Nevymazal, ale ak ťa to poteší, tak nebola zverejnená na webe (neviem či si pozerala fotky) :)
14.03.2009 - 19:16:42
00
heh, tak to je veru dobrá útecha :shock: :P
14.03.2009 - 21:25:50
00
Som sa sem pozvolna presunul. Takze Konnky jak si tu uz aj ty tak korcule mam nabrusene, hokejku zoberem aj pre Teba a puk bude nejaka zamrznuta zaba alebo co. Takze nebud makky a pod aj Ty. Plukovnik uz vymekol a neviem koho zavolat?
08.06.2009 - 21:52:56
00
uvidíme sa tam teda pravdepodobne :wink:
08.06.2009 - 22:02:01
00
uvidíme sa tam teda pravdepodobne :wink:


Dufam ze ano. Zaroven tento tyzden zapocnem pripravu t.j. pohladam plavky, kupim si tenisky samobezky, manzelka mi nazehli puky na dresy a ine vychytavky a figle. Proste na zavod sa tento krat nachystam zodpovedne (opat zas raz).
08.06.2009 - 22:15:50
00
pavelko, hlavne si nezabudni vyžehliť neoprén :P a nezabudni pribaliť snežnice na bike - do toho piesku sa celkom zídu :wink:
08.06.2009 - 22:49:00
00
pavelko, hlavne si nezabudni vyžehliť neoprén :P a nezabudni pribaliť snežnice na bike - do toho piesku sa celkom zídu :wink:


Od slova -oprén mám doma iba chemoprén a ten môžem použiť na nalepenie tepelnej vrstvy zo srsti divých zvierat na obnažené časti svojho vskutku musculárneho tela (aj včera som priviedol do nemého úžasu svoje deti a pani učiteľky na škôlkarskom dvore hrou mojich svalov-na schovávačku). Do toho piesku si berem krém a deku ( to mam premyslene), len neviem co do tej vody :?: Baranicu by som mohol stratiť a ta je dedičná, šiltovka je málo aerodynamická, a žltú kvietkovanú kúpaciu používajú moje deti v pieskovisku. Poprosim miestne príslušné materiálové orgány o vyjadrenie k stavu veci :!:
09.06.2009 - 07:23:10
00
:P na hlavu do vody jedine cyklistickú prilbu, pretože plávanie na otvorenej vode medzi toľkými "piraňami" je životu nebezpečné :wink:
09.06.2009 - 09:18:14
00
:P na hlavu do vody jedine cyklistickú prilbu, pretože plávanie na otvorenej vode medzi toľkými "piraňami" je životu nebezpečné :wink:


Takže idem v časovkárskej špisom do predu. A myslím že s tými počtami tých " piraní " to zas také vážne nebude.

Neodpustím si otázku ktorá tu na fóre ide pred každým pretekom " čo mám obuť do zadu a čo do predu, neviem si rady haaaa :?: " lebo čo keď budem chceť rezať zákruty ešte bravúrnejšie ako Nicolas VULIOIUIOAOFUZ (alebo čí je)? Mám si tam dať kotúč s cirkulárky :roll:
09.06.2009 - 10:23:16
00
neboj sa, na Gazárke rezanie zákrut nehrozí - to tempo v piesku bude fakt menej než pomalé :wink: .. a nie som odborník, ale asi nejlepšie by boli rovno kolesá z traktora..
09.06.2009 - 10:38:03
00
neboj sa, na Gazárke rezanie zákrut nehrozí - to tempo v piesku bude fakt menej než pomalé :wink: .. a nie som odborník, ale asi nejlepšie by boli rovno kolesá z traktora..


Skúsim trochu vážne : ako to tam vlastne vyzerá :?: Vsetci iba rozpravajú " je tam piesok", ale je tam aj nejaký kopec, alebo sa jazdí na detskom ihrisku po pieskovisku? Skúšal som nájsť nejaké fotky - tiež neúspešne (foto v kempe a tak) :( .
09.06.2009 - 11:20:44
00
vyzerá to tam (aspoň podľa mňa a mojej technickej neschopnosti) dosť zle - predstav si pieskovú pláž pri mori.. a teraz so predstav, že po tej pláži ideš 21km na biku - tlačíš do pedálov a v tom piesku tancuješ ako v snehu.. na miestach, kde prekúka tráva a nie je toho piesku tak veľa, resp. prekúka pevnejšie podložie, je to lepšie - tam kde je čistý naviaty piesok je to ohromná zábava :mrgreen:
09.06.2009 - 14:54:38
00
ooooh mooreee, zoberem celu rodinu a usetrim za dovolenku v Bulharsku.

Trenovanie som nechal az na sobotu a teraz hlavne veeela oddychujem aby som bol odpocinuty. Voda bude podla aktualnych teplot rychla (orechova), trat na bike uz spominana a moj vykon vygradujem v bezeckej pasazi. To zas bude hamba :!:

Tak v sobotu :cry:
09.06.2009 - 20:43:55
00
akože hanba - na preteky sa predsa chodíme baviť - takže pekne oddychuj a v sobotu plný dobrej nálady sa vydáme na trať užívať si to :wink:
09.06.2009 - 20:48:06
00
A este to aj platim.
09.06.2009 - 20:51:13
00
keyboard_arrow_up