja som mal na brutale 3 krízy.... len ja som ich neprekonal ;( ale pretrpel. Veľmi zle sa mi dnes išlo, so svojím výkonom som veeeeeľmo nespokojný. Ble :tmi:
04.06.2011 - 20:40:45
00
Kua Peťo, nezávidím. Drž sa a ak sa bude dať tak si pospi :D

Inak maratón super. Len mna osobne veľmi trápilo sparno. Nemal som svoj deň, no ale čo už. Musím viacej trénovať ;)

Ďakujem organizátorom za peknú sobotu, hlavne Terymu za jeho ochotu pri riešení problémov.
Značenie bolo výborné, takisto regulovčíci. Obsluha na občerstvovačkách pohotová a milá.
Jedinú výtku mám ku samotnému obsahu občerstvovačiek. Zdal sa mi nedostatočný. Pečivo bolo nepresvedčivé až zanedbateľné, chýbalo niečo riadne do žalúdka. Nakoniec som pojedal len banány a musli.
Na druhú stranu, klobása v cieli bola výborná :P

Trasa bola pekná a plne prejazdná, dávam jednotku.

Celkovo výborný maratón , za mňa 1-



Vôbec nechcem k obsahu občerstvovačiek oponovať, len suché konštatovanie.
Všetky občerstvovačky obsahovali až do konca: Čerstvé - pomaranče, banány, melóny, sušené-hrozienka, marhule, slivky, cukor, soľ, čokoláda, horalky, suché drobné sladké pečivo, fantastické čerstvé slané pagáčiky, chlieb s masťou a cibuľou, saláma,tvrdý syr na kocky, jonťáky vodu, redbul, amonostar-gel.Čo si ešte prestavuješ, že by mala občerstvovačka obsahovať? Daj typ, lebo nám už dochádza fantázia.
04.06.2011 - 20:43:51
00
keyboard_arrow_up