1.kbm-50km.mne sa pacila viac minulorocna trasa.pocasie ako na
objednavku.urcite casti trate nenormalne rozbite.celkove vydarena akcia o rok urcite pridem.
25.08.2007 - 21:52:32
00
takze ked sa dnes konalo viacero pretekov na ktore sme sa docela slusne rozprchli po Slovensku, zakladam tu tuto temu na info ako sme kto dopadli, z cim sme boli spokojny a kludne moze byt aj nejake foto...

takze ja som bol cestu v Klastore pod Znievom ( 53km ) ...trat Klastor p. Znievom - Abramova - Slovenske Pravno - sedlo Vysehradne - Nitrianske Pravno - Klacno - sedlo Diel - Klastor

...ku mojej spokojnosti snad chybalo este jedno kolo :) pretoze na 50km sa clovek iba rozbieha a mozno by nezaskodilo aj viacej spanku ako iba 4,5 hodiny :oops: ...ale pretek bol pekny ( spoznal som dalsieho "brata" z mtbiker...cafko Ajeto ) za pekneho pocasia a docela aj rychly ( priemer cca 39km/h )

inak neslo sa mi moc dobre...citil som uz od startu dost tuhe nohy a preto som sa to snazil nejako roztocit v hupaciku za Abramovou ( sorry chlapi ze som Vam zvysil tepy :) ) a aj tak nic...Vysehradne sa vyslo v pohode ( tu sa prvy krat zacalo delit na skupinky "su tu" a "neni su tu" :) ) a tak nasledovalo sedlo Diel...odspodu to chlapi trochu rozbehli tak som si chytil medzi nimi fajn fleka ;) , 2km pred vrchom som to trochu zrychlil a zostali sme len traja...posledny km po sedlo potiahol nas cesky brat a ked sme vysli hore traja spolu s Ajeto-m, tak sme sa to rozhodli skusit do ciela ( cca 10km )...kolotoc bol pekny, ale viem kde mam slabiny a to su taketo "roviny"...musim pochvalit Ajeta ze najlepsie spicu potiahol vzdy on a za to by si zasluzil aj vyhrat...no ale cca 500m pred cielom sme si zo zadu neustrazili nasho brata a hlavne ja som nechytil hak...200m pred cielom je taka neprijemna tocka o 180´ a kedze ani tu som dobre nevysiel tak nemalo vyznam ani spurtovat...takze poradie : 1. nas cesky brat :) 2. Ajeto 3. Matt ...smecka prenasledovatel po nas prisla 19 sekund :wink: , takze dnes sme nejake tie cukry spalili :lol:

a teraz uz iba zopar foto...

na starte sme museli este cisla premiestnovat na lavy kraj dresu...


zdarec, mozem sa spytat kolko mas tak najazdene za rok? totiz tiez som planoval povodne ist dnes na znievske dni ako neregistrovany, ale kamarat co tam pretekal davnejsie ma da sa povedat odhovoril, ze sa tam chodia vyburit ludia co donedavna pretekali s licenciou a teraz chodia machrovat medzi amaterov.a tiez ze tam naposledy bolo nejakych 7 padov:D
ako to vyzeralo z tvojho pohladu? akou rychlostou sa slapalo Vricke sedlo?(ten kopcek pred klastorom)
25.08.2007 - 22:32:24
00
zdravim ta...ja som mal licenciu iba jeden rok a aj to bolo niekedy pred styrmi rokmi :) ...na preteky sa vyburit nechodim, to skor obcas na treningy...preteky si vyslovene tento rok uzivam...ked ide, tak ide, ked nejde tak sledujem prirodu :) ...mam najazdenych tento rok nejakych 6000km co nie je extrem ani z jednej strany ( teda si myslim ze taky priemer )...myslim ze sa islo take pohodove tempo az samozrejme na Vysehradne a Vricko...na Vricku sme prvy isli docela svizne...ked sa to roztrhlo tak okolo 29-30km/h a posledny km tych 24-26km/h ( priemer na okruhu nejakych 39km/h...prvy ) ...ale myslim ze kazdy si nejaku tu skupinku najde a ked nie, tak ten okruh nie je dlhy a da sa to prezit...no a dnes nikto nezhucal...co je myslim obrat k lepsiemu :) ...takze nabuduce sa nedaj odhovorit a prid to skusit ( ked mas co to najazdene, tak po Jasenovo sa v baliku uuuplne v pohode udrzis )


Naposledy upravil matt dňa 25.08.2007 - 23:12:30, celkovo upravené 3 krát.

25.08.2007 - 22:49:06
00
Kazdy spravny AM.EN rider musi prist z vyjazdu zakrvaveny:) Muffin - 1KBM . . .

Prílohy:

IMG_9091-01v1024tag.jpg
IMG_9091-01v1024tag.jpg 261.68 KiB thumb_up0thumb_down

25.08.2007 - 22:49:30
00
Kazdy spravny AM.EN rider musi prist z vyjazdu zakrvaveny:) Muffin - 1KBM . . .


no pekne pekne :shock: ...ale aj opalenie ma decentne ;)
25.08.2007 - 22:54:33
00
to aj ja uz som AM.EN rider ked som sa nie zkrvavil, ale "zrakvil" teda takmer :)
25.08.2007 - 23:05:46
00
k tej fotke len: au
25.08.2007 - 23:08:52
00
to aj ja uz som AM.EN rider ked som sa nie zkrvavil, ale "zrakvil" teda takmer :)


tak treba objednat u Dijcka dres na dalsiu sezonu :wink:
25.08.2007 - 23:09:09
00
to orsigo: to ty si bol ten nešťastník s tou sedlovkou??!!.. to som sa aj ja čudoval ako si to dokázal :wink:
26.08.2007 - 10:03:53
00
:-) no jfab ...dal si mi 15 minut :-) ale na to že mám cca o 10 kg viac :-) :-) a ty o 10 rokov menej to nebolo odo mna až také zlé,
juj ale sa chválim,
inak všetko v pohode....ešte aj teplota bola celkom OK,
akurát som nič nevyhral (ani v tombole) okrem dobrého pocitu
26.08.2007 - 10:42:37
00
Bobcha: videl som na maratone asi 3och ludi s trickom BIKETEAMVT....myslel som si ze jeden z nich si aj ty, ale nevedel som ktory :D
26.08.2007 - 10:56:52
00
[quote=""]Kazdy spravny AM.EN rider musi prist z vyjazdu zakrvaveny:) Muffin - 1KBM . . .[/quote]

ked sme mufina vo dvojici kriesili, mal trochu bledsiu tvar :) ! padol nedaleko predo mnou, urcite som i ja vtedy zbledol 8) , skutocne som sa zlakol, a som rad, ze nakoniec to nebolo nic vazne. buduci rok sa isto uvidime zase, 9o tka sa mi velmi pacila
26.08.2007 - 11:02:06
00
Dubnicak, 36. v kat. Muzi. Nic moc, trat sa mi moc nepacila- tych luk, rozbitych ciest a strmych zjazdov bolo dost. Inak velmi dobra akcia.


Ja som dost smatlavy, ale tie vyjazdy a zjazdy som si fakt uzival, su maratony kde je to ovela ovela horsie. Trat a aj cely maraton boli super.

A hlavne tie cice na obcerstvovackach :P
26.08.2007 - 11:53:34
00
Ja som 1kbm tiez spokojny. Nemal som sice najlepsie umiestnenie, ale nebol som posledny a prisiel som zdravi. Sedlovku tam zlomili aspon dvaja (orsigo a este niekto). Oco zase zlomil srubu na sedadle. Tiez povedal ze bez sedadla sa bike ovlada velmi tazko. :D
26.08.2007 - 12:20:35
00
Ja som 1kbm tiez spokojny. Nemal som sice najlepsie umiestnenie, ale nebol som posledny a prisiel som zdravi. Sedlovku tam zlomili aspon dvaja (orsigo a este niekto). Oco zase zlomil srubu na sedadle. Tiez povedal ze bez sedadla sa bike ovlada velmi tazko. :D


jj, boli sme dvaja "stastny" :roll: :lol: .
26.08.2007 - 12:24:27
00
keyboard_arrow_up