Presunúť XCM Slovenský raj na jar, organizovať ho v lete alebo na jeseň?
jar 10% [ 8 ]
leto 27% [ 21 ]
jeseň 62% [ 48 ]
Celkový počet hlasov : 77
:-) :-) :-)

Zmeny sú možné, ale myšlienka musí ostať - čiže maratón cez strediská cestovného ruchu - Hrabušice, nové Letanovce, Tomašák, Čingov, Košiarny Briežok, horSKIpark v Hute - prípadne nový Spišský raj, Geravy a následne Štiavnik a Hrabušice.

Je to akcia aj propagačná, čiže sponzorov bude treba "zviditeľniť"

Ak chceme mať akciu na úrovni ... ako nemenované slovenské, české a rakúske maratóny, tak to chce veľa času, roboty, správnej stratégie a hlavne "účastníkov"

navrhovaná trasa je ťažká, preto ten odľahčujúci úsek s asfaltom :-)

je to idea, skutočne len časť, možno malá, možno podstatná z toho čo by sa dalo ponúknuť cyklistom,

keby ochranári nepustili ale keby bolo napr. cyklistov veľa, vtedy je pripravená druhá alternatíva - a tam by sa využili trasy v teréne okolo
Medvedej Hlavy a po hrebeni smerom na Závadku a Bukovec - to by uz ale bol mararatón v Spišskej Novej Vsi alebo v Hnilčíku :-)

bol by na jar, ale to už je iný príbeh - skúsime diskusiu po XCM lebo
XCM SLOVAK PARADISE 2008 ukáže záujem verejnosti o takéto akcie - mám pocit, že mnoho ľudí ešte stále nevie, že vlastne taká akcia je aj formou príjemne stráveného víkendu a nielen pretekaním dobre trénovaných bikerov :-)

Česi to pochopili a preto v Česku chodí na akcie 1000 - 2000 ľudí, to ale už tiež má svoje nevýhody ...
26.08.2008 - 18:28:30
00
... druhá alternatíva - a tam by sa využili trasy v teréne okolo
Medvedej Hlavy a po hrebeni smerom na Závadku a Bukovec - to by uz ale bol mararatón v Spišskej Novej Vsi alebo v Hnilčíku :-) ...

juj, tak to by bolo supeeer www.hojko.com dúfam, že to vyjde na budúci rok a držím vám palce
26.08.2008 - 19:07:14
00

Zmeny sú možné, ale myšlienka musí ostať - čiže maratón cez strediská cestovného ruchu - Hrabušice, nové Letanovce, Tomašák, Čingov, Košiarny Briežok, horSKIpark v Hute - prípadne nový Spišský raj, Geravy a následne Štiavnik a Hrabušice.



a ked hovoris o Spisskom Raji tak sa mi zda ze ten ma byt vo vedlajsej doline ako vedie tvoja navrhovana trat a da sa z nej v pohode prejst na Vojtechovu Samotu
juj, tak to by bolo supeeer http://www.hojko.com/images/smiles/009.gif dúfam, že to vyjde na budúci rok a držím vám palce
buduci rok este isto nie si myslim
26.08.2008 - 19:20:44
00
Zatiaľ nie je problém s prenosom informácií o platbách z banky na WEB,

vieme sa totiž zorientovať aj podľa mena platcu :-)

kto by mal pocit, že už by mal mať zeleného smajla a stále ho nemá, nech napíše na "admin@xcmaraton.sk"

zahraniční pretekári môžu platiť na štarte - preto oni už majú zeleného smajla

Tričko a reklamný balíček - pošleme poštou v prípade neúčasti, ak by bolo takých účastníkov veľa, tak poštovné hradí príjemca, a ak málo, tak to zatiahneme :-)

V balíčku ale nebude 0,5 litrový energetický nápoj - to pre váhu a keby náhodou cestou fľaša pukla, rozmočila by tablety a tričko - bez újmy by prežila len cyklistická fľaša ENERVIT :-)

stačí :-)


staci ale zeleny vykricnik stale nemam! tak vyskusam toho admina:)
28.08.2008 - 21:06:30
00
:-) :-) :-)


Ak chceme mať akciu na úrovni ... ako nemenované slovenské, české a rakúske maratóny, tak to chce veľa času, roboty, správnej stratégie a hlavne "účastníkov"


"Akcie na urovni" maju kvalitnu jednokolovu dlhu-skutocne dlhu-trat. Vtedy sa stava maraton pojmom. O to viac vam a aj vsetkym organizatorom drzim do buducnosti palce!
28.08.2008 - 21:34:41
00

staci ale zeleny vykricnik stale nemam! tak vyskusam toho admina:)


klidek, admin rieši zložitejšie prípady :-) napr. účastníkov z H

dnes neprišla info z banky, asi mali ekonómky dovolenku, príde v utorok

a taká príjemná info - uzávierka pre benefity je 7.9.2008 :-)
28.08.2008 - 22:01:28
00
cau Petos!sice som zaplatil uz v pondelok do dnes vecer som stale s cervenymn vykricnikom,dufam ze je to len preto ze to nie je denne aktualizovane,alebo v inom pripade dufam,ze mi to bude uznane-lebo 4 dni mi prevod este nikdy netrval! :roll: ...daj mi prosim vediet ako to je.Mozno to bude tim chybnym cislom vo VS-spravne je 170..dik :? !
28.08.2008 - 22:04:10
00
ok ,prave som precital...si ma predbehol-pokial som pisal :twisted:
28.08.2008 - 22:05:02
00
to petos: prosim ta mozes si niekde poznacit, ze ident. c. 00285 a 00286 chcu a platia za tricka obaja....lebo v online systeme to chcelo poznamku k druhemu tricku hned a teraz to uz nejde zmenit...cize prachy pridu spolu 300+150, moze to tak byt... :? , dik
31.08.2008 - 15:19:52
00
poprosím všetky podobné požiadavky e-mailom na: admin@xcmaraton.sk

pohyby sú tam kontrolované častejšie ako som ja na fóre

a samozrejme, že sa to zaznačí

dík
31.08.2008 - 19:24:22
00
to petos : dúfam, že ste objednali dobré počasie :lol: , plánujem sa prísť pozrieť aj keď len ako divák
02.09.2008 - 22:40:09
00
pre uľahčenie cesty nielen na XCM :-)

http://www.skoda-auto.com/moss-cze/services/routeplanner/

časy sú tam trochu natiahnuté - ale radšej prísť na prezentáciu pol hodinu skôr ako neskôr :-)
04.09.2008 - 13:44:22
00
...a taká príjemná info - uzávierka pre benefity je 7.9.2008 :-)

Prave som sa prihlasil, dufam, ze to stihnem....
05.09.2008 - 23:22:09
00
ok


Naposledy upravil fiLoooo dňa 06.09.2008 - 13:18:22, celkovo upravené 1 krát.

06.09.2008 - 11:23:06
00
Určite áno.
Filip, trochu sa zastav a prečítaj si propozície. Stojí to za to.
A pozri aj na prihlásených, je tam zopár ľudí, s ktorími si jazdil na Oravskom cyklomaratóne.
06.09.2008 - 12:53:17
00
keyboard_arrow_up