Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
inak ako sa má Jožko Orem, akosi sa po ňom zľahla zem :P

no ten tiez...prehupol sa do dalsej kategorie a vraj je tam viac dobrych, na ktorych nema ....a bez bedne to vraj nie je ono ...ach :tmi:

Cize Jozko Orem prestal jazdit, lebo nema na bednu? A to aj napriek tomu, ze okrem noveho bicykla ste mu vybavili aj bezplatnu ucast na maratonoch? Hmm...
24.04.2011 - 12:34:17
00
inak na Jožka som si spomenul včera tiež že som ho nejak nevidel nikde.. ale takú chobotinu že bez bedne to neni ono som nečakal.. :tmi:
24.04.2011 - 12:38:17
00
A smiem sa spytat, aku si sla kategoriu? Ja som si totiz vsimol na stupnoch vitazov jednu damu, s ktorou sme sa minali na ceste po serpentinach a neverim, ze mi na poslednych par km nalozila 20 minut.

50 km, 50+
24.04.2011 - 13:11:37
00
a ešte by som dodal že jazdci na dlhej sú úplné "hovadá", odstrelili štart a než sa došlo popri riečke k mostu už som tú prvú velkú skupinu nevidel (to bolo snáď 700m?) :rofl:

Ty si odkiaľ? Práve štart dlhej bol úplne super, konečne sa šlo rozumné tempo a neboli tam žiadni plašáci. Len potom v stúpaní v lese sa ukázalo, kto na to má a kto nie... :sweat: :lol:
24.04.2011 - 13:33:20
00
jana1: by ma zaujímalo či o tom vie a tvári sa že nič a čaká či nato niekto príde alebo o tom fakt netuší.. :tmi:
keby sa takto naťahovali deti je to iné, ale v tomto veku už by sa mohli ludia "chovať slušne" :^)
24.04.2011 - 13:40:36
00
Jožka Orema som ani ja dlho nevidel. Naposledy min. rok. Priznal sa mi, že má zdravotné problémy. Možno to je dôvod okrem fin. situácie v ktorej ten dobráčisko je. :(
24.04.2011 - 14:04:38
00
Nápodobne - tiež som videl meniť dušu chalana s MAXXISom


ten s maxissom som bol asi ja, chvilu som robil regulovcika na prudkej odbocke :) a zopar ludi by veru slo rovno dalej, bola tam strhnuta paska

ale myslim ze sa defektovalo napriec celym spektrom vyrobcov :doh:

co sa tyka tych problemov s regulovcikmi, zabezpecenim a pod., napadlo ma ze v ramci celej CMS zabezpecit rovnake podmienky(povinnosti) pre vsetkych organizatorov...ale to len tak na okraj, neviem ci je to vobec mozne... :mm:
24.04.2011 - 16:17:12
00
Ty si odkiaľ? Práve štart dlhej bol úplne super, konečne sa šlo rozumné tempo a neboli tam žiadni plašáci. Len potom v stúpaní v lese sa ukázalo, kto na to má a kto nie... :sweat: :lol:

presne ako pise Tomas. Zaciatok bol prave velmi pohodovy, bol som milo prekvapeny. A naozaj, trhat sa to zacalo az v lese.
24.04.2011 - 17:30:18
00
tak ja som sa utrhol už 50m za štartom s asi 20-30 luďmi.. v podstate všetci čo šli zamnou, lebo na trati ma nepredbehol nikto okrem tých čo mi dali kolo (dvaja normálne +roman tretie :D) a ja som obehol cca 5 ludí?
24.04.2011 - 17:35:13
00
a inak neviem či sa to zdá len mne ale fotografov nejako poubúdalo.. ani v Jure ani tu ich nebolo nejak vela.. alebo aspoň opustili také tie svoje klasické miesta..


neviem kolko fotakov bolo minuly rok, ja som siel tento rok fotit prvy krat, s tym, ze mozno sa nieco zadari. Sice som dosiel iba 30 min pred startom hobby trate (vdaka pani policajti v dedine vedla) ale organizacne ma to dost sklamalo :( akonahle odstartovali hobbisti, tak nebolo co robit, ziadne podujatia pre deti ani nic. Vybehli sme teda fotit na otocku do druheho kola trate. kedze som vsak ratal, ze najrychslejsi z hobby trate pojde rychlejsie, tak som tam bol iba 10 minut aby som nezavadzal autom na tej uzkej ceste.

Aby som to teda dal ako tak dokopy, tak buduci rok na tento maraton nejdem fotit. Bohuzial mapy na nete boli pouzitelne asi tak na dve veci, cize clovek si ani nemohol pripravit nejake prijazdove cesty ako sa dostat na zaujmave miesta, poslednych 10 km v okoli ciela boli dost nezaujmave a brat 10kg fotak za 7 tisic eur na biku na trat vazne nemam chut.

Cize aj toto moze byt dovod preco tento maraton bol fotograficky nevytazeny :(
Trosku fotiek co som nafotil najdete na http://hotsports.sk
24.04.2011 - 18:16:38
00
Ešte by som chcel poďakovať za snáď najväčší aplauz spomedzi všetkých ocenených. :$
24.04.2011 - 19:40:45
00
:clap: :clap: :clap:
:lol:
24.04.2011 - 19:49:17
00
Snad to patri do tejto temy.Ale p.organizator ma zrejme na háku organizovanie zabavy pre tych co cakaju v cieli.V duchu možno ráta kolko mu to dnes hodí.Nie je to zabavne,ked dojdem do ciela a polovička s detmi povie:" konecne si tu lebo tu nie je co robit".Zvlast ked sa chce pokecat o preteku so znamymi.Ono keby sa nad tym zamyslel niekto tak ked bude viac ludi cakat v cieli bude aj viac trzby.Nemyslim si ze riesim len moj problem,o tom by mohli hovorit ti co nas v cieli cakaju..
24.04.2011 - 21:06:01
00
Tak tu mám nejaké foto od ženinej kámošky ktorá len tak nelenila keď čakala na šampiónov :lol:

https://picasaweb.google.com/106527676897665376661/MaratonMedzihorim2011Partizanske?authkey=Gv1sRgCKiG6tPTxPq4VA#5599212871205904546
24.04.2011 - 21:14:58
00
50 km, 50+


Nie som si stopercentne isty kategoriou, ale bola to nizka dama s 2 copmi po plecia. Ale predpokladam, ze hovorime o tej istej osobe. Bola prva v svojej kategorii, moc som nedaval pozor, ale ked zahlasili jej cas tusim 3:19, tak som hned Mipovi hovoril, ze neverim, ze mohla spravit taky cas. Dolu tymi serpentinami, kde bola kamera som ju predbehol, lebo ona to sla pesi, len potom som na asfaltke zastal pri Kesalpovi na 2 minutky. Nedaval som moc pozor, ci nas vtedy minula alebo nie. Potom som letel dalej, isiel som relativne rychlo, lebo som este predbehol asi 5-10 ludi. Keby isla ako Hartl, tak by mi nemohla na tej vzdialenosti nalozit 20 minut. Ved to bolo 30 minut pred cielom.

jana1: by ma zaujímalo či o tom vie a tvári sa že nič a čaká či nato niekto príde alebo o tom fakt netuší.. :tmi:
keby sa takto naťahovali deti je to iné, ale v tomto veku už by sa mohli ludia "chovať slušne" :^)


Velmi pochybujem, ze netusi, podla CMS tu isla aj minuleho roku. Inak od minuleho roku sa zlepsila o 40 minut.
24.04.2011 - 21:29:01
00
keyboard_arrow_up