Škoda tej Adamovej jazdy ☹️. Ale ten komentár pri tom skoku bol parádny 😁
11.10.2020 - 15:15:02
03
Posledny tu trasu podla mna ani neprejde ako bude rozryta. Ale Rojcek skoro nedoletel. Komentatori boli dobri 😄
11.10.2020 - 15:15:08
01
To je riadny mordor kua
11.10.2020 - 16:24:21
00
A jeje Greg sa vyvalal
Ake plaste na takyto mordor? Na tom nemoze drzat vobec nic
11.10.2020 - 16:29:15
00
To bol napad dat do na jesen do alp 🤦🏻‍♂️
11.10.2020 - 17:52:10
03
No a čo, však aj toto he DH, všetci mali podmienky rovnaké. Oni to na začiatku aj rozoberali, že teda takto neskoro sa ešte MS nešli ale keďže je tento rok celý neštandardný tak vlastne môžu byť radi, že sa to vôbec išlo.
11.10.2020 - 18:19:22
00
Nemali, ti co sli skor este mali tu trat ako tak prejazdnu. Cim dalej tym to bolo horsie. Ten posledny to skoro nepresiel vobec a to bol tusim majster z minuleho roka. Keby vitaz siel znova ako posledny tak si myslim ze by to nedal alebo s velkou stratou na svoj prvy cas.
11.10.2020 - 18:28:53
02
No neviem, zase niektoré pasáže, boli už pekne vyjazdené, tam to je skôr už o tlaku aj vieš aký čas musíš dať jedna chyba a koniec, veď koľkí šli parádne a potom prišla chyba a bolo po výsledku dokonca boli aj rýchlejší taký Minaar a Bronson šli parádne Hart tiež no zvolil zlú stopu a bolo a treba si pozrieť aj jazdu víťaza a neznižovať jeho výhru podmienky boli náročné pre každého, za sucha by asi boli iné výsledky no na to sa už nikto pýtať nebude.
11.10.2020 - 18:58:51
03
Ja samozrejme neznizujem jazdu vitaza, isiel dobre, dovolil si aj paradicky ale pisem ze podmienky neboli pre vsetkych rovnake
11.10.2020 - 19:02:29
01
Hlavne kvalifikácia sa išla ešte relativne za sucha. Predpoveď vedeli tak keby veľmi chceli taktizovat, Bruni nemusel vyhrať kvaldu, nešiel by posledný a mal by akože menej vyjazdene blato. Oni to podľa mňa berú tak ako to je. Je to taký druh športu a podmienky sa môžu meniť podľa počasia. Mne sa to páčilo. Ako povedal komentátor, tí čo stravili leto v Californii nespravili dobre 😁 ale povedal aj, že na takéto sa nedá ani natrenovat lebo takéto podmienky sú malokedy počas roka. A to, že to vyšlo na MS, no stalo sa. Lepšie ako keby neboli. Hold, nie je to cestná cyklistika s hromadným štartom 😁
11.10.2020 - 19:09:22
03
abslútny súhlas, ako píše fixska, proste to tak vyšlo...počasie si nevyberieš...
11.10.2020 - 19:47:27
01
V pohode pocasie je jedna vec. Ked idu na cestakoch casovku a prvym fuka do chrbta a je sucho a dalsim fuka do ksichtu a prsi tak tiez maju rovnake podmienky? Cim? Ze sa ide v rovnaky den? Mne nevadi kto vyhral, pozeralo sa na to dobre. Fandil som kazdemu aby to presiel bez padu ale cim dalej to bolo horsie.
11.10.2020 - 20:00:18
03
Nemyslí sa tým asi konkretne laboratórne identické všetko ale proste všetci mali rovnaké podmienky v zmysle, že blato v oktobri, 5C teplota, snezilo. Bodka. Oni sú zvyknutí že nehrajú halový futbal, su profíci plakať nebudú, berú ako je. Išlo sa to v takýchto podmienkach tak išli. Vybrali si taký druh športu a bodka. Ono keď ich za tie roky trochu počúvam ako sa vyjadrujú o športe, o zanieteni o snahe byť lepší ako trénujú a ako to majú v hlave upratané tak mne sa to páči. Aj ja by som to tak chcela, obdivujem ich za to. Taky Brook MacDonald, dnes išiel a to mal v roku 2019 pád kde si vazne zranil chrbticu, aj nohy ci necitil, dali ho dokopy a je zas na scéne a jazdí. S takouto povahou a ododlabim ťa kúsok iné blato co ti vyšlo nerozhadze. A tak spadol chudák až mi ho bolo ľúto. Minule som sa bavila s jedným našim oštepárom, teda s dvomi a rozoberali sme rôzne beci ohľadom športu a konkrétne podmienky a ferovost a teda povedal že aj im sa stane, že niekomu môže zle fuknut vietor alebo niečo ale že to je šport, že to je proste tak. Jasné že aj dnes v telke si videl na mnohých že ich to dosť sralo ale v globále sa dá zhodnotiť že to je proste šport. Hlavne že sa nikomu dnes nič nestalo 👍
11.10.2020 - 21:17:45
06
scarinko no o kolko už mal lepšiu trať, veď pred tým tam jazdili juniori, juniorky aj ženy...to nie je lyžovanie že im to vyratrakuju po každej disciplíne...
11.10.2020 - 21:24:37
01
fixska Ano suhlasim, niektore tie pady vyzerali dost skaredo ale asi su zvyknuti. Luto mi bolo hlavne posledneho lebo ten vyzeral ze by to najradsej hodil do skarpy a isiel peso ale tak dosiel. A este jeden spaniel sa vytrel 3x.

luky64 podla mna to videl kazdy co to pozeral ako to degradovalo casom
11.10.2020 - 21:28:57
00
keyboard_arrow_up