Smolnícky MTB maratón

11.07.2020
MTB maratón
Smolník (Slovensko)

Propozície
foto zo soboty
https://photos.app.goo.gl/NzZ3ncQdrDyqUQMr5
13.07.2020 - 21:05:14
04
Parada a este ta pani co fotila a budem max spokojny ;)
13.07.2020 - 21:53:18
00
Norbertg napísal:
K dispozícii budú až v pondelok popoludní.

Nerozumiem preco nie su stale k dispozicii...🤔
14.07.2020 - 11:25:55
00
Ved nenapisal ktory pondelok :D
14.07.2020 - 11:47:56
00
ti, ktori ste taki nedockavi, skuste sa niekedy pridat k organizatorovi takehoto podujatia a byt priamo ucastni pri organizacii, potom uz nebudete mat taketo otazky, alebo skuste ist niekde nieco nafotit do lesa, urobit 500 fotiek a opytam sa vas na druhy den, kde tie fotky su.....a ak nemali casomieru a online vysledky hned k dispozicii, tak je to duplom robota
a nie, nie som organizator smolnickeho a ani nemam nic s nimi spolocne, len viem z vlastnej skusenosti, ako funguju tieto veci ;)
14.07.2020 - 12:15:23
02
rastoBA napísal:
Nerozumiem preco nie su stale k dispozicii...🤔


Lebo niesu, co je natom take nepochopitelne? 😀 Umiestnenie si uz aj tak nezlepsis a ci ich budes mat v pondelok, utorok alebo stredu je to jedno.

A ano ani ja neviem umiestnenie a nestresujem...
14.07.2020 - 12:24:21
00
Ale ked ides na pretek, tak hadam za ucelom zapretekat si, nie? A k tomu by sa vysledky patricne hodili... :-)
14.07.2020 - 13:02:08
01
Pol roka sme sa nevedeli dockat pretekov tak uz vydrzme pokial to preklepu do Excelu. Mozno o rok uz bude casomiera s cipom :)
14.07.2020 - 13:12:35
00
vokalvokal napísal:
ti, ktori ste taki nedockavi, skuste sa niekedy pridat k organizatorovi takehoto podujatia a byt priamo ucastni pri organizacii, potom uz nebudete mat taketo otazky, alebo skuste ist niekde nieco nafotit do lesa, urobit 500 fotiek a opytam sa vas na druhy den, kde tie fotky su.....a ak nemali casomieru a online vysledky hned k dispozicii, tak je to duplom robota
a nie, nie som organizator smolnickeho a ani nemam nic s nimi spolocne, len viem z vlastnej skusenosti, ako funguju tieto veci ;)


tak ja neviem, zo skusenosti z desiatok dedinskych/vacsich bezeckych pretekov - vysledky po preteku vyvesene niekde v zazemi cize kto chcel si odfotil, a casto nez sme prisli domov, tak uz aj cakal email s vysledkami v exceli/pdf.
nie vzdy pravidlo samozrejme, ale tak da sa to osefovat nejakym sposobom zjavne.
ale nechcem tym hanit organizatora ziadneho preteku, neviem si ani predstavit kolko roboty to je taketo nieco riesit, cize klobuk dole pred kazdym podarenym podujatim
14.07.2020 - 13:44:59
00
vokalvokal napísal:
ti, ktori ste taki nedockavi, skuste sa niekedy pridat k organizatorovi takehoto podujatia a byt priamo ucastni pri organizacii, potom uz nebudete mat taketo otazky, alebo skuste ist niekde nieco nafotit do lesa, urobit 500 fotiek a opytam sa vas na druhy den, kde tie fotky su.....a ak nemali casomieru a online vysledky hned k dispozicii, tak je to duplom robota
a nie, nie som organizator smolnickeho a ani nemam nic s nimi spolocne, len viem z vlastnej skusenosti, ako funguju tieto veci ;)

V pohode... Ved ja som tam ani nebol.. Ide mi len o to, ze som si chcel pozriet vysledky kamosov len zo zaujimavosti. Este som sa doteraz nikdy nestretol s tym, ze vysledky z akychkolvek pretekov co skoncili nie su dostupne po pretekoch. Ved asi boli odmeneni prvi pretekari podla vysledkov...Preto sa pytam lebo nerozumiem.
14.07.2020 - 14:16:55
00
rastoBA napísal:
V pohode... Ved ja som tam ani nebol.. Ide mi len o to, ze som si chcel pozriet vysledky kamosov len zo zaujimavosti. Este som sa doteraz nikdy nestretol s tym, ze vysledky z akychkolvek pretekov co skoncili nie su dostupne po pretekoch. Ved asi boli odmeneni prvi pretekari podla vysledkov...Preto sa pytam lebo nerozumiem.


Prave dali na FB udalosti oznam:

Veľmi sa ospravedlňujeme, že výsledky ešte niesu zverejnené, ale musíme vyriešiť jeden podnet od pretekára. Robíme všetko preto, aby zajtra výsledky už boli zverejnené.
14.07.2020 - 14:29:41
00
trochu prilejem olej do ohna .. :-) ... urcite sa na mna vznesie kritika ... na Smolnickom MTB som sa zucastnil prvykrat a tak trochu pohlad z mojej strany (podotykam ze v mojom cyklo zivote ich uz mam za sebou desiatky a desiatky)
1. vysledky - tak tie uz fakt mohli byt zverejnene, co som videl tak na stoliku bol PC a neviem ako ini sutaziaci ale pre mna su vysledky velkym lakadlom porovnania sa s inymi a tak som vzdy zhavy ich vidiet co najskor
[mozno ze usporiadatel ma vysvetlenie preco nie su a ze mu krivdime]
2. nechapem preco nemohli byt nejake kategorie , v com tu bol taky poblem, ja idem na kazdy pretek s cielom porazit druhych a zaradit sa co najvyssie, najlepsie na bedni- tak kaze moj sportovy duch aj ked realita takmer vzdy zaostava za chcenim, ale chcem sa porovnavat so "sebou rovnymi" aj v kategorii a je mi jedno ze ci na bedni dostanem nejaku cenu , bedna je miesto kde chcu taki ako ja stat hlavne pre pocit vitazstva , je to sice miesto "sebecke" ale bez toho aby sa tam niekto "nevytrcal" by asi sport ani neexistoval ... myslim ze diplom za 1 eur by uplne stacil, dolezitejsia je fotografia na FB ... :-) takze kde bol problem v kategoriach?
3. ak uz som spomenul bednu , tak prave v Smolniku sa tato musela trochu citit zahanbene pretoze pri aj tej jednej chudobnej kategorii sa ten najlepsi na nu pri vyhlasovani nepostavil ... Dufam Kajo ze mas ospravedlnenie preco si tam nestal po boku tych ktorych si porazil ... neviem ako by som to povedal ale ak niekto dosiahne bednu tak by to malo byt jeho povinnostou aby sa tam postavil , pretoze z mojeho pohladu vyvstava otazka ze naco prisiel pretekat ked mu to za to nestoji .... ale verim ze Karel Hartl ma ospravedlnenku , pretoze je na SK uz len predsa cyklo legendou a na bedni je skoro kazdy raz ak sa zucastni preteku
4. v poslednych rokoch sme na slovenskych maratonoch svedkami toho ze niektore trate su uz takmer dokonale pre to aby sme si pretek uzili sportovo a zaroven vychutnali teren ktory je dost casto upraveny aj miestnymi naruzivcami cyklistiky ktori trate dostavaju do stavu ked si clovek aj zahvizda od radosti na technickych usekoch ... z tohto pohladu ma smolnicky 50km okruh az tak nenadchol aj ked som s tym ze som absolvoval tento tazky maraton osobne bol spokojny ... dlhe nekonecne vyslapy ... zjazdove useky vo velkej trave nedovolovali doverovat terenu (domaca znalost terenu by sa tu velmi hodila ) , sem tam problemiky v znaceni .... skoda, nadherny teren ale bez pestrosti, ale mozno ze krivdim a ze neexistuje moznost v tychto horach poskladat nieco ine ...
5. celkovo vsak tento maraton hodnotim ako super , pri nedostatku tychto akcii som velmi rad ze sa nejaky organizator najde a usporiada nam preteky, viem ze to nie je lahka praca , prostredie sa mi velmi pacilo, pocasie prialo, organizacia a zabezpecenie boli ok , citil som sa tam fajn a preto na zaver vdaka organizatorom a ak bude miesto v kalendari venovane dalsiemu rocniku Smolnickeho MTB tak sa rad zucastnim a otestujem vydrz :-)
14.07.2020 - 15:32:35
01
Vysledky uz su
https://m.facebook.com/events/3268624636502067?view=permalink&id=3350512674979929
14.07.2020 - 20:08:12
00
hunt9 napísal:

nie, nie su .. tí co nemaju FB ich mozu vidiet kde ?
14.07.2020 - 20:09:59
00
Tu sú - https://www.smolnik.sk/smolnicky-maraton-mtb/
14.07.2020 - 20:14:31
00
keyboard_arrow_up